PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC Smartphone => Smartphone - ogólnie (WM Standard) => Hurricane => Wątek zaczęty przez: sp4xkp w Sierpień 22, 2006, 15:44:49
-
Witam.
W sumie moje pytanie może okazać się głupie, ale pierwszy raz podłączyłem telefon do ładowania i po za świeceniem pomarańczowej diody, na wyświetlaczu nie ma nic. Czy to jest normalny stan, że nie ma ikonki ładowania tak jak w innych telefonach???
-
tak to normalny stan.
wylaczyl sie tylko wyswietlacz a nie cały telefon??
oczywiscie mozesz ustawic zeby był właczony podczas ładowania.
-
Do tej pory, ładowanie rozpoczynałem zawsze po wyłączeniu się telefonu, żeby bateria mi dobrze służyła. Tak też postąpiłem i tym razem. Ale w "innych" telefonach, po podłączeniu do ładowania, wyświetlała się ikonka ładowania. W tym tego nie zauważyłem, stąd moje pytanie.
-
to pewnie po to żeby ją zaoszczędzić. taka animacja przy właczonym wyświetlaczu wydłużyłaby ładowanie baterii :)
-
Zgadza się. A jak poznać, że ładowanie jest ukończone? Czy po zakończeniu ładowania, dioda zmieni barwę świecenia, czy też zasygnalizuje to w inny sposób?
-
zamiast pomarańczowego bedzie się świecić na zielono, a jak odlaczysz to zacznie mrugać.
-
OK!!!
Tak mniej więcej przypuszczałem. Ale wolałem się zapytać.
Dzięki.