synchronizacja poczty

  • 2 Odpowiedzi
  • 663 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ramzes

  • *
  • 95
  • Sprzęt: HTC HD2 Leo
synchronizacja poczty
« dnia: Marzec 19, 2004, 09:08:27 »
Cześć, zastanawiałem się ostatnio jak za pomocą active sync`a zsynchronizować foldery poczty tak by w skrzynce odebranych  na palmie były te same maile co na kompie. Teraz po synchronizacji przy aktywnym koncie pocztowym na palmie (np konto wp ) mam te maile które zostały pobrane bezpośrednio na palma, a w zakładce kont active sync te które są na komputerze. Czy mozna dokonywać tak synchronizacji bym nie musiał się przełączać między tymi kontami (wp, active sync) tylko miał w jednej skrzynce  rzetelny przegląd całej poczty ?

*

Offline jalu

  • 18
synchronizacja poczty
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2004, 11:15:04 »
Przylaczam sie do pytania. Wczesniej zadalem identyczne i nie dostalem odpowiedzi. Moze teraz oboje skorzystamy

*

Offline kanczug

  • ******
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
synchronizacja poczty
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2004, 18:56:38 »
Wszystko zostalo specjalnie rozdzielone by nie powstawal zbytni balagan. Pomysl jak by to bylo gdybys mial czesc poczty zsynchronizowana, czesc po prostu pobrana z serwera w jednej skrzynce. Nie pamietalbys co bylo synchronizowane, a co nie. Nie wiedzialbys czy mozna cos skasowac bo kopia i tak jest na serwerze, czy jak skasujesz jakiegos maila to stracisz go tez w pecetowym Outloooku.

Jednym slowem nie mozna zrobic tak by poczta synchronizowana i poczta odbierana z poziomu PDA trafiala do jednego folderu.