[ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042

  • 285 Odpowiedzi
  • 90819 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:47:45 »
oczywiscie ze dziala PLAY w ipaq 614c
dziala mms, internet,
na windows mobile 6.5 wyswietla PLAY,chodzi stabilnie, caly czas jestem w sieci,rozmowy wychodzace przychodzace dzialaja tak jak powinny,odkladanie sluchawki tez dziala, co nie powiem na 6.0 powodowalo zawieszenie systemu

u mnie PLAY dziala akurat z takimi parametrami
u niektorych z innymi (mowa o kartach 6 i 8 stykowych)
co do PLAY kosztowalo troche czasu trafienie z odpowiednia wersja
co do zdrowia to przezylem szok po ryzyku wgrania polskiego 6.5 od HTC, dlatego uprzedzam,nie tedy droga

aktualnie czekam z ciekawosci na "nowa wersja romu (0.6c albo 0.7) od sergiorusa" gdzie pare postow wyzej byl poruszany temat iz ma sie pojawic na dniach


ps

niegrzebalem nic w HP IPAQ DATA CONNECT gdyz tam nie pokazuje wogole sieci PLAY, pozostawilem SELECT OPERATOR, COUNTRY POLAND,wcisnalem CANCEL i wyszedlem, by nic nie ruszac
niewiem jak sie zachowa po zmianach na plusa czy ere, nietestowalem, niesprawdzalem gdyz nie czulem takiej potrzeby jesli wszystko dziala jak nalezy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2009, 23:07:14 wysłana przez cakp »

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 10, 2009, 13:15:34 »
Próbuje wgraać nowego ROM,a ale mam tylko ekran startowy i u góry na czarnym pasku Download image...... i stoi w miejscu.
Uzywam karty SanDisk 512 MB mikro sd sformatowałem na FAT32 i wrzóciłem tam to:http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3906548&postcount=761
rozpakowałem i na kartę,nasteępnie HPka podłaczyłem do zasilania ikombinacja klawisza pwr i dyktafonu, pojawia sie wtedy download image... i czekamy hihi ale ile??? cos tu nie gra.

Witam!

Proszę kolegów o pomoc!
Wgrałem w swoją 614c nowy system ze strony HP i mam w tej chwili : WM 6 profesional ang. CE os5.2.1620(Bulid 18125.0.4.2) ,radio 0.88
działa wszystko ale jak zobaczyłem ten screen z manila WM6,1 to przestał mi się podobać stary system.

Pytanie do osób które używają tego beta roma :czy wszystko juz działa w nim jak w oryginalnym systemie,Bluetooth,gps itd.
Jeżeli tak to jakiś link do ściagnięcia go przydałby sie bardzo no i jak go zainstalować? z karty? i jakas kombinacja przycisków napewno wchodzi w grę?
Nie chcę zepsuć tej zabaweczki więc proszę o pomoc kolegów którzy to juz robili i spróbowali podzielic się swoimi spstrzezeniami.
Przeczytałem wiele postów na ten temat i katowałem pare linków które miały być ok  a okazały się nieaktualne.Dlatego postanowiłem skorzystać ze mamy to forum i poprosić o odpowiedx jaki jest aktualny stan z nowa wersj beta.
Za odpowiedzi i podpowiedzi serdecznie z góry dziekuję.


Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 10, 2009, 14:18:33 »
Próbuje wgraać nowego ROM,a ale mam tylko ekran startowy i u góry na czarnym pasku Download image...... i stoi w miejscu.
Uzywam karty SanDisk 512 MB mikro sd sformatowałem na FAT32 i wrzóciłem tam to:http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3906548&postcount=761
rozpakowałem i na kartę,nasteępnie HPka podłaczyłem do zasilania ikombinacja klawisza pwr i dyktafonu, pojawia sie wtedy download image... i czekamy hihi ale ile??? cos tu nie gra.
Przycisk dykatofonu i wyciszenia. To, co teraz włączyłeś, to aktualizacja z użyciem PC (ładowanie obrazu przez USB).

