drukarka na plyty

  • 2 Odpowiedzi
  • 462 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bobo313

  • ***
  • 271
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: hp 6340, compaq 3970, hx 4700
drukarka na plyty
« dnia: Styczeń 28, 2009, 21:05:30 »
jakie polecacie drukarki do plyt i jakie sa koszty uzytkowania??

*

Offline ujm

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Spica. Wcześniej: i780, Hermes, BA
Odp: drukarka na plyty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2009, 21:20:25 »
HP5160. Tania drukarka drukująca bardzo ładne foty przy użyciu tuszy "foto". Ceny tuszy znajdziesz w internecie. Od roku nie byłem "wywoływać" zdjęć poza domem. Jak sobie policzę, że muszę jechać żeby zawieźć a potem po to wrócić to koszty wychodzą jednakowe, przynajmniej dla mnie, a ile czasu zostaje.......... (Nie wysyłam zdjęć netem bo mam za wolny i mało cierpliwości.) Płyty drukuje tak jak zdjęcia - bardzo ładnie. Polecam. Nie żałuj na dobrych jakościowo płytach. Jak kupisz najtańsze z półki to będziesz żałował. Kupuj markowe płyty do drukowania. :ok:

Jeśli chodzi o nabijanie tuszy to też będziesz zadowolony ale przy tuszach foto widać czasami mankamenty, które dla mnie dyskwalifikują taki wydruk.  :kill: Jeśli chodzi o mniej ważne użycie, nie dla tuszy foto, takie codzienne drukowanie papierów, to oszczędzasz i oszczędzasz i oszczędzasz.... Na nowych tuszach foto robię 110-120 fotek 10x15, płyty podobnie. Na tuszach nie foto, dla papierów, to nie pamietam ile zadrukowałem.  :proud:

*

Offline bobo313

  • ***
  • 271
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: hp 6340, compaq 3970, hx 4700
Odp: drukarka na plyty
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2009, 21:30:16 »
dzieki;)