htc rc e100 pilot + sluchawki - wszystko o

  • 4 Odpowiedzi
  • 1890 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
htc rc e100 pilot + sluchawki - wszystko o
« dnia: Marzec 12, 2009, 16:32:48 »
witam   B) zostałem szczęśliwym posiadaczem tego zestawu i testuje jak to działa na touch pro lecz wiadomo ze słuchawki powinny działać na każdym htc (potrzebne sterowniki) - prosze nie pisac w tym watku ze komus te sluchawki nie dzialaja!!

testuje jak działa pilot z jakimi programami można go używać

1. wiem juz ze w programie  s2p działa tylko podglaszanie i ściszanie gdy przelacze piosenkę automatycznie włącza sie audiomanager który jest w touch flo

wylacze jeszcze touchflo i zobaczymy co sie będzie działo 
 
2. wiem ze gdy używam s2u2 nie działa podglaszanie i ściszanie - reszta guzików działa bez problemu lecz żeby np sciszyc należy przycisnac zielona słuchawkę sciszyc i czerwona słuchawka (aktywuje s2u2)

3. wiem ze tcpmp nie działa

4. na pocketshiled dziala bez problemu podglaszanie ale nie dziala wykonywanie rozmów (zielona slochawka - zadzwon  do ostatniej osoby z listy)

5. wylaczenie touchflo i podlaczenie zestawu powoduje uruchomienie Windows Media Playera
 
a. z s2u2 - kazda operacja na pilocie powoduje odblokowanie telefonu przelaczenie np piosenki i ekran pozostaje zalaczony
b. z pocketshiled -  dziala bez problemu podglaszanie ale nie dziala wykonywanie rozmów (zielona slochawka - zadzwon  do ostatniej osoby z listy)

jak narazie zostaje bez zadnego programu blokujacego

Pogrzebałem troche na xda odnosnie tego kabelka i znalazlem wypowiedzi w ktorych byly wymienione nazwy programów ktore zobaczycie ponizej

6.CorePlayer  - podobno jeden z lepszych - u mnie wogule nie dziala!! - guziki z pilota uruchamiaja audiomanager-a

7.MortPlayer -  nie dziala!! - guziki z pilota uruchamiaja Windows Media Player

8.Pocket Player i w koncu perelka!! wszytsko dziala jak nalezy wg mnie (od teraz) najlepszy program do odtwarzania muzyki!!
głowne zalety to odtwarzanie muzyki z folderu(opcji tej brak w am i wmp), eqalizer, program posiada swoj suwak glosnosci wiec jesli dla kogos 5 stopniowa systemowa glosnosc nie odpowiada da sie w tym programie wszytsko ladnie dopasowac!!
Wersja 30 dniowa!! http://www.maxprograms.pl/plik,1220.html

teraz pozostalo tylko znalesc jakis program blokujacy ekran taki zeby dzialaly WSZYTSKIE przyciski pilota!!

popelnilem bład piszac ze nie ma takiego programu blokujacego ekran w ktorym dzialaja wszytskie guziki - jest jeden ale jakos odsówalem ta mysl na bok :)
ten program blokujacy to ten w microsoftu czyli musimy sami zablokowac tel a nastepnie nacisnac unlock i jeszcze raz unlock.
program jest brzydki :( ale wszytsko dziala i narazie przestaje szukac :)


 
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 09:55:43 wysłana przez marianpower »

*

Offline Sony

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD, Gigabyte M912M, HP SLATE 2
Odp: htc rc e100 pilot + sluchawki - wszystko o
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2009, 12:27:26 »
A działają z TOUCH HD ? Nie zależy mi na przekazie dźwięku - słuchawki mogę wpiąć w gniazdo 3.5 mm - interesuje mie sterowanie.

Niestety na sieci krążą sprzeczne informacje - jedni twierdzą, że działa inni, że nie. Testowal ktoś HTC RC-E100 z Touch HD ?

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: htc rc e100 pilot + sluchawki - wszystko o
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2009, 12:12:36 »
Cytuj
prosze nie pisac w tym watku ze komus te sluchawki nie dzialaja!!
kolega nie potrafi czytac?? takie pytanie mozesz zadac w dziale touch hd!!

Odp: htc rc e100 pilot + sluchawki - wszystko o
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2009, 18:21:39 »
a czy jest jakaś opcja w pocket player żeby po naciśnięciu na pilota włączał się właśnie ten player zamiast wm?? wgrałem rom bez manili i strasznie mnie to wkurza

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: htc rc e100 pilot + sluchawki - wszystko o
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2009, 13:13:34 »
jest opcja w g profile ze jak podlaczasz sluchawki to wlacza sie dowolnie wybrany program :D czyli np pocket player


teraz gdy pojawil sie windows 6.5 wszytsko stalo sie latwiejsze gdyż blokowanie ekrenu juz "jakos" wyglada i dziala podobnie do s2u2 przy czym dziaja wszytskie klawisze z pilota wiec jestem zadowolony :d