Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 867450 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6480 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:09:35 »
Wy tu gadu-gadu, a ja shutdown -h now  :P

« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 00:14:24 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6481 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:24:29 »
Hmm... A moge zapytac po co nosisz jednoczesnie T3 i Treo? Czyzby bylo cos, czego on nie potrafi zrobic? No chyba, ze potrzebujesz dodatkowo czegos do wygodnego czytania ebookow i ogladania zdjec? Mi Wizard zazwyczaj wystarcza w terenie. :)

Ogolnie (poniewaz wiem, ze miales Tungstena T) mozesz powiedziec jak w porownaniu z nim wyglada Treo? Chodzi mi o rozmiar, szybkosc i ekran. :)

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6482 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:30:00 »
kitor ale fajnie :) A ja się relaksuję w robocie :D

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6483 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:33:18 »
Jakby to powiedzieć. T3 ma ekran sześć razy większy niż Treo. Teraz tetrójki używam do wszystkiego do czego nie używam Treo.

A Treo używam tylko do dzwonienia/sms/email/gadu. I w tej roli spisuje się znakomicie, świetna bateria, wygodna klawiatura, ekran o wiele jaśniejszy niż w T3 czy T|T (ale tylko jaśniejszy, reszta jego właściwości to wady). I powtórzę jeszcze raz, Treo jako telefon, jako sam telefon, jest nie do pokonania. Pobierze pogodę, wyświetli na ekranie głównym, supergłośne dzwonki mp3/wma, dzwonienie po ikonach/zdjęciach, wyłączanie dźwięku suwakiem sprzętowym, fajny slot na kartę sim, gniazdo anteny zewnętrznej, a o oprogramowaniu już nie mówię, smsy wyświetlane w wątkach, jeden pod drugim, do tego emotikony, fajna dioda na górze Treosia, a przede wszystkim program "USB Modem" stworzony specjalnie dla Treo zrobił na mnie najlepsze wrażenie, podpinasz Treo do laptopa, wciskasz "Enable Modem Mode" i od tej pory Treo robi za świetny modem, a najlepsze jest to, że ten program potrafi pracować w tle.  :E

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6484 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:43:51 »
Gdyby Treo mial (a ma?) ekran wielkosci T2 to wystarczalby mi w zupelnosci (Wizard i tak ma mniejszy), nie jako telefon, ale jako pelnowartosciowe PDA. No moze tylko brak WiFi bylby bolesny...
Nie wiesz, czy 680 tez ma te wszystkie zalety? :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6485 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:47:28 »
wydaje mi się ze ekran w treo jest mniejszy niż ten w wizardzie

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6486 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:48:50 »
Kolega porównywał Wizarda do T2.
Mi jeszcze brakuje trochę BT w Treo 600, moja słuchawka BT teraz się marnuje...
Treo 680 ma te wszystkie zalety, no, prawie. Bateria to tragedia, poza tym nie wiem jak z ekranem czy kartą sim. No i brakuje mu antenki.  :P

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6487 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:58:05 »
Wizard moze i ma podobna przekatna, ale poniewaz T2 ma kwadratowy ekran z wieksza rozdzialka zwyczajnie jest wiekszy , wiecej na nim sie miesci i jest bardziej czytelny (ebooki).

Jesztem wlasnie ciekaw jak to wyglada w treo. :) Bo jesli treo mialoby jakis maly, to az strach myslec o centro. :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herba
« Odpowiedź #6488 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:15:49 »
Ekran we wszystkich Treo jest tej samej wielkosci :)
Jest taki jak w Wizardzie 240 x 240  ;)

OMG, napisac post na PSP to prawdziwa meczarnia... :|
Nienawidzę Androida!

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6489 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:19:29 »
Paveu69 - od kiedy Wizard ma 240x240? :P Wizard to typowy mały ekran QVGA = prostokąt.

Swoją drogą widzę wysyp Universali na forum :) Super sprzęciki ;) Najlepszy model HTC zanim zaczęli schodzić na psy :)

Dobranoc
Napisane: Sierpień 06, 2008, 01:18:54
OMG, napisac post na PSP to prawdziwa meczarnia... :|
Jak tam w ogóle można net obsługiwać Padem i bez klawy? :D

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6490 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:19:41 »
Dokładnie. Najlepszy model HTC zanim zaczęli schodzić na psy...

Paweł, to Ty piszesz z PSP? Pamiętam jak na nim próbowałem przeglądać PDAClub.  :E

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6491 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:25:46 »
à propos PSP, dorawlem wlasnie tlumaczenie GTA: LCS, ide wlasnie testowac
...

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6492 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:31:05 »
Dobranoc Wszystkim. Oczy mi się same zamykają więc idę spać.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6493 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:31:58 »
Ciągle remont czy już tylko sprzątanie?  :mrgreen:

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herba
« Odpowiedź #6494 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:39:23 »
od kiedy Wizard ma 240x240? :P Wizard to typowy mały ekran QVGA = prostokat

No co Ty nie powiesz...
chodzilo mi o proporcje, czyli jest taki, jakby Wizardowi obciac 80pix z dluzszego boku i zostawic 240x240 ;)

Tak, pisze z PSP, bo mojemu kochanemu tatusiowi znowu odbilo i odcial mi prad do mojego pokoju, a Uni laduje sie w kuchni  :|
Dlatego szukam jakiegos pokoju do wynajecia we Wrocku, zeby jak najszybciej stad uciec...
Nienawidzę Androida!

*

Offline Czarnoksiężnik z krainy Oz.

  • *
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Aka KrzysztofBe.
  • Sprzęt: Srebrny xD
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6495 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:44:51 »
Dobranoc :)

zaraz ruszam pod blok ;) baj baj  :E

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6496 dnia: Sierpień 06, 2008, 06:31:17 »
Dzień dobry  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6497 dnia: Sierpień 06, 2008, 06:43:55 »
Atlantis nie mam pod ręką Wizarda ale Treo 680 jest podobnej wielkości co Kaiser, az tym że ekran ma z oczywistych względów mniejszy (prostokąt vs kwadrat)
jest to świetny sprzęcik, ale pomysły że miałby całkowicie zastąpić palmtopa z WM uważam za chybione. Treo jako tel + palmtop z WM bez gsm to i owszem  (o ile zadziała u mnie jako modem dla 214, na razie nie wiem bo mam w nim zablokowanego simplusa   :P )

Konrad - jak się rozmawia trzymając Treo w zębach?  :E

a w pgóle to cześć spiochy

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6498 dnia: Sierpień 06, 2008, 06:51:54 »
Dzięki Konrad, skąd wiedziałeś, że najbardziej lubię zielony ?  :) Na PW podaj nr konta (poważnie).
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6499 dnia: Sierpień 06, 2008, 08:31:14 »
Dzień dobry :)  Trzeba iść do roboty zarobić na mebelki :P

Ciągle remont czy już tylko sprzątanie?  :mrgreen:

Remont już skończony. Wczoraj miałem kupić mebelki ale od forumowicza slawrumia kupiłem Tośkę g910 i zakup mebli przesunął się na dzisiaj. Już nie mogę wytrzymać bez PDA, ze zwykłego telefonu to nie chce się nawet korzystać. Jak chcę napisać smsa to odruchowo szukam rysika. Ech przyzwyczajenia robią swoje.

*

Offline p77

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS+
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6500 dnia: Sierpień 06, 2008, 08:54:54 »
cześć wszystkim.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herba
« Odpowiedź #6501 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:00:25 »
Ekran we wszystkich Treo jest tej samej wielkosci :)
Jest taki jak w Wizardzie 240 x 240  ;)

Ekran w Wizardzie ma 320x240.
A ekran w Treo ma 320x320, w 600 o ile mnie pamięć nie myli było jeszcze po staremu (160x160, jeśli nie mam racji, niech mnie ktoś poprawi). Dopiero w nowszych modelach z WM zastosowali 240x240.

Cytuj
OMG, napisac post na PSP to prawdziwa meczarnia... :|

Ja nigdy nawet wolałem nie próbować. Przy przeglądaniu netu nawet całkiem fajnie się sprawdza, tylko te polskie czcionki, a właściwie ich brak... ;)

jest to świetny sprzęcik, ale pomysły że miałby całkowicie zastąpić palmtopa z WM uważam za chybione. Treo jako tel + palmtop z WM bez gsm to i owszem  (o ile zadziała u mnie jako modem dla 214, na razie nie wiem bo mam w nim zablokowanego simplusa   :P )

Tyle tylko, że sprowadzanie go do roli zwykłego telefonu to moim zdaniem to lekkie marnotrawstwo jego potencjału. To samo możesz powiedzieć o takim Wizardzie czy Keiserze, czy one akurat wybijają się w porównaniu z Treo na tyle, aby mogły robić za "główne inteligentne narzędzie"?
Chociaż przyznaję - jest sporo racji w tym co mówisz, chociaż na razie ja noszę ze sobą tylko i wyłącznie Wizarda. Mniej problemów z taszczeniem kolejnego urządzenia, a zrobić można na nim wszystko to, co na większym urządzeniu (no może poza przypadkami nagłej ochoty obejrzenia jakiegoś filmu "w terenie", e-booki da się czytać, choć nie tak wygodnie...) - mogę sprawdzić newsy przez www, zajrzeć na kilka forów, ściągnąć pocztę, porozmawiać przez GG, jest PIM i MobileWord, którego używam bardzo często (ze sprzętową klawiaturą wymiata).
Chociaż przyznaje, że czasem myślę o jakimś duecie mały smartfon + duże PDA. Duże w tych planach to Uni właśnie (własny moduł GSM, więc nie trzeba kombinować z telefonem, wystarczy wepchnąć jakąś Simdate) a mniejsze... Hmm... Coś małego. Tyle tylko, że od C600 bardzo łatwo przejść do Star Treka, potem pomyśleć, że jednak Excalinur jest lepszym pomysłem, a w końcu jednak postawić na Treo 680. :)

