PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HP/Compaq => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => hx470x => Wątek zaczęty przez: fantoma w Maj 19, 2006, 13:59:35
-
Szanowni koledzy - jestem tu nowy jako forumowicz choc nie nowy palmtopowicz. Niestety nie jestem pewny czy to dobre miejsce na to pytanie ale w razie czego mody przeniosą je w odpowiednie miejsce. A mianowicie
Potrzebuję propozycji (rozeznania) co gdzie i jak i za ile
- potrzebuję gps na CF
- podstawka na szybę samochodowa z ładowarka (może byc osobna) - ale naprawde jakaś dobra (fabrycznej nie widziałem)
wszystko to do HP iPAQ hx4700
pozdrawiam :lol:
-
Witaj!
Ja mam Arkona CM705 z zasilaniem i głośniczkiem - kupiłem go w sklepie palmtopy.pl i jestem z niej zadowolony, choć na polskich drogach troszkę się trzęsie (ale co na naszych drogach się nie trzęsie? :( )
Co do GPS'a nie jestem w stanie Ci nic podpowiedzieć ja mam GlobalStar BT-338 i też jestem zadowlony (choć już raz go wymieniałem).
BTW jeśl mogę coś zaprpopnować to mam Podstawkę Arkona CM805 z GPS do hx4700 którą chętnie sprzedam :)
Jeśli jesteś zainteresowany możemy ponegocjować cenę (jestem elestyczny) :D
Pozdrawiam
-
i co nikt wiecej nic nie powie ???
-
Ja zaś uzywam :
- futeral Alu Pdair
- uchwyt do tego futrału ( oba ze strony głownej PDACLUB-u)
GPS - dlaczego koniecznie chcesz na CF - to dobre złącze na pamięć a nie na GPS - chyba nie ma jeszcze SIRF III na Cf-ce.
Ja używam holuxa( sirf II) na BT i wszystko jest OK ( sygnał tracę w polowie tunelu Wisłostrady) a nie ma problemu z używaniem na telefonie żony - a ostatni i syna czy TTM na N9500 . Aparat foto mam na CF i używam na wyjazdach wakacyjnych ipaq-a jako centrum multimedialne (sprawdzania i selekcji zdjęć eliminacj złych)
-
jest jest z tego co wiem to ten
Haicom GPS HI-303 III MMF
tylko nie bardzo wiem co to daje II zamiast III
Interesuje mnie CF ponieważ nie lata mi osobna część a ponadto CF korzysta z baterii hx więc nie muszę pamiętać o ładowaniu. Ot tak sobie wymyśliłem. Masz jakieś sugestie albo porady ???
-
Witam
To znowu ja :D
Gdzieś coś czytałem o tym Haicom'ie - niezbyt pozytywnie (chociaż może się mylę).
A co do ładowania to mój GlobalSat bez ładowania zawiózł mnie z W-wy do Amsterdamu (14 godzin w drodze) i nawet nie pisną, że "głodny".
A co do baterii w hx'ie to obawiam się, że bez zasilania z podstawki nie dojechałbym do granicy, a jak jeszcze dołoży się urządzenie, które czerpie z niej prąd to może Ci na wycieczkę do lasu nie wystarczyć... :(
Chyba, że powiększoną baterię do kupisz ale ona kosztuje tyle co porządny GPS BT :?
A co do latającego urządzenie to niema problemu w zestawie z moim GPS'em było bardzo ładna etui z klipsem do paska, a w aucie zapomnisz gdzie go schowałeś :)
Naprawdę GPS na BT z hx'em to dobre połączenie.
Pozdrawiam
Tomo
-
O różnicy pomiedzy SIRF II a III - poczytaj w artykułach i testach - róznica jest znaczna. Ja przez pewien czas używałem GPS-a na CF ale po kilkukrotnych wsiadaniach i wysiadaniach miałem dość.
Mam teraz na BT - schowane w samochodzie na stale podłączone do zasilania i zapominam o tym iż muszę coś wlączać ustawiać . Na krótkich trasach nie ładuję PDA - ale na dluższych po kilkuset kilometrach muszę -(po około 5 godzinach) - używam do tego standardowej ładowarki samochodowej HP , futeral aluminiowy swobodnie pozwala na podpięcie zasilania.
PS. Mogę sprzedać cały komplet hx4700 z AM 3.9.5 GPS , alu, ładowarką -Full zestaw.