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 10, 2009, 16:13:23 »
musisz zalaczyc w trybie SD LOADER jesli wrzucasz przez karte
a nie download image,kolega KIEMLO wyjasnil na czym polega ten tryb

format karty fat32
plik FLASH.DIO
baterie naladuj powyzej 50procent
nacisnij jednoczesnie przyciski
voice recorder-lewa boczna strona dolny
mute-ten na samej gorze
przycisk power
razem jednoczesnie te 3, wtedy zadziala z karty


po kilku sekundach zobaczysz na czerwono sd loader po kilku czarny ekran z procesem wgrywania
potem samoczynnie robi restart ,pojawia sie napis clean boot,
gdy pojawi sie logo windows mobile dopiero mozesz cos dzialac,do tego czasu niedotykaj urzadzenia niezalaczaj nic
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 16:16:47 wysłana przez cakp »

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:39:38 »
Ciesze się że łopatą mozna tu dstać :evil:
czyli jeżeli chcę to robić z karty to mam wystartować z loadera hm.. a skąd to wziąć? Czyli na karcie musi byc loader i ten obraz  systemu fllash.dio?
Bo za każdym razem jak przycisnę te 3 przyciski naraz to download image wyskakuje.
Bateria jest naładowana na 100%,karta sformatowana FAT32, na karcie mam tylko flash.dio, co robie w takim bądź razie źle? :shock:

musisz zalaczyc w trybie SD LOADER jesli wrzucasz przez karte
a nie download image,kolega KIEMLO wyjasnil na czym polega ten tryb

format karty fat32
plik FLASH.DIO
baterie naladuj powyzej 50procent
nacisnij jednoczesnie przyciski
voice recorder-lewa boczna strona dolny
mute-ten na samej gorze
przycisk power
razem jednoczesnie te 3, wtedy zadziala z karty


po kilku sekundach zobaczysz na czerwono sd loader po kilku czarny ekran z procesem wgrywania
potem samoczynnie robi restart ,pojawia sie napis clean boot,
gdy pojawi sie logo windows mobile dopiero mozesz cos dzialac,do tego czasu niedotykaj urzadzenia niezalaczaj nic

*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:57:09 »
Wciskasz złe przyciski, albo nie równocześnie


zrób tak :
wyłącz zupełnie telefon (przytrzymaj dłużej power, wyskoczy napis ze dane mogą zostać utracone czy wyłączyć) dajesz tak
Potem wciskasz równocześnie 2 przyciski ten od Voice Commandera (nie ok) i ten u góry telefonu (mute)  trzymasz te przyciski mocno :)
po czym naciskasz klawisz power na klawiaturze i trzymasz do momentu aż pokaże się niebieski ekran HP z czerwonym napisem SD Loader.
Jak si pokaże to puszczasz wszystko i modlisz się :) aby wszystko poszło ok po ok 2 minutach powinien się sam odpalić z nowym systemem
Prościej chyba się nie da
pozdrawiam i powodzenia życzę :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 20:01:44 wysłana przez Sebakrk »
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:08:40 »
kolego wciskasz zle przyciski

tryb download image  to.........boczny voice recorder+boczny ok+power
tryb sd loader to ....................boczny voice recorder+gorny mute+ power

i w takiej kolejnosci naciskaj po kolei trzymajac jeden po drugim na koncu konczac POWER

nie ma co sie denerwowac,nierozumiem aluzji o łopacie,a podchodzac do wszystkiego nerwowo uszkodzisz urzadzenie,
pytasz sie o rzeczy ktorych nienapisalem a skoro nienapisalem znaczy sa zbyteczne i ci niepotrzebne, np zapytanie skad wziasc loadera,nie wnikaj, gdyby bylo cos takiego potrzebne rozpisalbym ci

ps.sprawdz dokladnie co wciskasz bo nie ma mozliwosci bys odpalal inny tryb po wskazowkach moich jak i kolegi SEBAKRK

na karcie ma byc tylko plik FLASH.DIO, zadnych dodatkowych plikow czy loaderow, sa zbedne ,niekonieczne,wszystko co potrzebne ma bios,nie pisalem nic o zadnych dodatkowych plikach bo i po co?, jak cos wyjasniam komus skupiam sie dokladnie na tym co mowie i nic nie pomijam
nigdy nie suegeruje sie tym ze ktos moze to wiedziec, tlumacze zawsze tak jakby niewiedzial,jesli wie trudno obrazi sie,ale ja mam czyste sumienie ze nic nie pominalem

