Zmiana jezyka na PL

  • 3 Odpowiedzi
  • 26606 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jari75

  • **
  • 200
  • Sprzęt: iPhone 5/ 32GB iPhone 4/ 32GB
Zmiana jezyka na PL
« dnia: Styczeń 18, 2010, 14:42:30 »
Witam! ostatnio kupilem HTC HERO a poniewaz nie mieszkam w Polsce moj Android nie mosiadal polskiego jezyka i niebardzo wiedzialem co zrobic zeby moj HERO mowil do mnie po polsku  :wink: Dla tych ktorzy posiadaja podobny problem podaje instrukcje i w ciagu 3min bez zadnego flashowania polski jezyk bedzie w naszym Androidzie.

Trzeba wejsc w telefonie w Market kliknac na lupe i wyszukac MoreLocale pobrac ja i zainstalowac i do wyboru mamy wiele języków, w tym Polski

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Zmiana jezyka na PL
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2010, 14:45:30 »
 :)
możliwość pobrania more locale była chyba od zawsze, a większość romów nawet tego nie wymaga

*

Offline jari75

  • **
  • 200
  • Sprzęt: iPhone 5/ 32GB iPhone 4/ 32GB
Odp: Zmiana jezyka na PL
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2010, 14:55:04 »
Niestety jak dla mnie byla to jedyna opcja , a to ze mozliwosc pobrania morelocale byla od zawsze to pewnie fakt tylko kto o niej wiedzial ??  :) od kilku lat uzywalem i nadal uzywam WM i tam troche inaczej to wygladalo, mysle ze gram informacji nie zaszkodzi bo ja troche czasu musialem poswiecic zeby do tego dotrzec i mysle ze wielu uzytkownikom zaoszczedzi to troche czasu   :)

Odp: Zmiana jezyka na PL
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2010, 12:22:47 »
thx jari ja tez sie musiałem naszukac zanim znalazłem cos na ten temat bo z androidem nie miałem wczesniej zadnych doswiadczen Od tego jest forum zeby sobie pomagac  :wink:prawda!