Android 2.2 HTC Desire

  • 68 Odpowiedzi
  • 16052 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 02, 2010, 17:11:02 »
Żeby nie było różowo przeglądarka dramatycznie zwolniła jeżeli mamy włączoną obsługę flash. Bardziej podobało mi się rozwiązanie HTC z częściowym flashem. Czy ktoś może porównywał zachowanie przeglądarki Desire i Nexusa One ? Jedyny puls tego nowego flasha jaki znalałem to prawie płynne filmiki na tvn24.pl a wcześniej slaidy.

Ps. Tragicznie mi się pisze ten post, Desire strasznie laguje przy wpisywaniu -opóźnienie około 3,4 znaki. Wcześniej było płynnie.
do pisania na forum używaj taptalk powinno być lepiej

*

Offline StysieK

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 02, 2010, 17:51:54 »
A mi nie działa czujnik ruchu. Nie reaguje i nie wyłącza ekranu.

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 02, 2010, 18:23:14 »
ale przy czym? w jakiej aplikacji? na Desire?

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 03, 2010, 07:38:30 »
Wylacz lub uzaleznij obsluge Flasha, skoro Ci przeszkadza zwolnienie przegladarki.

Normalnie sam bym na to nie wpadł  :ohreally: tylko że w takim momencie masz ikony np. na każdym video z youtube. Przy wersji od HTC było widać pierwszą klatkę video - wystarczyło kliknąć i przenosił do dedykowanego odtwarzacza. Teraz też można tak zrobić ale wymaga to dodatkowych ruchów a to jest bez sensu bo powinno się optymalizować i zmniejszać ilość "kliknięć" a nie dodawać. Obecnie trzeba wskazać ikonę flasha, zacznie ładować się video i albo domyślnie wybierzemy żeby odtwarzał w playerze HTC albo będziemy za każdym razem wybierać co robić ( przeglądarka czy player).

ps. Kolejny bug - w trybie landscape w ustawieniach klawiatury nie widać pierwszej opcji "typ klawiatury".

Desire z całą pewnością szybciej chodzi ale po prezentacji Google na Nexus One spodziewałem się więcej - pytanie teraz czy HTC coś namieszało czy ogólnie od prezentacji zmieniono pewne rzeczy w Froyo. Gdzie ta szybkość przeglądarki w porównaniu do produktów Apple, gdzie natywne wspieranie divx'ów ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2010, 07:40:31 wysłana przez Borg »
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 03, 2010, 07:48:48 »
gdzie natywne wspieranie divx'ów ?
Przypomnij mi, w którym momencie pojawiło się info, że takowe ma być? Plotek i pobożnych życzeń nie liczę.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 03, 2010, 08:08:52 »
Choćby na blogu HTC :
http://bloghtc.pl/odtwarzanie-filmow-w-divx-na-htc-desire-wideo

Cytuj
Na koniec dodam, że w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się aktualizacja dla HTC Desire, która przyniesie także obsługę formatu DivX, możliwość nagrywania i odtwarzania wideo w HD (720p) oraz sprzętowe wsparcie odtwarzania. Do tego czasu musimy jednak zadowolić się RockPlayerem, który wkrótce powinien pojawić się w Android Markecie.

Jeżeli na Facebook'u HTC Polska jest odnośnik do tej wiadomości to wg. mnie można traktować jako coś więcej niż plotkę.


ps. Podobną informację uzyskały zachodnie serwisy od pracowników HTC.

Tak na marginesie chyba nie ma oficjalnej listy zmian - tutaj jest jakie zmiany zauważyli użytkownicy forum xda :
Cytuj
Overall:
- It's faster
- Multiple reports of battery lasting longer than with Eclair 2.1.
- Screen can now also be rotated to the right! (Found by martintzvetomirov)
- New Task Switcher when holding Home button. Displays 8 apps instead of 6. (Found by steve228uk)
- No more accidental screen activation by proximity sensor while talking with bluetooth. (Found by jordanxp)
- Android Cloud to Device Messaging support, Eg. ChromeToPhone to send links, maps directly to phone from chrome/firefox browser (Found by psycop)

