iPOD i Audiobooki

  • 7 Odpowiedzi
  • 847 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Cley

  • **
  • 101
  • Sprzęt: HP iPAQ 5550; HTC Touch HD, Navroad
iPOD i Audiobooki
« dnia: Październik 23, 2009, 09:51:19 »
Witam wszystkich,

audiobooki ostatnio stały się modne i pewnie coraz więcej mają zwolenników. Ja zdecydowanie się do nich zaliczam. Mam jednak problem, który być może można łatwo rozwiązać, ale ja nie wiem jak. Otóż wrzucam książki audio do mojego iPODa (60GB). Wchodzę w menu do "Książki audio", gdzie wszystkie pliki audiobooków się znajdują i...tam niestety panuje taki bałagan, że aż przykro patrzeć.

Czy ktoś wie, jak to zrobić i czy w ogóle jest to możliwe, aby po wejściu do "Książek audio" wyświetlała się lista tytułów a nie rozdziałów?
Taka kolejność wydaje mi się być tak logiczna, że aż nie mogę w to uwierzyć, że się nie da tak właśnie zrobić i sądzę, że  ja po prostu nie wiem jak.

Powinno to działać tak jak gdy wybiera się wykonawcę, wtedy otrzymuje się listę jego płyt.

Pozdrawiam

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2009, 15:43:20 »
Ten dział jest przeznaczony wyłącznie dla iPhone'a i iPoda Touch. Zakładam, że jak Twój iPod ma 60 GB to nie jest to Touch. Dlatego wątek przeniosłem do Hyde Parku.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2009, 16:08:46 »
może być Touch 64GB  :grin:

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2009, 19:30:05 »
zapewne jakbys pogrzebal ze zbiorowa edycja tagow to doszedl bys d tego co zamierzasz

*

Offline Cley

  • **
  • 101
  • Sprzęt: HP iPAQ 5550; HTC Touch HD, Navroad
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2009, 19:14:03 »
zapewne jakbys pogrzebal ze zbiorowa edycja tagow to doszedl bys d tego co zamierzasz

a moglbys napisac jak to zrobic? Nigdy tagami sie nie bawilem i jesli masz doswiadczenieto bylbym wdzieczny za pomoc.

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2009, 23:13:25 »
Pobierz sobie mp3tag i dzialaj :)

*

Offline Cley

  • **
  • 101
  • Sprzęt: HP iPAQ 5550; HTC Touch HD, Navroad
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2009, 16:29:47 »
Pobierz sobie mp3tag i dzialaj :)
Dzięki, ale czy mógłbys mi jednak powiedzieć coś więcej o tym programie. Czy on rozwiązuje problem mieszania plików w foderze Książki audio? Czy po zastosowaniu tego narzędzia we wspomnianym folderze pojawią się tytuły książek?

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: iPOD i Audiobooki
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2009, 22:17:54 »
Jesli chodzi o tagi w odtwarzaczu to musisz kazdy plik z osobna edytowac i im nadac nazwe.