PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Android OS => HTC Android => Dream (G1) => Wątek zaczęty przez: SkyVT w Grudzień 05, 2010, 22:25:09

Tytuł: brak możliwośc ściągania z marketu - "download was unsuccesful"
Wiadomość wysłana przez: SkyVT w Grudzień 05, 2010, 22:25:09
Witam, jak w temacie, nie mogę pobrac aplikacji z marketu od jakiegos czsu. Chce pobrac aplikacje do przegrywania kontaktow na SIM, ale nie moge i przez to ni moge zrobic wipe'a co pewnie rozwiązałoby problem, i koło sie zamyka.
jest gdzies blokada pobierania albo cos takiego, zeby moc pobierac bez resetu? Bo nie chce stracic tych konaktow, bo nie chce całej ksiazki  adresowej przepisywac.
Tytuł: Odp: brak możliwośc ściągania z marketu - "download was unsuccesful"
Wiadomość wysłana przez: huba95 w Grudzień 05, 2010, 23:31:33
Przecież kontakty się synchronizują z kontem Google i po wipe i zalogowaniu na konto wracają, co do kontaktów na sim to android nigdy nie chciał mi ich czytać i sobie dałem spokój. Nawet po przejściu na milestone wszystko mi się przeniosło z G1 razem z kalendarzem
Tytuł: Odp: brak możliwośc ściągania z marketu - "download was unsuccesful"
Wiadomość wysłana przez: czarekfcb w Styczeń 20, 2011, 21:07:49
Ja też mam ten problem z Marketem na G1 ;/ Mam rom 1.6 SuperD chyba. Wczesniej działało wszystko dobrze ;/ Poradził sobie ktoś z tym już?