Startup/Shutdown:
- Startup sound is reduced in volume (Found by iKarampa)
- Now vibrates on shutdown (Found by Domsdey)
- Shutdown time is reduced a lot (Found by psycho.ro)

New Apps:
- Launcher has been renamed from All Programs to All Apps (Found by steve228uk)
- HTC Share App
- News & Weather
- Videos
- Voice Search
- WiFi Hotspot
- Torchlight
- Search (Google)
- Pictures renamed to Gallery

Widgets:
- Calculator Widget (Found by jaymit)
- FM Radio Widget (Found by martintzvetomirov)
- Market Widget (Found by jaymit)
- All icons in Widget > Settings are new + 3 new widgets (Profile, Ringtone & Hotspot) (Found by Bouncer5)
- When going to Shortcut > Bookmark, you know get a bookmark thumbnail (Found by steve228uk)
- Missing: Black HTC Search Widget (Found by MD1500)

Settings:
- Wireless Networks contains settings for WiFi Hotspot
- New menu for Screen settings.
- New menu for Speech settings.
- App screen is split up in 4 tabs: Downloaded | Only actived | All apps | On SD-Card
- New sound setting that allows lock/unlock sounds. (Found by loizoskounios)
- new volume settings that lets you independently change Ringtone, Media, Alarm and if seperate, Notification volume. (Found by aindow)
- Missing: Privacy menu, including the option for backup to SD card. (Found by gush)

Dialer Related:
- Dialer has new Android robot, kinda 3D looking one now.
- The slide bar for accepting a call now has a thin red and green line. (Found by loizoskounios)
- New WiFi information availble in the *#*#4636#*#* menu. (Found by 3722)

Lockscreen:
- It's no longer possible to unlock the slide-down screen by pressing menu. (Found by kevano22)
- The screen unclock sequence can be set to engage after some minutes, or immediatly. (Better formulated by elek_it)
- Can now be a pattern lock, PIN lock or an alphanumeric password
- The lock pattern has grey middle buttons instead of black.
- Instead of just the time of the next alarm time. It also shows which day.
- Option to play a sound when locking/unlocking (Found by psycho.ro)

Keyboard:
- Keyboard now allows for Chinese input
- Keyboard now allows for quick language change.
- User dictionary no longer jumps to top when editing a word (Found by jaymit)
- Seperate screen for deleting user dictionary words, allowing for batch deleting.
- Bug: If keyboard is set to Russian (Pусский), pressing spacebar will output an exclamation mark "!" instead of a space (Found by monsterfly)
- Bug: If keyboard is set to Russian (Pусский), pressing enter will output an "э" instead of a new line (Found by Eugene120)

Browser:
- Adobe Flash 10.1 support is built in (make sure plugins are allowed in settings!) (Found by martintzvetomirov)
- Supports animated GIFs (Found by mscha)
- Files can now be uploaded through the browser (Found by mcgon1979)
- Now remembers bookmark order settings after reboot. (Found by doggie123)
- Downloads history is now categorized (e.g. today, tomorrow, last month) (Found by DimL)
- MP3 Streaming supported (Found by ix9)
- New flash & java features (Found by jaymit)

Calendar:
- Facebook events and birthdays are available in calendar. (Found by Sikacik)

Camera/Camcorder:
- Camera icons now rotate along with a smooth animation when rotating the phone (Found by @MARK)
- Camera takes pictures a lot faster than before (Found by The_Hawkster)
- 3 codecs to choose from: H.263, H.264 and MPEG-4
- 720p Recording possible with MPEG4 Codec.
- Zoom not available with 720p video recording. (Found by andrew2106)
- Flashlight can be set on during video recording. (Found by monsterfly)

Contacts
- Option to automatically send someone directly to voicemail now. (Already in 2.1 according to Bouncer5)
- Facebook tab has more features (Found by Mike1988)
- Linking contacts to Twitter now works properly (Found by jameson_uk)

