Desire z Ery - problem z aktualizacja do Gingerbread - Błąd 132

  • 4 Odpowiedzi
  • 3225 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jb81

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
Mam Desire brandowany w Erze, problem polega na tym ze od kilku dni ostro zaczal sie zawieszac. Robil to juz wczesniej ale rzadko, od kilku dni nie ma mozliwosci normalnej pracy na nim.
Postawowilem zrobic upgrade  do 2.3 Gingerbread,podczas aktualizacji doszedl do 98% i wyrzucil blad 132.
Po wlaczeniu pokazuje mi sie teraz czarna plansza z logo HTC ze znaczkami w kazdym z rogow ekranu (trojkat z wykrzyknikiem w srodku)
Bootloader dziala probowalem wrocic na stock, ale pokazuje ten sam blad przy aktualizacji.
Ma ktos pomysl o co chodzi?
HTC Touch Pro a`ka Era MDA IV Vario <- never again

Odp: Desire z Ery - problem z aktualizacja do Gingerbread - Błąd 132
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2011, 19:29:22 »
Bo jak dobrze pamiętam jest to update tylko dla wersji WWE a nie brandowanej z Ery. Spróbuj uruchomić RUU z Ery (w temacie "Kompendium wiedzy..." jest link).

*

Offline maniek9611

  • **
  • 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone SE
Odp: Desire z Ery - problem z aktualizacja do Gingerbread - Błąd 132
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:25:12 »
Cytuj
Bo jak dobrze pamiętam jest to update tylko dla wersji WWE a nie brandowanej z Ery. Spróbuj uruchomić RUU z Ery (w temacie "Kompendium wiedzy..." jest link).

Nic podobnego, miałem pierwszego Desire z Ery i aktualizacja przeszła bez problemu :)

Odp: Desire z Ery - problem z aktualizacja do Gingerbread - Błąd 132
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:57:25 »
Spróbuj pobrać RUU jeszcze raz - błąd 132 (z infozmacji znalezionych za pomocą google) oznacza uszkodzone RUU (sumy kontrolne się nie zgadzają).

*

Offline jb81

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Desire z Ery - problem z aktualizacja do Gingerbread - Błąd 132
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2011, 21:02:19 »
Teraz jakims cudem poszedl (w sensie aktualizacji), ale niestety dalej sie sypie...
Jest tak - wlaczy sie,bialy ekran z logo HTC wibra raz. PRzerwa ok 5 sekund i wibra 7 razy i gasnie. Restart (samoczynny) i znow to samo...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 21:12:34 wysłana przez jb81 »
HTC Touch Pro a`ka Era MDA IV Vario <- never again