Htc One S (z560e) nie reaguje

  • 3 Odpowiedzi
  • 16337 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Htc One S (z560e) nie reaguje
« dnia: Styczeń 23, 2013, 18:04:52 »
Witam, wczoraj złamałem bootloadera z pomocą (htcdev). Wszystko było w porządku, lecz na noc zostawiłem tel pod ładowarką, rano wstaję i telefon nie reaguje na żadne polecenia.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Htc One S (z560e) nie reaguje
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2013, 19:08:14 »
A przy podłączeniu do ładowania podświetla się dioda?
PS. A bez problemu dostałeś token z htcdev? Ja wysłałem swój "kod" ale nic mi nie przysłali (sprawdzałem na 2 kontach: o2 oraz gmail)
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: Htc One S (z560e) nie reaguje
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:03:29 »
Witam, wczoraj złamałem bootloadera z pomocą (htcdev). Wszystko było w porządku, lecz na noc zostawiłem tel pod ładowarką, rano wstaję i telefon nie reaguje na żadne polecenia.

Do bootloadera też nie możesz wejść ? (vol down + power).
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

Odp: Htc One S (z560e) nie reaguje
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2013, 23:16:14 »
A przy podłączeniu do ładowania podświetla się dioda?
PS. A bez problemu dostałeś token z htcdev? Ja wysłałem swój "kod" ale nic mi nie przysłali (sprawdzałem na 2 kontach: o2 oraz gmail)

Przy podłączeniu zapala się pomarańczowa dioda, telefon trzymałem pod ładowarką ponad 2h i nic nie dało. Token dostałem błyskawicznie na gmail'a. Dodam, że tel. chodził przez pare godzin na złamanym bootloaderze.

Połączone: Styczeń 24, 2013, 23:17:40
Witam, wczoraj złamałem bootloadera z pomocą (htcdev). Wszystko było w porządku, lecz na noc zostawiłem tel pod ładowarką, rano wstaję i telefon nie reaguje na żadne polecenia.

Do bootloadera też nie możesz wejść ? (vol down + power).

Do bootloadera także nie mogę wejść. Czytałem na kilku forach, że może być to wina padniętego bootloadera. ;/