FM Radio:
- FM Radio now has RDS support. (Found by thpoul)
- FM Radio no longer has Japan Mode (Found by aindow)
- Incoming text message no longer mutes FM Radio (Found by flashflash)
- Shazam can be used tag FM Radio (Found by kargeor)
- Bug: Radio seems to have problems when put in background however it works fine when the screen is off (Found by kargeor)

Friend Stream:
- Now shows time of post, amount of comments and amount of likes. (Found by kazgor)

Messaging:
- The bottom box to type text is bigger.
- Now shows how many characters you have left from the start.
- New icon for send.
- New icon for attaching something.r
- Scrolls smoother when a conversation has a lot of messages.
- Can now send vCards as a SMS. (Found by psycho.ro)
- Deleting a message in a long thread, will no longer cause screen to jump to last received message. (Found by Sintel)
- Bottom box for inputting text is now fixed. No longer can you scroll through messages while typing (Found by romkokos)
- Bug: UTF-8 issue with Greek sms still exists. (Found by thpoul)

Gallery:
- Icons from the Sharing menu are smaller. In portrait mode, all are visible in 1 view.

Gmail:
- Labels now have same color as those in Gmail on the web. (Found by @MARK)
- Now displays your email adres all the time in the upper-right corner.
- Displays a small icon of the person that send the mail if you have them in your address book.
- When viewing a mail, there are now buttons to go to the next and previous mail.
- Can copy text to clipboard now via menu button.

Google Talk
- New interface

Market:
- New option to allow automatic updates. (Found by jaymit)
- New seperate tab for app comments.
- Can now mark comments as: Useful, not useful and spam.

Music Player:
- When no cover available, the music note is now green.
- Pressing next has a much smoother CoverFlow animation
- Genres are fixed now.
- Pressing the left-button to open up the menu happens much faster.
- Shuffle seems better (not sure, but don't bump into same song that often anymore).
- Using the 'Add all songs' option in the menu will use the order current viewed (Album, Artist, Numbers, etc) (Found by jenom)
- Bug: Tags of WMA files are not read properly (Found by supasye)

Videos:
- .avi (DivX/XviD) support (According to robguerra) (Confirmed not working by mcgon1979)

YouTube:
- White header bars replaced with black ones (Found by Bouncer5)
- Small lag problem when seeking to a point (Found by kargeor)
 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=741491
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2010, 08:51:48 wysłana przez Borg »
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 03, 2010, 08:55:01 »
Przyda się, dzięki.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:46:47 »
Poza tym, co podales jest zdecydowanie wiecej roznic w tym co prezentowano, a co dostalismy, wiec albo to poczatek zmian i wyjda latki, albo po prostu HTC "wykastrowalo" lub mniej drastycznie zubozylo Froyo z Sense, byc moze wlasnie ze wzgledu na to ostatnie.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline marcinb24

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mobilne technologie
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 03, 2010, 13:31:49 »
PISZCIE DO HTC, zbierają opinie o romie teraz, ja już napisałem o przeglądarce i o pisaniu długich smsów bo ucieka klawisz wysłania i tekst chowa się poza ekranem na dole nawet ten co piszemy.

PISZCIE DO HTC na stronie suportu poslkiego HTC to nam poprawią błędy.

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:12:00 »
całkiem możliwe że niedługo wypuszczą andorida 2.3 może się jeszcze załapiemy na update :D

Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:47:08 »
Mam nie brandowany desire (kupiony w euro rtv agd) i nie mam mozliwości aktualizacji do 2.2.
Próbowałem wejść w Ustawienia > Informacje o telefonie >Aktualizacje oprogramowania systemowego > Sprawdzić teraz i zgłasza mi że nie ma aktualizacji dla telefonu.
Czy można jakoś to wymusić inaczej ?

