Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 867480 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19740 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:37:16 »
Wıtam ze slonecznej/upalnej Turcjı ;)

P.S.

Co sıe dzıeje ???
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19741 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:38:56 »
szczerze muszę przyznać rację kubie...  jak narazie on jako jedyny miał odwage napisać cos w tej sprawie...

They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19742 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:48:18 »
Panowie... spokojnie, Święto mamy. Adamerso - zachowaj swoje poglądy na tematy religijne dla siebie lub wyrażaj je w sposób który nie obraża innych. Ten spamowątek od dłuższego czasu służy tylko do tego żeby jeden na drugiego najeżdzał. Sorry, ale jestem za zamknięciem tego wątku, niech część z szanownego grona tutaj udzielających się ochłonie...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19743 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:52:38 »
może się wypowiem.
Sam jestem ateistą, ale nic mi do tego jak ktoś spędza dzień ustawowo wolny od pracy. Jak komuś sprawia przyjemność urządzanie/uczestniczenie w jakiś uroczystościach i robi to z własnej woli to bardzo dobrze. Nie nazwałbym tego "frajerstwem". Równie dobrze może ktoś chodzić po ulicy z transparentem "wolność dla myszy laboratoryjnych" i mi nic do tego. To jest demokracja, jak ktoś chce zająć kawał jezdni to idzie po zgodę do urzędu. Jak dostaje zgodę to nie mogę mieć żali do niego.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19744 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:55:39 »

Nie, nie jesteś sam. Jestem zbulwersowany zachowaniem kolegi re_ i Adamerso. Przykro mi że nie szanujecie mojej wiary i nazywacie mnie "frajerem". To co zrobiłeś re_ po pijaku było przykładem chamstwa i dresiarstwa.

Ja uszanowałem to że jesteście ateistami, i nie atakowałem Was. To że Wy nie potraficie zaakceptować moich poglądów jest tylko dla mnie znakiem że nie ma tu dla mnie miejsca.

Więc żegnam Was wszystkich ( damista, Kajetana, Konrada, Maćka, bronx'a, beja,teflona, koldasza, jarqa, bikekowala, fendera, olmece, fillucas'a, Pawła i wszystkich innych)  raczej się już nie zobaczymy.

Najbardziej boli to że administracja nic z tym nie robi...

młody jesteś to masz prawo się buntować. I bardzo słusznie. Ale buntować się tylko po to żeby zaraz powiedzieć dowidzenia trochę mija się z celem...
Napisane: Czerwiec 11, 2009, 18:52:45
może się wypowiem.
Sam jestem ateistą, ale nic mi do tego jak ktoś spędza dzień ustawowo wolny od pracy. Jak komuś sprawia przyjemność urządzanie/uczestniczenie w jakiś uroczystościach i robi to z własnej woli to bardzo dobrze. Nie nazwałbym tego "frajerstwem". Równie dobrze może ktoś chodzić po ulicy z transparentem "wolność dla myszy laboratoryjnych" i mi nic do tego. To jest demokracja, jak ktoś chce zająć kawał jezdni to idzie po zgodę do urzędu. Jak dostaje zgodę to nie mogę mieć żali do niego.

dokładnie o to chodzi. Jedni uczestniczą w obchodach 3-cio majowych, inni chodzą do Kościoła, jeszcze inni w dni wolne leżą do góry brzuchem na działce. To jest demokracja i trzeba to uszanować.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19745 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:04:19 »
Najbardziej boli to że administracja nic z tym nie robi...
nie no, czy my nie możemy mieć wolnego dnia?  :O
akurat dziś mam ostatni dzień urlopu,
nie jesteśmy na foum 24h/dobę
Koledzy przesadzili i niewątpliwie konsekwencje jakieś zostaną wyciągnięte, ale nie w tej chwili, trzeba na spokojnie do tego podejść, ok?
i nie żegnaj się kubaa z nami!

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19746 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:07:43 »
marcin nie tylko Ty sprawujesz tu władzę... każdy ma prawo do odpoczynku. kubaa się zdenerował do czego miał pełne prawo jak ochłonie napweno wróci.mam nadzieję...
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19747 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:12:39 »
Równie dobrze może ktoś chodzić po ulicy z transparentem "wolność dla myszy laboratoryjnych" i mi nic do tego. To jest demokracja, jak ktoś chce zająć kawał jezdni to idzie po zgodę do urzędu. Jak dostaje zgodę to nie mogę mieć żali do niego.

Tutaj się rozchodzi o coś innego. Zauważ, że żadna inna "demonstracja" czy "parada" nie jest organizowana na skalę krajową - ot zbiorą się ludzi w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Poznaniu w Centrum miasta, albo przemaszerują uliczkami swojego miasteczka wyrażając jakieś przekonania czy opinie. Oczywiście, Katolicy mają do tego pełne prawo, którego nie mam zamiaru im odmawiać. Niemniej trudno nie narzekać będąc kierowcą, gdy raz do roku przed południem większość głównych dróg na terenie zabudowanym w całym kraju jest zablokowana...
To tylko w kontekście procesji. Co do słów jakie tu padły zgadzam się całkowicie. Wzajemne obrażanie się niczego nam nie da...
Mam nadzieję tylko, że nie ubędzie nam klubowicza przez tą całą awanturę... :/

*

koldasz

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19748 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:16:08 »
zawsze jak czytam o handlu w swieta i ktos wyjezdza z wolnoscia jako argumento to mam 2 odpowiedzi: 1.zycze wszystkim co sa za wolnoscia a w szczegolnosci ci adamerso pracy np.na stacji benzynowej piatek,swiatek i niedziela i w dodatku sa tam i nocne zmiany. 2.wolnosc niech bedzie pelna ja zycze sobie zeby szkoly,przedszkola i wszelkie urzedy takze byly otwarte przez sobote,niedziele i swieta  i to co najmniej do22giej. wtedy to bedzie wolnosc. a argumenty ze trzeba bylo sie uczyc wsadzcie sobie w d..e bo np. ja pracuje na halia skonczylem studia wsrod 5% najlepszych studentow chemii Uniwerek Wroclawski. a w zyciu roznie moze wyjsc i na halach naprawde pracuja ludzie ktorzy czesto nie maja wyjscia i nie moga sie odezwac, bo ta praca jest dla nich wazna aby zyc.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19749 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:29:22 »
zawsze jak czytam o handlu w swieta i ktos wyjezdza z wolnoscia jako argumento to mam 2 odpowiedzi: 1.zycze wszystkim co sa za wolnoscia a w szczegolnosci ci adamerso pracy np.na stacji benzynowej piatek,swiatek i niedziela

Hmm... Wybacz, ale tego typu argumentów wcale nie rozumiem. Znam ludzi, którzy pracują np. w szpitalu i w związku z tym muszą nieraz być w pracy przez weekend, w święto albo w nocy. Co z pracownikami np. elektrowni? Ze względu na ich dobro nikt nie nakazuje pozamykać szpitali i elektrowni. Nie ma zlituj. :>
Poza tym wybacz, ale moim zdaniem jeśli masz sklep, firmę itp. to jest tylko i wyłącznie twoją sprawą kiedy ją otworzysz i państwu nic do tego. Jeśli natomiast ktoś przesadza z eksploatacją pracowników to już inna sprawa - do tego są odpowiednie przepisy.
Poza tym jednak wszyscy wiemy jak to było z tym przepisem - episkopat latami apelował o uczynienie drugiego przekazania państwowym paragrafem. ;) W końcu do władzy doszli przychylni ludzie i się udało... Dobro pracownika było tylko pretekstem, bo przecież to można by rozwiązać przez odpowiednie zapisy w kodeksie pracy.

Poza tym nikt nikogo nie zmusza do pracy w supermarkecie czy na stacji benzynowej.

*

koldasz

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19750 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:43:39 »
tylko jest jedna roznica bez otwartego szpitala mozesz umrzec, bez benzyny nie dojedziesz, woda,gaz,prad jest potrzebny do normalnego zycia. Bez nowego tv,kina albo "szmaty" mozesz zyc nawet przez wiekszosc zycia. I to jest ta roznica. Argument ze nikt nikogo nie zmusza do pracy w handlu tez slaby ,czasami ktos nie ma mozliwosci podjecia innej pracy. A zgodnie z ustawa wlascicielom wolno miec otwarte sklepy o ile sami je obsluguja wiec o co chodzi.

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19751 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:14:51 »
Ten spamowątek od dłuższego czasu służy tylko do tego żeby jeden na drugiego najeżdzał. Sorry, ale jestem za zamknięciem tego wątku, niech część z szanownego grona tutaj udzielających się ochłonie...

Ja bym proponował wyznaczyć jedną lub dwie osoby która by była Moderatorem tego wątku ( preferowałbym osobą która cały czas siedzi w tym wątku ( patrz : Tomasz ) ...

Też poczułem się urażony tymi słowami , ale nie będę robił scen ...
Nie będę dodwał jaka jest ranga tej osoby na tym forum ...

Jak niektórzy zauważyli , to co raz mniej udzielam się na tym forum , ponieważ to się robi jedno wielkie bagno ...
Mozę i na podobnym forum jest dużo mniej wątków , pytań , ale wątpie aby tamtejsza Administacja do tego doprowadziła ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19752 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:16:45 »
Mozę i na podobnym forum jest dużo mniej wątków , pytań , ale wątpie aby tamtejsza Administacja do tego doprowadziła ...
a do czego doprowadziła tutaj Administracja?

