push email w plusie?

  • 3 Odpowiedzi
  • 759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

push email w plusie?
« dnia: Sierpień 12, 2006, 21:35:17 »
czy uruchomiona ostatnio usluga jak w temacie, dla terminali blackbarry "da" sie zastosowac na np. tytn?

push email w plusie?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2006, 21:38:35 »
Tak, tylko musisz miec włączonego klienta pocztowego i częste odświerzanie.

push email w plusie?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2006, 10:00:24 »
Cytat: "Ronert_nik"
Tak, tylko musisz miec włączonego klienta pocztowego i częste odświerzanie.
ok to wiem ->wystarczy zwykly np. iplus a mi chodzi o usluge blackberry (push email)....? :)

push email w plusie?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2006, 18:10:26 »
Odpowiedziałem Ci już. Niestety nie jestem fachowcem i najlepiej zadzwonić do BOK plusa.
Dostaniesz skrzynkę na parę adresów email, które będą odrazu przychodzić na twój telefon tak jak np SMS. Czyli dostajesz powiadomienie i odczytujesz temet i dowiadujesz się czy jest załącznik. Nie masz tej wiadomości całej na telefonie bo są jednostki wysyłające spore załączniki a jak wiesz iPlus ma limit no i ściąganie po GPRS trzało by wieki. Więc określasz w kliencie pocztowym aby nie sciągał załączników. W wszystkich klientach jest podobnie.
Usługa blackberry w iPlusie moim skromnym zdaniem ma niską urzytecznićś, ale skoro dają ją zadarmo bo sam iPlus kosztuje tyle samo to czemu jej nie wziąść.
Wszystko opiera się na dobrze skonfigurowanym kliencie email, oczywiście musi być cały czas włączony :P. I to tyle żadna rewelacja.
Pozdrawiam