PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Różne => Działy Archiwalne => Hotspoty / WLAN => Wątek zaczęty przez: marcinl w Luty 17, 2010, 16:42:58

Tytuł: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: marcinl w Luty 17, 2010, 16:42:58

Kieszonkowy router WiFi z modemem USB (http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17230:kieszonkowy-router-wifi-z-modemem-usb&catid=50:akcesoria&Itemid=92)
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: wiejas w Luty 17, 2010, 16:57:06
no niezłe i niedrogie
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: jakubd w Luty 17, 2010, 21:04:18
W tej cenie to lepiej kupić uproszczoną konkurencję dla MiFi: Huawei E5830
Ale robi się ciekawie na rynku. Ciekawe, ile to coś wytrzyma na bateriach i jak ze zgodnością modeli oraz konfiguracja jak wygląda w praktyce.
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: y37 w Luty 19, 2010, 00:34:37
rowie dobrze mozna toshibe g450 albo byle jaką nokie z symbianem i dać na to joikuspot
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: jakubd w Luty 19, 2010, 12:15:29
Tak, tylko odpalenie symbiana i joikuspot (nie mówiąc o cenie za ten soft) trwa - tak ze dwie minutki pewnie co najmniej. Poza tym niektórym urządzeniom Internetu tak nie udostępnisz (patrz Android). A to wyciągasz, naciskasz guziczek i... po 20s max masz normalnego hotspota.
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: bobo313 w Luty 23, 2010, 11:12:35
Jest jeszcze darmowy JoikuSpot Lite, ale mi nie chciało z nim trybić wifi (możliwe że to przez kiepski rom). Nie wiem jak jest na płatnej wersji.
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: narqotic w Luty 23, 2010, 11:26:46
Ja zainstalowałem sobie wmwifirouter i działa to zaskakująco dobrze. Jedyny wymóg to posiadanie urządzenia z WM, najlepiej HSDPA albo HSUPA i wifi.
Program ten może zamienić mojego i780 w przenośny router wifi, albo też udostępniać net np. przez bluetooth albo po kablu USB. Może też działać jako karta wifi poprzez USB albo router wifi udostępniający net podłączony do niego przez USB.
Tytuł: Odp: Kieszonkowy router WiFi z modemem USB
Wiadomość wysłana przez: wiejas w Marzec 10, 2010, 22:21:04
 narqotic ten wmwifirouter jest płatny niestety

Połączone: [time]Marzec 10, 2010, 22:23:11[/time]
i cholera pay pal tam nie działa