Cytuj
Konrad - jak się rozmawia trzymając Treo w zębach?  :E

Wyraźnie napisał, że trzyma go jedną ręką przy uchu, drugą ma na kierownicy. Taka sytuacja ma miejsce, gdy druga ręka jest potrzebna podczas jakichś bardziej złożonych manewrów. ;)
Jednak fakt - słuchawka bluetooth by się przydała. ;)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6502 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:29:51 »
jesli chcesz mieć tylko jedno urządzenie lepiej wybrać palmfona z WM. To o wiele lepszy system moim zdaniem do uniwersalnych zastosowań. W moim przypadku jest trochę inaczej - ja na pewno nie zrezygnuję z "dużego" palmtopa bez gsm i w tej sytuacji nie potrzebuję w telefonie np. wifi. Mam zwykłą komórke, ale teraz chcę spróbować "mądrzejszego" telefonu i wolę tutaj Treo z PalmOS niż jakąś Nokię z Symbianem

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6503 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:30:37 »
Dzień dobry
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6504 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:38:59 »
à propos PSP, dorawlem wlasnie tlumaczenie GTA: LCS, ide wlasnie testowac

To chyba dorwałeś moje niedorobione spolszczenie... Bo innego nie widziałem.
Napisane: 06 Sierpień 2008, 09:32:29
Duże w tych planach to Uni właśnie (własny moduł GSM, więc nie trzeba kombinować z telefonem, wystarczy wepchnąć jakąś Simdate)
To dokładnie jak ja :wink: N95 jako telefon, nawet przyzwoity aparat, mp3 no i oczywiście symbian od którego oderwać sie nie mogę :) No a do Uni wpakuje drugą kartę (Orange Free) i będzie służyć jako coś nowego, mocniej rozbudowanego.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #6505 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:56:03 »
jesli chcesz mieć tylko jedno urządzenie lepiej wybrać palmfona z WM. To o wiele lepszy system moim zdaniem do uniwersalnych zastosowań. W moim przypadku jest trochę inaczej - ja na pewno nie zrezygnuję z "dużego" palmtopa bez gsm i w tej sytuacji nie potrzebuję w telefonie np. wifi. Mam zwykłą komórke, ale teraz chcę spróbować "mądrzejszego" telefonu i wolę tutaj Treo z PalmOS niż jakąś Nokię z Symbianem

No właśnie, tyle tylko, że PalmOS jednak jak dla mnie wybija się na wielki plus w porównaniu z Symbianem, do tego dotykowy ekran też robi swoje. Dlatego po jakimś czasie może się okazać, że i tak w dużej części przypadków większe urządzenie zwyczajnie zostawiasz w domu wychodząc "tylko na chwilę" bo to małe też może załatwić sporą część jego zastosowań. Tyle tylko, że oczywiście w nieco mniej wygodny sposób. ;)
Ja tak mam w przypadku Wizarda, nie wiem jak Treo, skoro ma mniejszy ekran... Niemniej stawiałbym, że też jest podobnie. PalmOS faktycznie pewne ograniczenia narzuca, ale wywołują one co najwyżej pewien dyskomfort, nie dyskwalifikując urządzenia :)

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6506 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:29:06 »
Hello
A ja jadę spać. Dziś wcześniej ale jutro wcześniej trza wstać. Poszukiwania kabla host ciąg dalszy :P
Do tego Twojego Flame'a to widziałem za jakieś grosze na Ebayu. Trzeba by tylko się postarac o wysyłkę do PL.
Niby tak ale weź i to kup. Nie chce mi się w to bawić. Kupię jak będzie na allegro albo eBay.pl albo eBay.es. Chyba że ktoś z klubowiczów pomoże ściągnąć . Też żeby drogo mnie to nie kosztowało bo pomału zaczyna mi pieniędzy brakować i żeby jeszcze nie było tak że flame sprzedam :-|

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6507 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:33:33 »
Dobry wszystkim:)
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6508 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:42:24 »
Dybry

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6509 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:50:36 »
Witam gorąco wszystkich klubowiczów. Piękny dzionek się zapowiada. A właściwie już prawie minął.  :grin:

Panie Tomku, literka "T" poprawiona, chociaż mam wrażenie że trzebaby poprawić coś jeszcze...  :|