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:56:17 »
Update'y zawsze są udostępniane stopniowo, żeby nie zapchać serwerów. Poczekaj jeszcze trochę, w końcu i do Ciebie trafi. Przypuszczalnie już na dniach.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:33:12 »
najlepiej sprawdzaj codziennie bez stresu raz lub dwa razy dla pewności, update przyjdzie ;)

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:56:20 »
Spokojnie, bez sprawdzania, o ile ma zaznaczony automat rowniez dostanie informacje o aktualizacji :)
Jestem jaki jestem :)

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:01:52 »
ale żeby dostać info automatycznie musi mieć neta non stop włączonego

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:07:31 »
Zakladam, ze wiekszosc tak ma, ze wzgledu na specyfike uzytkowania tego typu urzadzenia ;)
Jestem jaki jestem :)

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 05, 2010, 12:36:14 »
Źle zakładasz - w telefonach z Sense zbyt wygodnie odcina się połączenie komórkowe bez odcinania MMSów, żeby tego nie robić (no chyba że ktoś nie przejmuje się kosztami), a wifi nie zawsze jest dostępne. :)
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 05, 2010, 12:42:59 »
Coraz wiecej ludzi ma taryfy z konkretnymi pakietami (rowniez od 2 miesiecy sie do nich zaliczam) lub wrecz dedykowane, wiec nie Tobie oceniac, czy zle zakladam, tym bardziej, ze nie znasz rynku. Nie po to kupuje sie telefon tzw. internetowy, aby pozbawiac go 50 % funkcjonalnosci. W kazdym razie ja nie mam w zwyczaju tak robic.

Jednak o ile dobrze widze, ten temat nie dotyczy polaczenia, tylko aktualizacji, wiec tego typu wtracenia nie maja wiekszego sensu.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 05, 2010, 13:28:03 »
Ci co jeszcze nie zrobili update'u radzę się zastanowić, wątek na XDA forum ma już 10 stron - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742459  co prawda niektórzy twierdzą że nie mają żadnych problemów ale kilka zgłoszonych tam objawów sam już odczułem na swojej skórze. Choćby samoistne wyłączenie się wifi i przejście na 3G - pomimo iż było zaznaczone aby nie wyłączać wifi przy uśpieniu telefonu (dzieje się jeżeli nie ma się podpiętego zasilania). Taka "niespodzianka" może kogoś wpędzić w koszty jak nie ma pakietu internetowego. Inna "niespodzianka" po restarcie urządzenia Desire nie rozpoznaje że ma podpięty fabryczny zestaw słuchawkowy - trzeba replug zrobić i wtedy pojawia się ikonka zestawu a dźwięk jest na słuchawkach. Generalnie fabryczny A 2.2 zaczyna mi "zachodzić za skórę" i co raz bardziej zaczynam tęsknić za A 2.1 - o root'owaniu też można na razie zapomnieć.
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 05, 2010, 13:29:23 »
Mam włączone wifi (w pracy i w domu). Wczoraj po wyjsciu z pracy zaóważyłem że w powiadomieniach jest info o jakiejs aktualizacji. Zapomnialem ze jestem poza zasiegiem wifi i puściłem tą aktualizację, ale pojawił się błąd sieci i nie ma śladu po tej aktualizacji. Nie wiem czy to była aktualizacja dla jakiejś zainstalowanej aplikacji czy nowy android. Po tym jak sprawdzam czy są dostępne aktualizacje to zgłasza że nie ma nowych aktualizacji.

*

Offline Piter73-12

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC LEO,Samsung GALAXY S I 9000
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 05, 2010, 22:53:23 »
Wcale o roocie nie musisz zapominać,jest o tym na xda musisz zmienić hboot 092 na 080,jest dokładna instrukcja na xda,ja właśnie tak zrobiłem i powróciłem do romu 2.1,hboot 080,co dalej robiłem pisać nie muszę.No i teraz znowu cieszę się romami z xda.

