Problem z activesync

  • 4 Odpowiedzi
  • 1688 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline la.pier

  • **
  • 125
  • Sprzęt: kaiser
Problem z activesync
« dnia: Kwiecień 07, 2009, 23:04:19 »
witam.mam problem z activesync.szukałem rozwiązanie na forum ale nie znalazłem.otóż podłączam ppc wszystko działa ale po pewnym czasie połącznie zostaje przerwane i musze od nowa odłączyć i podłączyć kabel.to nie wina usb ponieważ mimo rozłączenia z activesync ppc się ładuje.posiadam htc hermesa i czy jest sposób żeby się niełaodwał podczas połączenia z activesync nie szpaerjąc w kabelku

*

Offline Skyglobe

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2, Dell Axim x51v
Odp: Problem z activesync
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2009, 10:30:04 »
Witam.
Zrywanie połączenia przez AS to temat znany, nieśmiertelny i raczej nierozwiązywalny. Po prostu TTTM.
Zasilanie przez USB wyłączasz: Ustawienia/system/zasilanie, na pierwszej zakładcze będzie opcja "kiedy urządzenia jest włączone itd." wystarczy zaptaszyć.
Pozdrawiam

*

Offline la.pier

  • **
  • 125
  • Sprzęt: kaiser
Odp: Problem z activesync
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2009, 15:27:40 »
nie mam nic takiego.w tym miejscu co podales pokazuje mi tylko procent naladowania baterii i nic wiecej a na nastepnej zakladce mam tylko opcje do podswietlenia ekranu

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Problem z activesync
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2009, 15:55:12 »
Zasilanie przez USB wyłączasz: Ustawienia/system/zasilanie, na pierwszej zakładcze będzie opcja "kiedy urządzenia jest włączone itd." wystarczy zaptaszyć.

Wiekszość PPC nie ma takiego czegoś. To jest dopiero od niedawna i nie we wszystkich modelach.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline czarusGG

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.kowszun.waw.pl
  • Sprzęt: HPC JORNADA 680, WALLABY, HIMALAYA, BLUEANGE
Odp: Problem z activesync
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2009, 16:12:14 »
Znajdź sobie programik advanced config tools, to jest programik z tweeakami do rejestru. Tam bez problemu to wyłączysz, bądź poszukaj. Jest klucz rejestru, który za to odpowiada.
Trzeba wiedzieć coś o wszystkim i wszystko o czymś.