PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Android OS => HTC Android => Desire => Wątek zaczęty przez: mackiewr w Marzec 19, 2011, 00:48:31

Tytuł: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: mackiewr w Marzec 19, 2011, 00:48:31
Witam, czy w Desire ekran jest jakoś wzmocniony? Nie musi być pancerny jak w defy, ale chodzi mi generalnie o jego "rysowalność", czy jest sens zakładać na niego jakies folie ochronne? (z innego tematu wiem, że jak już to Ultra Clear) Czy raczej sobie darować tego typu zabawy?
Tytuł: Odp: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: cervandes w Marzec 19, 2011, 11:00:47
trzech kolegów zaopatrzyło się w Desire po moim pokazie jak rżnę ekran najpierw kluczem od samochodu a później nożem :) Kiedyś miałem Blackberry Storm - i tam się nie odważyłem takiego manewru wykonywać, mimo, że ekran też był pancerny. Tutaj spróbowałem i efekt jest piorunujący - jak się koledzy zwijali z bólu jak to widzieli :)

Mam go od lipca - ani śladu na wyświetlaczu. Żadnego pokrowca, żadnych folii - telefon wygląda po wytarciu jak nowy. Nie miałem nigdy lepiej wykonanego urządzenia.
Tytuł: Odp: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: linshi w Marzec 19, 2011, 14:41:53
Też przyznaję że ekran w desire nie jest podatny na rysy, mam desire od czasu premiery ( 2 dni później - wina poczty ), nosze go w kieszenie bez pokrowca, bardzo często z kluczami i monetami.
Ani ekran ani obudowa nie ma rys.
Niżej jest wątek, poczytaj.
Tytuł: Odp: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: hesus w Marzec 20, 2011, 19:46:05
Mój się porysował od razu, więc kupiłem folię.

Nie nosiłem go z kluczami itp.
Tytuł: Odp: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: cervandes w Marzec 20, 2011, 20:49:53
Mój się porysował od razu, więc kupiłem folię.

Nie nosiłem go z kluczami itp.

wytłumacz mi co żeś takiego zrobił, że ja mogę rżnąć mojego mocno dociskając nóż czy klucze a Ty nic nie robiąc od razu go porysowałeś?!

a może masz jakiegoś "prawie jak" Desire z ekranem oporowym?
Tytuł: Odp: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: wpmike w Marzec 20, 2011, 23:06:32
Czubek noża czy kluczy nie jest wystarczająco ostry, żeby zarysować ekran. Spróbuj ziarno piasku (kwarc, z którego ekran jest zrobiony) - będziesz niemile zaskoczony efektem. A wystarczy naprawdę maleńkie ziarenko. Sprawdzone!
Tytuł: Odp: Odporność ekranu na zarysowanie
Wiadomość wysłana przez: hesus w Marzec 24, 2011, 22:56:41
Cytuj

a może masz jakiegoś "prawie jak" Desire z ekranem oporowym?

Forum jest chyba o Desire, nie?