PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Android OS => HTC Android => Desire => Wątek zaczęty przez: Tomasz Urbanowicz w Wrzesień 01, 2010, 08:55:28

Tytuł: Dźwięk powiadamiania: sms/mms i mail
Wiadomość wysłana przez: Tomasz Urbanowicz w Wrzesień 01, 2010, 08:55:28
W jaki sposób ustawić osobne dźwięki powiadamiania dla sms/mms i maila? Nie widzę takiej opcji, być może coś przeoczyłem.
Tytuł: Odp: Dźwięk powiadamiania: sms/mms i mail
Wiadomość wysłana przez: tomson93 w Wrzesień 01, 2010, 12:17:47
Nie wiem czy myślisz . Ale jeśli tak to jak zapewne wiesz na każdym forum jest opcja szukaj ( podpowiem ci prawy górny róg strony ! ) i po wpisaniu tam zabójczo trudnego hasła o treści dzwonek sms . Co sie dzieje ?? O tuż  wyskakuje nam odpowiedź na zadane pytanie bo już ktoś sie o to pytał . I nie trzeba zawracać 4 liter ludziom bo nie umiesz szukajki użyć .
Tu masz odpowiedź prosto z opcji szukaj :

Zmieniając dźwięk powiadomienia zmieniamy wszystkie powiadomienia pojawiające się w systemie (a są rózne). Osobiscie proponje wejść do klienta SMS/MMS, przycisnąć przycisk Menu i wybrać Ustawienia i tam ustawić ulubiony dzwonek. Reszta kroków bez zmian, bo dzwonek musi być widoczny.
Tytuł: Odp: Dźwięk powiadamiania: sms/mms i mail
Wiadomość wysłana przez: tomaszkap w Wrzesień 01, 2010, 12:21:49
Kolego Tomku zakładasz bardzo dużo tematów a wystarczy trochę poszukać - następnym razem będzie już warn za spamowanie i lenistwo.  Zamykam