Różne > Hotspoty / WLAN

Płatne / bezpłatne?

<< < (2/11) > >>

MacBirdie:
FalconPDA - Były informacje o tym, że Era wprowadza opłaty za hotspoty? Były. Były informacje o tym, że i Plus i IDEA wprowadzają ceny? Były. Po to jest też ten wątek, by ktoś mógł wyjątki od tego typu reguł zgłaszać.

A idąc Twoim tokiem myślenia - jeśli będzie ustawiona opcja, że bezpłatny, to ktoś pójdzie nastawiony za internet za friko, a tu mu 50 zł za godzinę policzą, i co? Niezależnie od tego, jakie jest ustawienie w bazie, ważne jest by ktoś sprawdzał, jaki jest stan faktyczny, bo przecież wszystko może się zmienić.
Dlatego pierwotna prośba brzmiała tak: "Moglibyście zatem w tym wątku umieszczać informacje, które Wam znane są płatne, a które bezpłatne?"
I dobrze, usuwam wszelkie informacje o płatnych.

weasel:
W Traffic Club w Warszawie ul. Bracka 25 (róg Chmielnej) jeszcze tydzien temu bylo bezplatnie i pewnie nadal jest ale jutro jeszcze sprawdze i dam znac A tak wogle to polecam to miejsce Popieram takze pomysł takiej akcji z inf o platnosciach.
Pozdrawiam!

perla:
Oczywiscie jak najwiecej z nas powinno sie w to włączyć bo nikt tego za nas nie zrobi. Znacznie łatwiej sprawdzac to PDA niz notebookami. Ale zwracam uwagę, że niestety nie możmy założyć że 'CAŁY' operator jest płatny bo co jesli właściciel stacji benzynowej udostępni sygnal za darmo /co już ma miejsce/ a operatorem jest PLUS lub inny operator?
Podobnie HP na niektórych stacjach Statoil. I sądze że ta forma udostępniania się rozwinie, bo bezpośredni, płatny  dostęp do WLAN-ow operatorów GSM chyba upada.  

FalconPDA:
MacBirdie za bardzo bieżesz to do siebie ;) i nie czytasz do końca moich wypowiedzi. Ustaw domyślnie że nie wiadomo i niech Ktoś po sprawdzeniu da info płaty lub nie i już.
Co do naliczania to wpis w bazie że jest bezpłatny (po sprawdzeniu) jest tylko informacją. Inna sprawa, że jak jest płatny to się za free nie podczepisz tylko musisz kupić, zdrapkę, czas czy cokolwiek, więc nic się nie stanie. Nie wyleci gostek z knajpy i pobije Cie za to, że się podczepiłeś a on za to kasuje - bez jaj.

perla:
Proszę wpisać potwierdzenie z datą 31.07.2004 że działa bezpłatny HOTSPOT na stacji STATOIL w W-wie na ul.Rosoła / Jastrzębowskiego, Warszawa, HP Hotspots, SSID hotpl.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej