Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 857284 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9300 dnia: Październik 07, 2008, 16:23:15 »
Witam.

To ja z kolega mam manie na gre w gry Mophun przez BT :) (ob ba n73) :P

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9301 dnia: Październik 07, 2008, 16:25:29 »
na lekcjach zawsze sie grało, nawet jak nikt nie słyszał o palmtopach więc to raczej nie jest objaw uzależnienia

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9302 dnia: Październik 07, 2008, 16:33:37 »
ja grałem w gim w karty na lekcjach, 2 osoby z przodu i brydża można było rozegrać :grin:
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline kubaa

  • ****
  • 522
  • Płeć: Mężczyzna
    • asuspda.pl
  • Sprzęt: Asus A696
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9303 dnia: Październik 07, 2008, 16:39:36 »
Ja na każdej przerwie gram z kolegami w pana, w makao i w kenta  :grin:

W moim gimnazjum od dzisiaj są kamery. Będą nagrywać "Świat dzikich zwierząt"  :smile:
Było: ASUS A686; ASUS A696; HTC Universal; HTC Wizard; ASUS P565, ASUS P552w, Nuvifone G60, Nec MobilePro 900, ASUS P320, ASUS P527, ASUS m930, Toshiba g900,

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9304 dnia: Październik 07, 2008, 16:41:17 »
u mnie też były w ostatnim roku, ale nikt na nie nie patrzył, dopiero jak coś grubszego było to odtwarzali zawartość.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9305 dnia: Październik 07, 2008, 16:47:20 »
U mnie kamery są nawet w TOALECIE ... Ludzie co to ma być nawet się spokojnie odlać nie można ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9306 dnia: Październik 07, 2008, 17:06:02 »
ja grałem w gim w karty na lekcjach, 2 osoby z przodu i brydża można było rozegrać :grin:
To ja podobnie spędzam teraz zajęcia z tym że w nieco wyższej szkole :E

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9307 dnia: Październik 07, 2008, 17:20:02 »
teraz nie ma z kim grać w LO :(

zostaje czytanie rss'ów i granie w the quest
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9308 dnia: Październik 07, 2008, 18:36:28 »
Hej. No właśnie, a jeśli to nie pdaclub uzależnia? Jeśli to uzależniacie wy? Przez ten miesiąc mojej nieobecności rozmawiałem z, hmm, czterema, piecioma osobami na gg? Od was nie da się uciec.  :grin:

Dobra, zdejmijcie mnie już z tapety. Trochę mi głupio że uciekam i wracam.  :wink:

Ktos wie jakie sa roznice pomiedzy Treo 650 / 680 - chodzi mi glownie o czas pracy na baterii, bo Treo 600 byl pod tym wzgledem swietny i zastanawiam sie wlasnie, czy nowsze Trea mu dorownuja pod tym wzgledem?
680 ma gorszą baterię. O wiele. O bardzo wiele. Zapraszam na kolejne spotkanie WRPUG, będzie zarówno Treo 600 jak i 680. :D

czekam na swoja dziewczyne w Pasazu, ale tu jakies gowniane wifi jest...
Może się spotkamy któregoś dnia przez przypadek, też przychodzę tam po zajęciach czekając na dziewczynę.  :E
A co do WiFi, idź na samą górę koło KFC, tam jest znośne... Reszta to rzeczywiście kaszana.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9309 dnia: Październik 07, 2008, 18:40:37 »
680 ma gorszą baterię. O wiele. O bardzo wiele. Zapraszam na kolejne spotkanie WRPUG, będzie zarówno Treo 600 jak i 680. :D

Że co? Kiedy? Dlaczego ja nic nie wiem?  :P

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9310 dnia: Październik 07, 2008, 19:14:22 »
Dzien dobry, juz po zajeciach, czekam na swoja dziewczyne w Pasazu, ale tu jakies gowniane wifi jest...   :S
Poza tym glodny jestem, ehh... ciezkie jest zycie studenta  :P

Ktos wie jakie sa roznice pomiedzy Treo 650 / 680 - chodzi mi glownie o czas pracy na baterii, bo Treo 600 byl pod tym wzgledem swietny i zastanawiam sie wlasnie, czy nowsze Trea mu dorownuja pod tym wzgledem?

Przypomniał mi się dowcip. Rozmawia dwóch studentów. Jeden mówi: piwo podrożało  :( Drugi na to: To nic ... będziemy mniej jeść  :grin:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9311 dnia: Październik 07, 2008, 19:39:59 »
E tam, jakoś nigdy tego nie odczułem, a już jakiś czas studiuję. ;P
Swoją drogą przypomniał mi się inny tekst na zajęciach tak dwa lata temu u dosyć specyficznego prowadzącego. Dyskusja na temat zajęć zawsze szybko schodziła "nie na temat". Nie wiem jakim cudem zeszło na głodnych studentów i znajomy przyznał się, że nie jadł śniadania. :P

Profesor: Co? Czyli to jednak prawda? Teraz taka bieda u studentów?
Student: E tam bieda. Zbyt leniwy zwyczajnie jestem, nie chciało mi się rano śniadania robić.

