HTC Desire 500 (Dual SIM) [Informacje]

  • 0 Odpowiedzi
  • 14611 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline K4r0l

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Challenge accepted!
    • http://karol.szastok.net
  • Sprzęt: HTC Desire 500 DualSIM
HTC Desire 500 (Dual SIM) [Informacje]
« dnia: Listopad 19, 2013, 14:30:49 »
Wątek dla chcący poznać trochę informacji o HTC Desire 500 (Dual SIM).
Wybrałem Dual SIM ponieważ był tańszy od wersji jednosimowej, o jakieś 100zł.
Korzystam z 1 karty Plus, zasięg znacząco się poprawił w porównaniu do HTC Desire HD - w windzie działa jak należy, i nie gubi sygnału.
Specyfikacja jest zgodna z tym co widać w telepolis oraz w mgsm - domyślnie jest Android 4.1.2, aktualizacji jak na razie nie uświadczyłem.
Bateria jak na razie bardzo ładnie trzyma, ~2+ dni przy ~10min rozmowy telefonicznej, kilkunastu SMSach oraz przy ~16h zasięgu WiFi, do którego jest podłączony (w tym ~3h pracy - przeglądarka/aplikacje) - w ciągu dnia; cały czas aktywny tryb oszczędzania energii.
Obudowa jednobryłowa wygląda na plastik, system otwarcia i zamknięcia z początku trudny do zrozumienia, ale sprytny... tak jak to opisują w recenzjach, nic nie lata, brak szpar, wszystko kompozycyjnie dograne. Mimo, że ślady palcowania są widoczne na obudowie, to wystarczy lekko przetrzeć i znikają.
Ekran przyjemny dla oka, a także dla wskazującego palca - na razie mam bez foli.
Sam system działa sprawnie, na razie nie zauważyłem żadnych zacięć, aplikacje śmigają, przez Skype można bez problemu rozmawiać.
Podłączenie kabelkiem do komputera, z Windows 7 x64, pozwala wejść osobno na kartę pamięci i osobno na pamięć telefonu.
HTC Sync Manager służy głównie do przeglądania Galerii i Muzyki, ew. plików, które nie zostały zakwalifikowane do powyższych dwóch kategorii.
Android przy pierwszym włączeniu rozpoczyna prosty kreator konfiguracji, można wczytać dane z DropBox'a, powiązać z kontem EverNote... a także łączy z kontem Google :shock:  :D
Miejsce na karty SIM jest w dwóch slotach po przeciwnych stronach względem osi góra-dół. Slot pierwszy obsługuje WCDMA oraz GSM, a slot drugi tylko GSM.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 18:14:24 wysłana przez K4r0l »