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19753 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:19:40 »
No nieukrywajmy , ale to forum jest z ka żdym dniem coraz bardziej zaspamowane ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19754 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:20:53 »
dramat
im więcej userów tym więcej wypowiedzi
co kasowałbyś większość?
a jak Ci nowi by na to zareagowali?
wiesz ile postów dziennie jest kasowanych?
najwięcej spamu pojawia się właśnie w tym wątku - i kto to mówi
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 20:22:26 wysłana przez marcinl »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19755 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:22:43 »
Mozę i na podobnym forum jest dużo mniej wątków , pytań , ale wątpie aby tamtejsza Administacja do tego doprowadziła ...
a do czego doprowadziła tutaj Administracja?

do tego że sam adamerso jest stroną atakującą, a powinien zachować bezstronność.

idę się obrazić na cały świat, postąpię jak emo i się potnę rozgotowaną kluska. obleje się keczupem i będę jęczał jak zamknięty zostanie największy spam wątek w całej historii forum...


<ziew>

a tak bardziej przyziemnie, dziś rozwiązałem problem z romem w x1 :E wgrałem czysty, teoretycznie OEM dla SEX1, 6.5 i całkiem fajnie chodzi. dziś wieczorem opiszę "customer feedback" na xda :E

Teflon94 - zgapiłeś ode mnie chińskie znaczki pod awatarkiem ??? czy to ja od ciebie ??? bo dopiero teraz zauważyłem...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 20:25:15 wysłana przez beju69 »
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19756 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:27:02 »
najwięcej spamu pojawia się właśnie w tym wątku

Bo to jest Spamowątek i tu trzba Spamować ...

i kto to mówi

???
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19757 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:27:50 »
beju sa chwile w życiu kiedy trzeba byc poważnym i swoimi słowami nie robić większego dymu niż jest...
jak każdy każdego ma najeżdżać w tym wątku i wszczynać pyskówki to jestem za zamknięciem.
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19758 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:32:34 »
Cytat: wikipedia
Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nie obrażania królowej) - jest Speakers' Corner

załóżmy Speaker's Corner i po sprawie. każdy powie co mu na duszy leży a potem się tamten zamknie.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19759 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:34:36 »
a nie łatwiej i zdrowiej jest wyjść na świeże powietrze? Czasem każdemu się przydaje (uprzedzając pytania - ja swoje kilka godzinek na biku już odrobiłem)...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19760 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:36:04 »
Teflon94 - zgapiłeś ode mnie chińskie znaczki pod awatarkiem ??? czy to ja od ciebie ??? bo dopiero teraz zauważyłem...

JA zgapiłęm ale ja mam zupełnie inne moje znaczą dokładnie : Teflon ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

koldasz

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19761 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:38:51 »
Pokrzyczymy, pokrzyczymy i sie uspokoi .
Po to jest ten wątek wg. mnie aby wyrażać swoją opinię.
Czasami mogą być kontrowersyjne ale nie powinny nikogo obrażać.
W szczególności ci piewcy wolności=idę do sklepu jak i kiedy mi się chce, powinni pamiętać że:
Wolność się kończy tam gdzie jest naruszana wolność lub uczucia drugiej osoby.
Dodatkowo obrażanie kogoś uczuć religijnych,
dyskryminacja na tle rasowym,religijnym lub temat homoseksualizm/heteroseksualizm
nie jest miła i zawsze można wbić się na minę i kogoś urazić.
I tym krótkimi zdaniami ja kończę o handlu w święta.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19762 dnia: Czerwiec 11, 2009, 20:45:14 »
koldasz: co masz do homikow? nie zebym bronil, ale czemu widzisz przeciwskazania w poruszani tego tematu? co do przebywania na swierzym powietrzu - sam wlasnie teraz przebywam :) miedzyborska rog ostrobramskiej ;)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

koldasz

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19763 dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:09:46 »
nie widze przeciwskazan do poruszania kazdego tematu o ile.... nie bedzie to temat ktory kogos obrazi jak np. kolega kubaa, jak rozumie wierzacy katolik a tu mu wsuwaja temat ze na oltarz panski ktos nasikal. To nie jest ani smieszne, ani dorosle, a na pewno nie nalezy sie tym chwalic.

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19764 dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:11:21 »
Ten spamowątek od dłuższego czasu służy tylko do tego żeby jeden na drugiego najeżdzał. Sorry, ale jestem za zamknięciem tego wątku
Przyznam szczerze że ja również jestem za zamknięciem tego wątku.
Dlaczego ?
Tyle się już tutaj działo że gdyby tak przeczytać cały ten wątek to po prostu włosy dęba by stanęły. Gdzie jest najwięcej kłótni ?
Tutaj.
Gdzie jest najwięcej obrażania innych użytkowników tego forum ?
Tutaj.
Sam osobiście już miałem bardzo wiele nie przyjemności w tym wątku i to zarówno nie z mojej winy jak i na własne życzenie.
Ta wspaniała atmosfera tego forum niestety już minęła jakiś ponad rok temu, tak bynajmniej ja to odczuwam. Wielu ciekawych i mądrych clubowiczów przestało się tutaj udzielać lub w ogóle się nie udzielają, nie ma tutaj już takich ciekawych rozmów jak pierwsze 100 stron tego wątku. Ok, fajnie by był jakiś luźny wątek ale zobaczcie sami, z dnia na dzień coraz to dziwniejsze wątki rodem z onetu i innych wp fur.
Forum moim zdaniem powinno dawać nam przyjemność w wolnym czasie a nie kupę nerwów. Nieraz już miałem dosyć tego forum głównie właśnie przez ten wątek. Wiem że moje zdanie się tutaj ani trochę nie liczy ale przynajmniej wypowiedziałem to co mi na sercu leżało.  W tym wątku dochodzi już do tego że obraża się innych tylko dlatego że ktoś np. jest katolikiem i obchodzi święto co przykładem jest to dzisiejsze zamieszanie. Ale i nie tylko.
Dlatego ja osobiście nie płakałbym ani nie ubolewał nad zamknięciem tego wątku, przynajmniej było by trochę spokoju.

Kubaa - nie odchodź z forum bo to nie ma sensu. Rozumiem że poczułeś się urażony przez kilka osób ale ochłoń i wróć za parę dni bo na prawdę nie warto kasować konta, uwierz mi, wiem coś o tym.  :wink:

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19765 dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:39:52 »
osobiscie również jestem za zamknięciem tego watku ,mija on sie zupełnie z załozeniami jakie były mu postawione w przeszłosci.
Kiedyś,watęk przepełniony był kulturą,serdecznoscią. Teraz ?to tylko dzielenie sie linkami z dopiskiem" Pacz ale on słit " i najezdzanie jeden na drugiego

Pis en lof.!

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19766 dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:51:35 »
a ja uwazam, ze ten watek spelnia swoja role dosc dobrze, jedynie niektorzy zbyt doslownie rozumieja slowa "hyde park". dzien dobry i dobranoc jest tutaj swojego rodzaju shoutboxem tego forum, i jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia, to mozna chociaz pomarudzic troche i pozdrowic innych.

tak czy siak - dobranoc. ide na filma a potem... ano sie zobaczy. ;)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19767 dnia: Czerwiec 11, 2009, 22:00:08 »
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."  - Stanisław Lem



Poza tym jednak wszyscy wiemy jak to było z tym przepisem - episkopat latami apelował o uczynienie drugiego przekazania państwowym paragrafem. ;)

O co chodzi z tym 2 przykazaniem?  :mysli:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 22:26:08 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19768 dnia: Czerwiec 11, 2009, 22:12:57 »
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."  - Stanisław Lem



Poza tym jednak wszyscy wiemy jak to było z tym przepisem - episkopat latami apelował o uczynienie drugiego przekazania państwowym paragrafem. ;)

O co chodzi z tym 2 przykazaniem?  :mysli:

Tfu! Trzecie miało być rzecz jasna. ;)
Tak to jest gdy człowiek pisze z rozpędu, coś innego wyjdzie spod klawiszy niż miało wyjść i się kliknie "Wyślij" bez uprzedniego sprawdzenia. ;)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #19769 dnia: Czerwiec 11, 2009, 22:26:41 »
Ano tak właśnie myślałem :P



Ja mogę jedynie wrzucić moje 3 grosze:
Co do pracy w weekendy, święta, to ja zawsze bardzo chętnie zgłaszam się jako dyspozycyjny, bo nie lubię obchodzić świąt jako takich język
Co do religii, to jak już mówiłem nie uczestniczę w żadnych obrzędach i praktykach, bo nie wierzę w żadnego boga. Jednak mówienie w taki sposób jak re_ i Adamerso to faktycznie chamstwo... Pomimo że ich lubię i w sumie podzielam ich poglądy, to wypowiadanie się sposób na forum jest na poziomie blokowych dresów i innych meneli z marginesu...
Lubię rozmawiać na te tematy, zwłaszcza z "zajadłymi katolikami", ale w takiej atmosferze nie ma co dyskutować.  :-?
Mogę jedynie przytoczyć słowa Fryderyka Nietzsche:
"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, później pokona doświadczeniem, aż w końcu ludzie nie będą dostrzegać między wami różnicy."
Nienawidzę Androida!