:P


Co do uczelni, to znów miałem sytuację z serii "O! Masz iPhone'a!?"
W roli iPhone'a... Wizard. :P

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9312 dnia: Październik 07, 2008, 19:46:10 »
Jedzenie uzaleznia bardziej niz piwo, dzisiaj jak zwykle nie moglem sie oprzec pokusie zjedzenia tlustego fastfooda... Za pol roku bede gruby jak amerykanskie przedszkolaki i biedny jak student  :|


Kapitanie, ile Ci srednio bateria trzyma w Treo?


Konrad, moze sie w takim razie umowimy jakos na dniach w Pasazu, bo bardzo bym sie chcial pobaiwc tym Treo, no chyba ze organizujemy kolejne spotkanie w przeciagu najblizszego miesiaca?  :grin:
Nienawidzę Androida!

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9313 dnia: Październik 07, 2008, 19:56:14 »
Co do sytuacji to ja miałem dziś ciekawą.
Rozmawiamy w gronie i nagle jakieś 7 metrów od nas jeden z kieszeni wyjmuje uwaga Łomnie :O
Zaczyna się nią podniecać jaka jest super i ile go kosztowała nie mogąc dłużej czekać aż zacznie opowiadać inne bzdety a opowiadał ich wystarczająco tyle że można by niezłe opowiadanie napisać. Wyglądało to tak:
Ja - nie no idę tam
kolega- zostaw i tak nie zrozumie
podszedłem do gościa i uświadamiam go jakie to gówno kupił i jakich bzdur nagadał ten zaczyna coś gadać że nie mam racji i żebym schował swojego kolca ,chodziło o  tt3 i nagle zupełnie obca mi osoba którą znam ledwo z widzenia mówi do niego "daj spokój i tak z nim nie wygrasz" :E
Porozmawialiśmy przez chwilę i okazało się że ten ułomniaż nie miał pojęcia o PDA a tylko udawał i co najciekawsze uświadomiłem mu co to WIFI,GPS,EDGE i Windows Mobile :E

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9314 dnia: Październik 07, 2008, 19:58:18 »


 Rozmawia dwóch studentów. Jeden mówi: piwo podrożało  :( Drugi na to: To nic ... będziemy mniej jeść  :grin:

-idziesz na wyklady?
-jasne.
-zartujesz?!
-ty pierwszy zaczales.

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9315 dnia: Październik 07, 2008, 20:11:53 »
E tam, jakoś nigdy tego nie odczułem, a już jakiś czas studiuję. ;P
Swoją drogą przypomniał mi się inny tekst na zajęciach tak dwa lata temu u dosyć specyficznego prowadzącego. Dyskusja na temat zajęć zawsze szybko schodziła "nie na temat". Nie wiem jakim cudem zeszło na głodnych studentów i znajomy przyznał się, że nie jadł śniadania. :P

Profesor: Co? Czyli to jednak prawda? Teraz taka bieda u studentów?
Student: E tam bieda. Zbyt leniwy zwyczajnie jestem, nie chciało mi się rano śniadania robić.

:P


Co do uczelni, to znów miałem sytuację z serii "O! Masz iPhone'a!?"
W roli iPhone'a... Wizard. :P

W moim gimnazjum ludzie są bardziej "uświadomieni" :wink:

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9316 dnia: Październik 07, 2008, 20:23:08 »
łOmnia
ułOmnia
złOmnia

Co jeszcze wymyślimy?  :E

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9317 dnia: Październik 07, 2008, 20:26:01 »
Dzień dobry i dobranoc :)

Nurek sprzdales moze juz swojego SE k700?

No jasne, teraz czekam na szajsunga L760 (te z pleja) cały komplet z pudłem itp. za 70zł  :E Jedynie ma simlocka na play-a , ale w sumie przy tej cenie to i mogę te 30zł dać za ściągnięcie xD
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9318 dnia: Październik 07, 2008, 20:45:36 »
No jasne, teraz czekam na szajsunga L760 (te z pleja) cały komplet z pudłem itp. za 70zł  :E Jedynie ma simlocka na play-a , ale w sumie przy tej cenie to i mogę te 30zł dać za ściągnięcie xD
Szkoda bo szukam jakiegoś grata z BT.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9319 dnia: Październik 07, 2008, 20:47:00 »
Kapitanie, ile Ci srednio bateria trzyma w Treo?

trzyma na pewno gorzej niż w 600 ale i tak 680 jest lepsza :)
bez rozmów i bawienia się + parenaście sms dziennie bateria wytrzymała 4 dni, a tak normalnie to 1-2 dni - jako telefon, bo jak się przypniesz do jakiejś gierki to może być różnie ;)
nie uważam by to była jakaś tragedia, palmfony z WM też długo nie trzymają no i chyba nikt w lesie nie mieszka i z dostępem do prądu nie ma problemu...
a, jeszcze coś - czasami bateria szybciej zaczyna znikać, nie wiem czemu tak się dzieje, ale pomaga "reset" (może nie wszyscy wiedzą, ale Treo 680 nie ma tak zwanej dziurki i reset robi się poprzez wyjęcie baterii)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 20:49:40 wysłana przez Kapitan Pazur »

