Android OS > HTC One S

HTC One S - czekam na pytania :)

<< < (3/4) > >>

mariano77:

--- Cytat: Adamela w Lipiec 31, 2012, 15:14:55 ---Mnie wczoraj syn zainstalował oficjalną wersję od HTC - 4.0. 4,  na One S od T-Mobile z Niemiec (ten z S4). Wszystko działa i wreszcie pozbyłem się tych niemieckich apllikacji.

--- Koniec cytatu ---

Aktualizacja z poziomu telefonu czy jakiś plik zaciągany przez www?
Mój telefon nie wykrywa nowych aktualizacji, na stronie HTC również nie widzę 4.0.4  :sad:

Adamela:
Z tego co wiem, to ściągnął ze strony niezależnej od HTC (zamieszczone są tam oficjalne softy HTC ściągnięte z telefonów) , a później działał wg opisów z xda. Dla mnie to czarna magia. Linki są podane na xda. Jak będzie potrzebne to mogę podać.
Z poziomu telefonu nic nie da , bo soft brandowany dostaje aktualizacje rzadko.

mariano77:

--- Cytat: Adamela w Sierpień 01, 2012, 00:30:06 ---Z tego co wiem, to ściągnął ze strony niezależnej od HTC (zamieszczone są tam oficjalne softy HTC ściągnięte z telefonów) , a później działał wg opisów z xda. Dla mnie to czarna magia. Linki są podane na xda. Jak będzie potrzebne to mogę podać.
Z poziomu telefonu nic nie da , bo soft brandowany dostaje aktualizacje rzadko.

--- Koniec cytatu ---

A to rozumiem, ten sposób jest opisany na XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1781033
Myślałem że HTC wypuściło coś bez poważniejszego gmerania w fonie :)

Adamela:
Tak dokładnie w ten sposób. Myślę że innego sposobu nie będzie, bo HTC One S na polski rynek jest dostępny tylko w wersji z procesorem S3, i tylko do niego może pojawić się Polski oficjalny soft. Pozdrawiam.

P.S. Mogę poprosić syna, o napisanie krok po kroku, jak to zrobić.

mariano77:

--- Cytat: Adamela w Sierpień 01, 2012, 10:36:14 ---Tak dokładnie w ten sposób. Myślę że innego sposobu nie będzie, bo HTC One S na polski rynek jest dostępny tylko w wersji z procesorem S3, i tylko do niego może pojawić się Polski oficjalny soft. Pozdrawiam.

P.S. Mogę poprosić syna, o napisanie krok po kroku, jak to zrobić.

--- Koniec cytatu ---

Dobry pomysł, nie wszyscy forumowicze znają angielski i sam opis na XDA może być dla niektórych zbyt zagmatwany.
Dodatkowo większość S4 to import z zagranicy, więc jak sam napisałeś z aktualizacją OTA będzie ciężko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej