HTC a Resman do userow z Rzeszowa

  • 1 Odpowiedzi
  • 1673 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC a Resman do userow z Rzeszowa
« dnia: Sierpień 30, 2008, 16:02:20 »
Witam

Mam pytanie do uzytkownikow HTC (w szczegolnosci Diamonda) z Rzeszowa i okolic. Nosze sie z zamiarem kupna Diamonda i chce wiedziec jak sprawuje sie Resman na urzadzeniach HTC? Nie ma problemow z podlaczeniem sie? A moze wcale nie jest tak rozowo i ciezko zlapac sygnal?
Czy mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze w Rzeszowie jest wszedzie zasieg czy tylko w poblizu samych nadajnikow?

Pozdrawiam
shmayek
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2008, 20:13:28 wysłana przez shmayek »

*

Offline dassystem

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten X800 -> HTC Touch Diamond -> Omnia HD i8910 -> HTC Magic |32A|
Odp: HTC a Resman do userow z Rzeszowa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2008, 22:06:24 »
Diamond trzymany w oknie (8 piętro, ok. 300 metrów od szkoły, bezpośrednia widoczność nadajnika) sygnał sieci na jedną kreskę, po wpisaniu WPA zapiął mi się, zalogowałem się jakimś starym pinem i otworzyłem stronę.
Pod samym nadajnikiem Diamonda nie sprawdzałem ale pewnie się zapnie. Co do "wszechobecnego" zasięgu Resmana lepiej nie rób sobie nadziei bo kiedyś badałem na Etenie X800 zasięg Resmana i tylko przy bezpośredniej widoczności nadajnika (lub przebywania w szkole i przed nią) można było się zapiąć.
Nie mogę się doczekać kiedy (o ile w ogóle) przepchną wniosek o II etapie rozbudowy sieci co miałoby pokryć miasto zasięgiem w 100%.