Problem z głośnością

  • 4 Odpowiedzi
  • 659 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z głośnością
« dnia: Kwiecień 29, 2006, 14:21:11 »
Witam serdecznie, właśnie nabyłem c550 i mam kłopot z głośnoscia tego telefonu. Powiedzcie prosze czy te typy tak mają? Chodzi mi ogolnie o dzwieki jakie wydaje z siebie to urzadzenie przez głosnik i przez słuchawki. Niby słychac, ale kazdy telefon ktory do tej pory mialem byl poprostu znacznie lepszy w tej kwestii.
Druga sprawa, czy sa dostepne gdzies akcesoria do tego sprzetu( baterie, obudowy, pokrowce)?
Sprawa trzecia. Mam zainstalowanego windowsa 2003 słyszałem ze jest 2003se, czy warto zmieniac i czy wogole sie da ?

Problem z głośnością
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2006, 15:14:34 »
wyedytuj profil NORMAL i ustaw głośności na LOUD.

Problem z głośnością
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2006, 15:21:55 »
To juz zrobilem, ale głosnosc dalej jest kiepściutka.

*

Offline czemu

  • 32
    • http://bash.org.pl
Problem z głośnością
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2006, 11:56:28 »
Masz na myśli tylko głośność?

Przycisk po bocznej stronie telefonu służy do pogłaśniania - różnica między drugą kreską od końca, a ostatnią jest praktycznie kolosalna.

Dodatkowo Windows Media Player ma osobne pogłaśnianie (o ile chcesz głośniej muzykę).

Słuchawki też mają podgłaśniacz.


Sam przedtem używałem W800i i SPV C550 o wiele lepiej działa (głóśniej) na głośniku. Jeśli chodzi o słuchawki - to już różnie, wiadomo Sony to Sony.

Problem z głośnością
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2006, 18:47:28 »
Niezauwazylem, ze w Mediaplayerze jest rowniez regulacja głosnosci. Miałem ustawiona głośność na 75% teraz jest troche lepiej :-) Brakuje mi jeszcze tylko głośniejszych dzwonków.