tryb sd loader o ktory pytasz to tryb po zalaczeniu odpowiednich przyciskow
tak jak tryb download image, po zalaczeniu innych przyciskow


ps. moze za pomoca tego obrazka bedzie latwiej zrozumiec, nie zrozum zle nie robie z kogos idioty tylko lepiej kilka razy powiedziec to samo od roznych stron niz masz pytac o to samo

http://img134.imageshack.us/i/ipaq614ckeysag8.gif/

download image to LL+UL+ przycisk power, i w takiej kolejnosci wciskasz,trzymajac jeden za drugim na koncu wciskasz power

sd loader to LL+T+ przycisk power, i w takiej kolejnosci wciskasz

sprawdz jeszcze raz przyciski ktore wciskasz

ps,modlic sie nie musisz , jesli cos pojdzie nie tak wyjmiesz baterie i wgrasz jeszcze raz tym samym trybem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 21:25:42 wysłana przez cakp »

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 10, 2009, 23:51:02 »
ale super jesteście,zaraz zabieram sie do sprowadzenia teorii do praktyki i już się nie boję bo wiem wiecej  :ok:



kolego wciskasz zle przyciski

tryb download image  to.........boczny voice recorder+boczny ok+power
tryb sd loader to ....................boczny voice recorder+gorny mute+ power

i w takiej kolejnosci naciskaj po kolei trzymajac jeden po drugim na koncu konczac POWER

nie ma co sie denerwowac,nierozumiem aluzji o łopacie,a podchodzac do wszystkiego nerwowo uszkodzisz urzadzenie,
pytasz sie o rzeczy ktorych nienapisalem a skoro nienapisalem znaczy sa zbyteczne i ci niepotrzebne, np zapytanie skad wziasc loadera,nie wnikaj, gdyby bylo cos takiego potrzebne rozpisalbym ci

ps.sprawdz dokladnie co wciskasz bo nie ma mozliwosci bys odpalal inny tryb po wskazowkach moich jak i kolegi SEBAKRK

na karcie ma byc tylko plik FLASH.DIO, zadnych dodatkowych plikow czy loaderow, sa zbedne ,niekonieczne,wszystko co potrzebne ma bios,nie pisalem nic o zadnych dodatkowych plikach bo i po co?, jak cos wyjasniam komus skupiam sie dokladnie na tym co mowie i nic nie pomijam
nigdy nie suegeruje sie tym ze ktos moze to wiedziec, tlumacze zawsze tak jakby niewiedzial,jesli wie trudno obrazi sie,ale ja mam czyste sumienie ze nic nie pominalem

tryb sd loader o ktory pytasz to tryb po zalaczeniu odpowiednich przyciskow
tak jak tryb download image, po zalaczeniu innych przyciskow


ps. moze za pomoca tego obrazka bedzie latwiej zrozumiec, nie zrozum zle nie robie z kogos idioty tylko lepiej kilka razy powiedziec to samo od roznych stron niz masz pytac o to samo

http://img134.imageshack.us/i/ipaq614ckeysag8.gif/

download image to LL+UL+ przycisk power, i w takiej kolejnosci wciskasz,trzymajac jeden za drugim na koncu wciskasz power

sd loader to LL+T+ przycisk power, i w takiej kolejnosci wciskasz

sprawdz jeszcze raz przyciski ktore wciskasz

ps,modlic sie nie musisz , jesli cos pojdzie nie tak wyjmiesz baterie i wgrasz jeszcze raz tym samym trybem

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:28:41 »
podalem ci wlasna praktyke a nie teorie

nigdy nic nie pisze co sam wyczytam a nie sprawdze
odpowiedzialnosc za slowa

czytajac na spokojnie posty ze zrozumieniem unikamy tych samych pytan

ps, nie masz za co dziekowac,sukcesów


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 00:34:49 wysłana przez cakp »

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 11, 2009, 15:04:50 »
podalem ci wlasna praktyke a nie teorie

nigdy nic nie pisze co sam wyczytam a nie sprawdze
odpowiedzialnosc za slowa

czytajac na spokojnie posty ze zrozumieniem unikamy tych samych pytan

ps, nie masz za co dziekowac,sukcesów

Witam!

