PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Smartphone - ogólnie (WM Standard) => HTC Smartphone => Wątek zaczęty przez: lukasz3k w Maj 15, 2006, 12:05:03

Tytuł: Pomocy! Simlock z SDA 2? jak?
Wiadomość wysłana przez: lukasz3k w Maj 15, 2006, 12:05:03
Witam,
mam sie zamiar przejsc ze zwyklego telefonu na takie cos  tylko mam problem jak kupie to ten SDA 2 bedzie mial simlocka na T-Mobile. WYczytalem juz ze da sie sciagnac bezproblemowo simlocka jak sie uruchomi telefon za pomoca programiku xda-developers. Ale niestety ja nie bede posiadal do niego karty zeby go uruchomic. Czy da sie jakos inaczej zdjac simlocka?

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

--
Pozdrawiam
Lukasz
Tytuł: Pomocy! Simlock z SDA 2? jak?
Wiadomość wysłana przez: Reptil3 w Maj 15, 2006, 12:22:27
Jeżeli nie będziesz miał zdjętej blokady microsoftu, to też za bardzo to nic nie da. Ale zdaje się, że wystarczy przełączyć telefon na flight mode.
Tytuł: Pomocy! Simlock z SDA 2? jak?
Wiadomość wysłana przez: lukasz3k w Maj 15, 2006, 14:07:23
Wiem ze posiada tryb flight mode. Ale ciekaw jestem czy mozna go w ten tryb uruchomic bez karty sim? Moze ktos z forumowiczow ma ten telefon lub wie czy tak mozna?
--
Pozdrawiam
 Lukasz
Tytuł: Pomocy! Simlock z SDA 2? jak?
Wiadomość wysłana przez: kleczon w Lipiec 15, 2006, 16:13:46
lukasz3k czy mozesz mi podac sposob na zdjecie simlocka z T-mobile SDA 2 oraz miejsce pobytu w sieci tego programiku??
jak narazie moje starania co do znalezienia czegos nie daja nic....
z gory dzieki
pozdrawiam
Tytuł: Pomocy! Simlock z SDA 2? jak?
Wiadomość wysłana przez: Pentim w Lipiec 15, 2006, 19:38:26
tutaj jest link http://www.sda-forum.de/thema4708.htm
jesli macie problem z niemieckim to zapraszam na pw
Tytuł: Pomocy! Simlock z SDA 2? jak?
Wiadomość wysłana przez: holtex w Lipiec 15, 2006, 22:32:12
Jak by ktoś chciał po angielsku :)


http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.sda-forum.de%2Fthema4708.htm&langpair=de%7Cen&hl=en&ie=UTF8