[Rose] Podświetlenie klawiatury i karta pamieci

  • 2 Odpowiedzi
  • 1692 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Rose] Podświetlenie klawiatury i karta pamieci
« dnia: Wrzesień 29, 2009, 10:13:46 »
rozchodzi mi sie o D-pada - czy on w ogole sie podswietla podczas korzystania z telefonu? bo zawsze jest wylaczony - chyba ze przyjdzie nowa wiadomosc czy tez laduje to wtedy i tylko wtedy swieci. troche mnie to irytuje a w opcjach nie znalazlem na ten temat nic, w google tez nic - malo popularny ten telefon jest w polsce :(

druga sprawa, w jaka karte sie wyposazyc. wystarczy mi 4GB? a moze wiecej? czy to prawda gdy jest jest wieksza pojemnosc karty to telefon bardziej muli?

Dziekuje za odpowiedzi. Wasz Nowy uzytkownik Axel07
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 13:19:00 wysłana przez revanmj »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Podświetlenie klawiatury i karta pamieci
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2009, 10:17:51 »
druga sprawa, w jaka karte sie wyposazyc. wystarczy mi 4GB? a moze wiecej? czy to prawda gdy jest jest wieksza pojemnosc karty to telefon bardziej muli?
taką jaka Tobie wystarczy, jednemu wystarcza 512MB dla innego 8GB to mało...
a co do wielkości i mulenia to nieprawda  :wink:

*

Offline jakubd

  • ******
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: Podświetlenie klawiatury i karta pamieci
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2009, 21:58:02 »
Oświetlenie DPada spełnia funkcję diody informacyjnej - różne wzorce migania tych 4ech diodek oznaczają inne zdarzenia. Nie ma możliwości sterowania nimi niezależnie. Z resztą jak jest ciemno i tak nie trzeba.
Co do microSD - kupujesz największą na jaką cię stać :) dla mnie normą już są karty 16GB, ale ja jestem trochę skęcony - trzymam na tym dużo muzyki i filmy jakieś się zdarzą (ale filmy to akurat bardziej w Raphaelu, niż Rose).
Co do "mulenia" to sam telefon jako taki w zasadzie nie grzebie w karcie cały czas i jej zawartość jak i wielkość mu zwisa, dynda i powiewa. Dopiero gdy odpalasz jakiś program, który korzysta z plików danego rodzaju i przeszukuje kartę pod ich kątem - np. pliki MP3 i Media Player) to czas wyszukiwania będzie tym dłuższy, im więcej plików masz na karcie. A ponieważ na dużych kartach masz miejsce na duuuużo plików, to i wydaje się, że czasem system zwalnia (ale na prawdę nie cały system, tylko dana aplikacja, która nie radzi sobie z nadmiarem plików).
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500