 :D
Windows Mobile 6 wgrany! I nawet wszystko chodzi jak trzeba,gps,bluethoot, trochę muszę powalczyć z automapą bo nie mam ikonki w menu głównym tylko wystartowałem  automapę z karty ale poszła ,sygnał gps jest ok,mapa działa.Jak włączam telefon to na niebieskim tle mam OS v1.01.04 i FW v0,88.( chyba jest to dobrze skoro działa)
Nie wiem dlaczego ale ikonki smsów nie ma, a chcę ją mieć zawsze na wierzchu ale poszukam i jakoś dam radę. Internet też chodzi tylko nie wiem jeszcze jak zrobić aby okna internetowe dopasowywały się do ekranu.W WM6.0 jak kliknąłem onet.pl to otwierał sie zaraz onet.lajt tu niestety nie ma tego ale z tym też napewno można sobie poradzić.Ogółnie skórka,ikonki bardzo mi sie podobają a w szczególności zegar tylko nie wiem gdzie mozna ustawić 24h zegar bo jest na 12hPM AM , w ustawieniach nie znalazłem tego.Za następne ciekawostki do 614tki będę wdzięczny bo to jest mój ulubiony gadżet.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę i za pomoc z góry dziękuję




Czy jest coś jeszcze nowego co powinienem wgrać aby 614tka była cudeńkiem nad cudeńkami?szukam jakiegos wizualizera do muzyczki jest tu player i WMplayer ale nie ma wizualizacj lub korektora dźwięku jest coś do 614tki?
Za pomoc jeszcze raz duże dzięki a jest za co bo jestem bardzo zadowolony szczególnie dużym zegarkiem




*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 11, 2009, 15:14:03 »
Ustawienie zegara 24H :
Start/ settings/ regional setings wybieramy polish
soft reset i jest ok
pozdrawiam
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:00:37 »
1 skrot do automapy zobaczysz na ekranie glownym, ja tak mam u siebie
musisz jeszcze raz nalozyc instalke automapy zaznaczajac tylko pozycje "dodatek na ekranie today" programu i map niema potrzeby, potem w ustawieniach ekranu today zaznaczasz pozycje automapy i juz widzisz na ekranie

2 mozesz wgrac radio 089 skoro masz 088 ale jesli ci dziala wszystko to nie ma sensu, jeszcze przedobrzysz
3 ikonka sms bedzie ,wejdz w ustawienia ekranu today i zaznacz ptaszkiem wiadomosci i reszte rzeczy ktore chcesz widziec na ekranie TODAY

4 okna internetowe dopasowaly sie  do ekranu? nierozumiem w IE jest opcja pokaz caly ekran, standardowo otwiera sie na pelnym ekranie

5 w ustawieniach IE bedziesz miec funkcje DESKTOP albo MOBILE, onet lajt wyswietlal ci sie bo miales ustawione pod mobile, funkcja desktop pozwala przegladac strony jak na stacjonarnym komputerze,wtedy bedziesz miec pelna strone

6 kolega sebakrk juz ci dobrze napisal co do zegara i polskich jednostek walutowych
7 odtwarzacz muzyczny GSPLAYER, tu bedziesz mial korektor
8 odtwarzacz do filmow TCMP, + kodeki aac divx itp odtworzy ci to czego standardowy media nie widzi
9 zaktualizuj sobie HP IPAQ GPS QK POSITION, znajdziesz to w start>utility
raczej niezbedne niz ciekawostka
10 ja mam messaging na glownym ekranie tuz pod lewym przyciskiem to tez mozna ustawic w opcjach

na wiele pytan sobie sam odpowiesz zaglebiajac sie w system,trzeba posiedziec,poprzyciskac pozmieniac,ja po instalce 6.5 tez malo wiedzialem, klikalem,zmienialem,wchodzilem wychodzilem,zaznaczalem odznaczalem,trzeba czasu a sam znajdziesz gdzie co sie zmienia i jak ustawia, a to czego nieznalazlem wyczytalem na tym forum,to naprawde kopalnia wiedzy tylko trzeba znalezc odpowiedni dzial, ja jak narazie szukam czy tu jest mozliwosc odblokowania VGA tak jak w asus p750, lecz nieznalazlem watku
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 16:06:14 wysłana przez cakp »

