Podłączenie słuchawek z pilotem dedykowanych do iPhone do HTC

  • 2 Odpowiedzi
  • 17400 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline DRIFT-R

  • ****
  • 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej..
Podłączenie słuchawek z pilotem dedykowanych do iPhone do HTC
« dnia: Grudzień 06, 2012, 03:04:33 »
Może orientuje się ktoś czy jest dostępna przejściówka umożliwiająca podpięcie słuchawek z mikrofonem i pilotem dedykowanych do Iphone do HTC. Chodzi oczywiście o odtwarzanie muzyki na słuchawkach ale również o zastosowanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego z wykorzystaniem wbudowanego w nie mikrofonu jako również wykorzystanie funkcjonalności pilota.

Np. takie słuchawki:




A jeśli nie ma to może ktoś podrzuci model przyzwoitych słuchawek do HTC z mikrofonem i pilotem z dobrą jakością dźwięku w cenie powiedzmy do 100zł.
MIO 336/ACER N50/ACER N50P/ASUS A730/MIO A701/HP 6515/SPV E650/HTC TOUCH/ASUS P525/HTC TOUCH/HTC TOUCH DUAL/HTC TyTn II Kaiser/HTC TOUCH PRO/ASUS P552/Asus P750/LG KS20/ASUS M530W/HTC VOX/DIAMOND/HD2/FLYER/DESIRE Z/ONE V/HOX(wkrótce) - moja historia z PDA

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: Podłączenie słuchawek z pilotem dedykowanych do iPhone do HTC
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2013, 15:44:15 »
podpowiem tylko że nie uda się użyć przycisków głośności przy żadnych dedykowanych słuchawkach for iPhone. sam mam beats solo hd z joystickiem i używam apki JAYS Headset Control, przez co obsługuję wszystkie podgłaszanie, ściszanie, zmiana piosenki za pomocą głównego, środkowego przycisku. innego rozwiązania nie znalazłem a szukałem już długo. niedawno wyszła nawet aktualizacja apki żeby nie męczyła się z GoogleNow.
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podłączenie słuchawek z pilotem dedykowanych do iPhone do HTC
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2013, 15:56:57 »
Power Amp Premium nie obsługuje?
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E