The Phone is not ready. Wait 15 seconds and try again

  • 3 Odpowiedzi
  • 829 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline karpiu

  • *
  • 90
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Touch Pro 2
The Phone is not ready. Wait 15 seconds and try again
« dnia: Maj 22, 2006, 15:19:51 »
"The Phone is not ready. Wait 15 seconds and try again" czy ktos wie dlaczego to sie pojawia (w najmniej odpowiednich momentach) i jak to naprawić. Oczywiscie skutkuje wylaczenie modulu telefonicznego czasem potrzebny jest soft reset, ale co zrobic zeby tego nie było ??

The Phone is not ready. Wait 15 seconds and try again
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2006, 17:58:49 »
u mnie ten napis sie pojawia jak np wylacze gsm i po ponownym wlaczeniu chce np wejsc w ustawienia, zanim sie zaloguje do sieci. jesli tak Ci sie dzieje w czasie pracy to masz problem.. chyba Ci sie modul gsm sam z siebie wylacza..

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
The Phone is not ready. Wait 15 seconds and try again
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2006, 19:16:26 »
Sprawdź w serwisie dzialanie modułu GSM ?
Zobacz również jaki masz rom - czy nie ma updatu do niego.
potrzebna zgoda

*

Offline karpiu

  • *
  • 90
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Touch Pro 2
The Phone is not ready. Wait 15 seconds and try again
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2006, 23:28:44 »
Własnie updatu romu juz nie ma (mam w tej chwili najwyzsza wersje z dostepnych na hp.pl) a sam modul gsm tez zdaje sie dzialac poprawnie. Moge normalnie dzwonic, wysylac sms. Tylko czasem (ale jak pisalem w najmniej odpowiednim momencie) wyskakuje to cos i czapa (ale dzwonic moge dalej). Soft reset albo czasem jeszcze wylaczenie i wlaczenie moduly gsm skutkuje. W google tez nie wiele znalazlem. Ludzie pisza ze to czasem problem tego ze ktos przywraca wszystko z backup-u. Ale ja ostatnio zrobilem Hard Reset i wgralem wszystko ponownie i dalej to samo. Dodam ze nei zauwazylem zeby cos takiego dzialo sie jak mialem idea-e (dopiero po przejsciu ideii w orange zaczeło sie tak robic). Sproboje napisac do hp moze oni cos mi powiedza.  Brat ma plusa i cos takiego mu sie nie pokazuje.