*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:05:50 »
Musi sobie wyłączyć manile coby mieć zwykłego Todaya :)
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:08:28 »
Musi sobie wyłączyć manile coby mieć zwykłego Todaya :)

a nie odznaczyc CBApplet?

zreszta sam dojdzie zaznaczajac odznaczajac poszczegolne elementy co sie zmienia na ekranie today i ustawi to co potrzebuje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 16:15:05 wysłana przez cakp »

*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:14:57 »
Ten rom ma domyślnie TF3D i manile a te nakładki przykrywają standardowego Todaya, jakimś tam rozwiązaniem jest zainstalowanie Second Today i podmapowanie pod jakiś tam przycisk (np Voice Commandera)
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:40:50 »
Ten rom ma domyślnie TF3D i manile a te nakładki przykrywają standardowego Todaya, jakimś tam rozwiązaniem jest zainstalowanie Second Today i podmapowanie pod jakiś tam przycisk (np Voice Commandera)

próbowałem zmienić ustawienia today, odznaczyłem programy jakie chcę aby były widoczne i ne robi tych zmian ,klikam klikam i nic.
Na ekranie today jest ten pasek z ikonkami co można przesuwać palcem i jest tam zakładka internet i na dole youtube - naciskam ale też nie działa,Map search też nie działa,coś chyba się nie wgrało do końca albo jest zablokowane.Aktualizację GPS zrobiłem i jest ok.
W zakładce ustawienia jest cos takiego: Lokation- Network lokation service- też nie jest aktywne ( nie wiem po co to jest ale skoro jest to powinno byc aktywne)
Zegareczek przestawiony na polskę i jest superzasto bardzo mi sie podoba bo wreszcie duze cyferki :)
Zaraz poszukam tego playera i innych rzeczy co mi napisałes że moga być przydatne.
pozdro :ok:

*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:07:54 »
Bo masz zaznaczone TuchFlo :)
a ona przykrywa Todaya przecież pisałem w poprzednim poscie
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:17:20 »
odznacz windows default w ustawieniach ekranu today,wtedy zauwazysz zmiany
search map dziala jesli z internetem jestes polaczony
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 19:08:29 wysłana przez cakp »

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 11, 2009, 22:22:02 »
odznacz windows default w ustawieniach ekranu today,wtedy zauwazysz zmiany
search map dziala jesli z internetem jestes polaczony

jak wyłączę tuchflo to nie ma tego dużego zegara który tak mi się podoba  hm.. miałem juz kilka razy zwisy,musiałem restartować system, wiesza sie dosyć często i trochę mnie to martwi :sleepy: :-?
Wszystko jest fajne  ale to wieszanie sie systemu jest denerwujące,niektóre ikonki muszę 3x nacisnąć aż zacznie działać, pokazuje, że nie jest t dla pocketPC ale za 3razem idzie.Ikonka internetu na ruchomym pasku na dole(kula ziemska i youtube ). nie działa tak jak i wyszukiwanie google map a jestem podłączony do internetu
może jakas stara wersja tego co wgrałem?

