PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => HP => Wątek zaczęty przez: KorreS w Lipiec 28, 2008, 12:52:38
-
Nie mam pojęcia czy są to przyciski javowe czy flashowe.
Mam kilka stronek które odwiedzam (bank, poczta) i niektóre z przycisków nie działają.
Nie mogę np. zalogować się do mBanku bo nie ma klawisza akceptacji hasła i loginu.
Czytałem kilka wątków, zainstalowałem flash playera i dalej nic. :mad:
Czy pozostaje zmienić przeglądarkę? :(
-
Strona mBanku działa bez problemu w IE na PPC. Przycisk o ktorym piszesz nie jest flaszowy. Poza tym zawsze dzial wcisniecie enter :)
Poczytaj przyklejony watek o bankach najpierw.
-
Szczerze mówiąc to nie wiem jakiego typu jest ten przycisk ale niestety ENTER nie działa. PDA wydaje tylko dźwięk (bip) ale brak jakiejkolwiek akcji. :mad:
Aha, wątek o bankach czytałem ale nie znalazłem tam żadnego rozwiązania. Z resztą podobny problem mam w poczcie (Yahoo). Tylko tam mogę zalogować się, otworzyć pocztę ale np. nie da się już skasować zaznaczonych maili (tym razem jest widoczny przycisk ale po prostu nie działa).
Zapomniałem opisać parametry:
PDA: HP HW6915
SYSTEM: WM5 (5.1.195)
PRZEGLĄDARKA: IE (niestety nie wiem która wersja)
-
Uzyj Opery i zobacz czy na niej pojdzie. Na IE na pewno mBank dziala.