PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Android OS => HTC Android => HTC One X => Wątek zaczęty przez: arcis1999 w Wrzesień 19, 2012, 20:55:23

Tytuł: Pozioma stacja dokująca
Wiadomość wysłana przez: arcis1999 w Wrzesień 19, 2012, 20:55:23
Kupiłem taką stację dokującą:
(http://brick.pl/data/gfx/pictures/large/2/1/3412_2.jpg)
do której podłączam telefon na noc.
I te debile z HTC, albo te debile co projektowały tą stację nie przemyślały że na głównym ekranie telefon nie reaguje na obracanie i mam piękny budzik obrócony o 90stopni :(

No chyba że to specjalnie, bo faktycznie jak leżę na boku to głowę mam obróconą i wówczas telefon jest ok :)

Odradzam taką współpracę stacji z telefonem - chyba że debilem jestem ja i trzeba coś zmienić w ustawieniach...
Tytuł: Odp: Pozioma stacja dokująca
Wiadomość wysłana przez: marzinho w Wrzesień 21, 2012, 10:47:43
tym zmienisz orientację:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.googlecode.eyesfree.setorientation&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb29nbGVjb2RlLmV5ZXNmcmVlLnNldG9yaWVudGF0aW9uIl0.

ustaw na Automatic i powinno działać
Tytuł: Odp: Pozioma stacja dokująca
Wiadomość wysłana przez: Slavo_S2k w Wrzesień 29, 2012, 15:19:08
Sprawdzałeś?? Działa??

Bo ja też mam tego typu stację i tego typu problem, ja go trzymam w stacji głównie na biurku w biurze i rozmawiam wtedy przez sluchawkę BT, włączam wtedy car panel i mam dobrą orientację, tylko nie mam dostępu np do smsów, co jest denerwujące.