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 11, 2009, 23:10:13 »
nienapisales jaka wersje wgrales
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 23:46:27 wysłana przez cakp »

*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 12, 2009, 07:33:36 »
odznacz windows default w ustawieniach ekranu today,wtedy zauwazysz zmiany
search map dziala jesli z internetem jestes polaczony

jak wyłączę tuchflo to nie ma tego dużego zegara który tak mi się podoba  hm.. miałem juz kilka razy zwisy,musiałem restartować system,

Ej czy ty czytasz moje posty do Ciebie bo mam wrażenie że nie.
Przecież napisałem wyraźnie że nie jest możliwe w tym romie posiadanie TF3D i zwykłego Todaya.
Jakimś rozwiązaniem jest Second Today, gdzieś na xda widziałem soft który do TF3D zakładkę z Todayem ale ni udało mi się go zainstalować
ale standardowo nie jest to możliwe
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 12, 2009, 11:44:17 »
nienapisales jaka wersje wgrales
Witam!
mam wgraną taką wersje ROM 21234M2D Black flash.dio ma 80.960KB, teraz juz wiem że ten Today jest na stałe ale nie znałem oznaczenia TF3D co to oznaczało ale teraz już wiem  B),
internet smiga ale jednak za czesto sie wiesza moja zabaweczka ale trochę powalczymy i cos z tego może wyjdzie a może niedługo cos nowego wyjdzię uzbrajam sie w cierpliwość.
Pozdro
Gibraltar

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 12, 2009, 13:26:34 »
juz dawno wyszly
po 21234 ukazaly sie 21725 i 21806

ja niebylem zadowolony z wersji tej co ty masz,u mnie objawialy sie brakiem stabilnosci,zacinaniem,niedzialajacym operatorem sieci PLAY
zatrzymalem sie na 21725 i z tej korzystam

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 12, 2009, 14:03:02 »
juz dawno wyszly
po 21234 ukazaly sie 21725 i 21806

ja niebylem zadowolony z wersji tej co ty masz,u mnie objawialy sie brakiem stabilnosci,zacinaniem,niedzialajacym operatorem sieci PLAY
zatrzymalem sie na 21725 i z tej korzystam
to szukam tych nowych wersji i zobaczymy czy to coś da, dzięki cakp

*

Offline apollo78

  • *
  • 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom  MX2
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 12, 2009, 15:37:52 »
Wracając do tematu tego wątku... jest już beta 0.7

/pozdrawiam
-----------------
Modecom  MX2 ver. Sirf V
AM 6.10e

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 12, 2009, 17:13:39 »
Wracając do tematu tego wątku... jest już beta 0.7

/pozdrawiam
i nawet działa ;)

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 12, 2009, 17:55:28 »
mi na tej wersji 07 niedziala zalaczanie WIFI w zakladce communications, suwak niereaguje,pozostales suwaki dzialaja,wlacza wylacza, jedynie dziala wlaczenie wifi  w standardowym menedzerze

Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 12, 2009, 18:07:11 »
mi na tej wersji 07 niedziala zalaczanie WIFI w zakladce communications, suwak niereaguje,pozostales suwaki dzialaja,wlacza wylacza, jedynie dziala wlaczenie wifi  w standardowym menedzerze
U mnie działa bezproblemowo.

*

Offline Sebakrk

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 12, 2009, 18:13:55 »
mi na tej wersji 07 niedziala zalaczanie WIFI w zakladce communications, suwak niereaguje,pozostales suwaki dzialaja,wlacza wylacza, jedynie dziala wlaczenie wifi  w standardowym menedzerze

U mnie na 0.6 też miewam z bezprzewodówką problemy raz się włącza raz nie zwyczaj soft reset pomaga choć nie zawsze
sebakrk
Asus 636 Eten m700 HP IPAQ 614c i780 HTC Magic 32A

*

Offline cakp

  • **
  • 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp ipaq 614c
Odp: [ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 12, 2009, 18:24:31 »
aparat przy 20% baterii odmawia posluszenstwa,komunikat battery low, hmm dziwne czy u was tez przy takiej wysokiej wartosci nie da sie robic zdjec? ,przy 23% zalaczy sie
 menu chodzi bardzo szybko,google maps takze,menu pogodowe sliczne,narazie sie sprawdza to co za oknem i to co na ekranie:)
 przydalby sie przycisk BACK zamiast cofac naciskajac X, on raczej powinien sluzyc do zamykania
i przydalaby sie pelna nazwa dnia na glownym ekranie touch flo,czlowiek gdy rano budzi sie z jednym otwartym okiem nie bardzo wie co za dzien
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2009, 18:33:11 wysłana przez cakp »