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9320 dnia: Październik 07, 2008, 20:48:33 »
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 20:50:47 wysłana przez Damian Statkiewicz »

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9321 dnia: Październik 07, 2008, 22:34:03 »
Dobranoc

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9322 dnia: Październik 07, 2008, 22:42:36 »
Kapitanie, ile Ci srednio bateria trzyma w Treo?

trzyma na pewno gorzej niż w 600 ale i tak 680 jest lepsza :)
bez rozmów i bawienia się + parenaście sms dziennie bateria wytrzymała 4 dni, a tak normalnie to 1-2 dni - jako telefon, bo jak się przypniesz do jakiejś gierki to może być różnie ;)

Co masz na mysli mowiac "lepsza"?
Ja bym sie akurat sklanial ku 650 najbardziej - lepszy od 600, prawie to samo co 680*, a ma ta fajna, sexowna antenke  :grin:
  *chyba ze to czym sie rozni jest diametralnie wazne, to niech mnie ktos poptawi


bez rozmów i bawienia się + parenaście sms dziennie bateria wytrzymała 4 dni, a tak normalnie to 1-2 dni - jako telefon, bo jak się przypniesz do jakiejś gierki to może być różnie ;)

To dokladnie tak samo co w Treo 750v  :]
Jednak chcialbym cos z PalmOS'em, bo WM mam w Uni  :E
Nienawidzę Androida!

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9323 dnia: Październik 07, 2008, 23:52:45 »
[W moim gimnazjum ludzie są bardziej "uświadomieni" :wink:

Co Ty do czego porównujesz. Dzisiaj dzieciaki w gimnazjum żyją nowinkami, nawet jeśli nie wiedzą co to PDA, smartfon itp. Wiedzą jednak, że iPhone to "full wypas" czy jak tam teraz się mówi mając piętnaście lat (No cóż, tracę rozeznanie w slangach młodzieżowych, co zgodnie z definicją Franka Turnera jest najlepszym dowodem na to, że się starzeję. :P) W końcu im bardziej urządzenie kolorowe, ładnie animowane i zwracające uwagę tym większy szpan, przy czym faktyczne możliwości nie mają znaczenia - sprzęt z WM również może do tego służyć. :)
Ja jestem na humanistycznym kierunku, nastawionym raczej w przeszłość, nie w przyszłość. Sporo ludzi traktuje tutaj technologię z niechęcią. Zajęcia z informatyki zdaniem większości były czymś w rodzaju dopustu bożego. ;) Należę do nielicznych wyjątków. ;)

BTW skoro Wizarda można pomylić z iPhonem to ciekawe co będzie, gdy nowy Google Phone się upowszechni. ;P

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9324 dnia: Październik 08, 2008, 06:40:48 »
cześć śpiochy

Paweł, co do Treo to między 650 i 680 nie ma już takiej różnicy jak w porówaniu do 600, niektórzy wolą 650 właśnie ze względu na większą baterię, niższą cenę no i antenkę
mnie się akurat 680 podoba, jest lżejsza od 650, chociaż przy Uni to obie są lekkie  :grin:

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9325 dnia: Październik 08, 2008, 07:01:32 »
Dobry. Jakie śpiochy ? Poszedłem spać po 12 a wstałem 6:15  :sleepy:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9326 dnia: Październik 08, 2008, 07:22:54 »
Dobry !!!
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9327 dnia: Październik 08, 2008, 08:00:58 »
Dzień dobry :)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9328 dnia: Październik 08, 2008, 08:15:51 »
[W moim gimnazjum ludzie są bardziej "uświadomieni" :wink:

Co Ty do czego porównujesz. Dzisiaj dzieciaki w gimnazjum żyją nowinkami, nawet jeśli nie wiedzą co to PDA, smartfon itp. Wiedzą jednak, że iPhone to "full wypas" czy jak tam teraz się mówi mając piętnaście lat (No cóż, tracę rozeznanie w slangach młodzieżowych, co zgodnie z definicją Franka Turnera jest najlepszym dowodem na to, że się starzeję. :P) W końcu im bardziej urządzenie kolorowe, ładnie animowane i zwracające uwagę tym większy szpan, przy czym faktyczne możliwości nie mają znaczenia - sprzęt z WM również może do tego służyć. :)
Ja jestem na humanistycznym kierunku, nastawionym raczej w przeszłość, nie w przyszłość. Sporo ludzi traktuje tutaj technologię z niechęcią. Zajęcia z informatyki zdaniem większości były czymś w rodzaju dopustu bożego. ;) Należę do nielicznych wyjątków. ;)

BTW skoro Wizarda można pomylić z iPhonem to ciekawe co będzie, gdy nowy Google Phone się upowszechni. ;P

Jeden kolega dostał hajsfona, ale jakoś nikt się im nie jara, podobnie jak n95, jest juz kilku kolegów mających w planach coś na prawdę dobrego z wm no ale jak kierunek humanistyczny u ciebie to bez porównania bo ja klasa matematyczno informatyczna :wink:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #9329 dnia: Październik 08, 2008, 16:14:29 »
dobry