Połączone: Sierpień 06, 2010, 10:50:04
Wcale o roocie nie musisz zapominać,jest o tym na xda musisz zmienić hboot 092 na 080,jest dokładna instrukcja na xda,ja właśnie tak zrobiłem i powróciłem do romu 2.1,hboot 080,co dalej robiłem pisać nie muszę.No i teraz znowu cieszę się romami z xda.
Ci co jeszcze nie zrobili update'u radzę się zastanowić, wątek na XDA forum ma już 10 stron - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742459  co prawda niektórzy twierdzą że nie mają żadnych problemów ale kilka zgłoszonych tam objawów sam już odczułem na swojej skórze. Choćby samoistne wyłączenie się wifi i przejście na 3G - pomimo iż było zaznaczone aby nie wyłączać wifi przy uśpieniu telefonu (dzieje się jeżeli nie ma się podpiętego zasilania). Taka "niespodzianka" może kogoś wpędzić w koszty jak nie ma pakietu internetowego. Inna "niespodzianka" po restarcie urządzenia Desire nie rozpoznaje że ma podpięty fabryczny zestaw słuchawkowy - trzeba replug zrobić i wtedy pojawia się ikonka zestawu a dźwięk jest na słuchawkach. Generalnie fabryczny A 2.2 zaczyna mi "zachodzić za skórę" i co raz bardziej zaczynam tęsknić za A 2.1 - o root'owaniu też można na razie zapomnieć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 10:50:04 wysłana przez Piter73-12 »

*

Offline tylek

  • *
  • 53
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:19:00 »
Witam w poniedziałem 2 sierpnia miałem możliwość zainstalowania nowego romu, ale tego nie uczyniłem bo nie miałem do tego głowy, ale opcja instalacji była. Zwlekałem z tym do weekendu bo nie miałem czasu, w sobotę porobiłem sobie backupy na wszelki wypadek, chce zrobić aktualizacje a tu dupa, telefen twierdzi że nie ma żadnych nowych aktualizacji do zainstalowania, ciągle mam androida 2.1.
Postanowiłem zrobić hard reset ale też nie pomogło ciągle mam 2.1, ktoś wie oco chodzi ? Help !!1
potrzebna zgoda, patrz regulamin

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:39:09 »
HTC nieoficjalnie wstrzymalo sie z aktualizacja do czasu poprawienia wszystkich znalezionych bledow. Ma byc podobno za niedlugo.
Czas pokaze jak jest w istocie i zrewiduje nieoficjalne odpowiedzi, domysly i plotki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 12:51:23 wysłana przez Pieka »
Jestem jaki jestem :)

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 09, 2010, 19:09:53 »
najprawdopodobniej aktualizacja znów jest dostępna

*

Offline alkatraz

  • *
  • 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 10, 2010, 20:20:15 »
mam 2.2 używam jak leci wifi praca/dom, 3G w terenie
sms-ow nie pisze więc problemu nie mam (mimo wszystko mail do htc posłałem)

P.S. pozdrawiam Pieczka startego wapowicza (alk) ;)

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 10, 2010, 23:30:30 »
jak ktoś ma małe problemy z telefonem po aktualizacji najlepiej wykonać wipe

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 11, 2010, 00:09:27 »
jak ktoś ma małe problemy z telefonem po aktualizacji najlepiej wykonać wipe
Czyli tak samo jak przy Hero. W sumie nic dziwnego - nie ma rzeczy idealnych, OTA też nie zawsze poradzi sobie z gotową konfiguracją i poinstalowanym oprogramowaniem.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 11, 2010, 00:15:43 »
Nie ma sie co oszukiwac, 90% problemow po ostatniej aktualizacji zwiazanych jest wlasnie z brakiem resetu po lub przed jej wykonaniem. Jest to bolesne w przypadku braku kopii zapasowej, ale w wiekszosci bywa nieodzowne.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline misiekwaw

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 15, 2010, 15:39:24 »
Czy do zainstalowania tej aktualizacji muszę zrobić un-root albo usunąć unrevoked? Bo update się ściągnął ale jak zgodziłem sie na instalację to po restarcie wywalił błąd :O

*

Offline medive

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, ASUS S96S
Odp: Android 2.2 HTC Desire
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 15, 2010, 16:22:52 »
update nie przejdzie na zrootowanym telefonie
wróć do oryginalnego romu HTC bez root-a to przejdzie a jak potrzebujesz root-a to jest rom oficjalny z dodanym root-em i kilka dodatków

na oficjalny Froyo 2.2 niema metody rootowania