Windows Mobile 6.1 PL

  • 202 Odpowiedzi
  • 72346 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline jancom

  • *
  • 71
  • Sprzęt: HD2
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:44:38 »
Po paru tygodniach bawienia się tą wersją ROMu chyba przesiądę sie spowrotem na wypróbowaną i niezawodną wersję En. W moim 2020 nie działa wysyłanie smsów znaczy gdy z książki adresów  wybieram kontakt aby wyslac sms nie wpisuje mi w polu Do numer, podbnie przy odpowiedzi na nadchodzace smsy.Przeglądarka www nie potrafi zapisać ustawień strony startowej.
Miałem to już w którejś z pierwszych wersji 6tki.
Co nie znaczy, że nie dziękuję kolejnemu kucharzowi za kawałek w miarę dobrej roboty.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 11:47:27 wysłana przez jancom »
ukończył szkołę XDA  :)
AndroNAND: 19.Okt.2012][All in One] EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA "Fastest ICS ever"
Andro SD Native:   PACman HD2 v1.1 [PA/AOKP/CM10][NativeSD ; NexusHD2-ICS-CM9-HWA V2.7  (Android 4.0.4) | Kernel: tytung_HWA_r3.5
Radio:2.15.50

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 15, 2009, 15:29:05 »
Spoko - po prostu już nie zdążyłem poprawić :P

*

Offline jancom

  • *
  • 71
  • Sprzęt: HD2
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 16, 2009, 01:40:18 »
masz rację - SPOKO! Dzieło Twoje jest sztuką dla sztuki i za to Ci dziękowałem,
 niemniej jednak byłoby elegancko podać na wstępie bugi jakie sa a nie po czasie (dość długim) na koniec tego tematu napisać: "spoko juz nie miałem czasu to poprawić".
SOFT, który w phonie nie obsługuje smsów jest spapranym softem i Ty zapewne o tej niedoróbie wiedziałeś a nas nie powiadomiłeś. Juz jeden Hindus tak się wygłupił, ale to inna bajka...
Tym różnisz się Kolego od wielkiego mistrza utak3r i jego uczni!
pozdrawiam
Ludziom, którzy lubią nowinki a unit muszą mieć zawsze 100% gotowy do pracy nie polecam tego DZIEŁA no chyba że nie są wstanie pojąć określeń typu SETING, PROGRAMS, CAMERA  etc :P
Jan.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2009, 01:51:27 wysłana przez jancom »
ukończył szkołę XDA  :)
AndroNAND: 19.Okt.2012][All in One] EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA "Fastest ICS ever"
Andro SD Native:   PACman HD2 v1.1 [PA/AOKP/CM10][NativeSD ; NexusHD2-ICS-CM9-HWA V2.7  (Android 4.0.4) | Kernel: tytung_HWA_r3.5
Radio:2.15.50

*

Offline ziomKRK

  • **
  • 178
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 16, 2009, 10:05:53 »
jancom muszę niestety obronić noksera że ze wględów padnięte na główne gniazdo nie mógł dokończyć dzieła swojego.

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 16, 2009, 16:50:44 »
masz rację - SPOKO! Dzieło Twoje jest sztuką dla sztuki i za to Ci dziękowałem,
 niemniej jednak byłoby elegancko podać na wstępie bugi jakie sa a nie po czasie (dość długim) na koniec tego tematu napisać: "spoko juz nie miałem czasu to poprawić".
SOFT, który w phonie nie obsługuje smsów jest spapranym softem i Ty zapewne o tej niedoróbie wiedziałeś a nas nie powiadomiłeś. Juz jeden Hindus tak się wygłupił, ale to inna bajka...
Tym różnisz się Kolego od wielkiego mistrza utak3r i jego uczni!
pozdrawiam
Ludziom, którzy lubią nowinki a unit muszą mieć zawsze 100% gotowy do pracy nie polecam tego DZIEŁA no chyba że nie są wstanie pojąć określeń typu SETING, PROGRAMS, CAMERA  etc :P
Jan.
Heh ale co ty możesz o tym powiedzieć, jak u mnie sms-y śmigały...
A tak z innej beczki to właśnie Utak3R mnie większości nauczył, dzięki Tutorialom i pomocą pw.
Wymądrzanie się jest negatywną cecha twojej osoby, naucz sam się gotować i coś przy żądz a wtedy twoje relacje będą uwzględnione

*

Offline doman9

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czasem trzeba przegrać aby wygrać...
  • Sprzęt: HTC HIMALAYA
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 17, 2009, 14:15:36 »
Po kilku dniach użytkowania dało mi o sobie znać jeszcze kilka "bugów":

1) Windows Media Player - w widoku "niepełnoekranowym" obraz jest jakby przesunięty w prawo i z lewej strony widać część filmu (o szerokości ok. 2 pikseli) oraz pasek krańcowy (film jakby przedzielony nim) - w pełnym ekranie wszystko widać ok.

2) Po kilku (około 4) minutach oglądania filmu (obojętnie, czy w WMP czy TCPMP) ekran "gaśnie" zaś dźwięk milknie - na dźwięk pomaga ponowne uruchomienie programu bo na ekran wystarczy power. Dzieje się tak pomimo wyłączenia opcji " Wyłącz urządzenie, jeśli nie jest używane przez".

3) Czasem, podczas wyłączenia powerem a następnie włączania trzeba kilkakrotnie wdusić "power" aby urządzenie "zatrybiło", bo nie działa rysik lub tylko "mrygnie" ekranem (pozostając dalej z wyłączonym lcd).

Te bugi na razie zauważyłem, jak przylukam inne, dam znać.



Mam jeszcze pytanko o program "Display Switch" - czy wyłącza on tylko ekran (jak przyciskiem power) czy ma jeszcze jakieś inne zastosowania i czy gdzieś z poziomu fona da się go skonfigurować?

Edit - właśnie przetestowałem, że jak fon jest "zadokowany" to bugu z pkt2 brak nawet przez 20 minut (dłużej nie testowałem).
Ustawienia oczywiście takie same... (czyli "wyłącz... nieaktywne).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2009, 00:12:20 wysłana przez doman9 »
Czasem trzeba przegrać aby wygrać...

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 17, 2009, 22:44:44 »
Cały czas pracuję nad poprawkami....
Dzięki za jakiekolwiek relacje z użytkowania :ok:

*

Offline jancom

  • *
  • 71
  • Sprzęt: HD2
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 17, 2009, 23:45:59 »
Nokser ! Dla mnie to Pan gawędziarz i to nie konsekwentny bo:
Na opisany problem z moim 2020, ze nie wysyła sms tyś odpisał sorry nie miałem czasu to poprawić
a w nastepnym poscie:u mnie smsy działają
Gdy po Twojej wypowiedzi napisałem co uwazam o twym "DZIELE" toś sie pan rozpisał oj oj oj.
Kolejny przykład twych bzdurnych wypowiedzi to to ze zakomunikowałeś ze zakończyłeś prace nad himalaya a teraz
wciskasz nam kolejny kit ze dziękujesz za zgłoszone niedoróbki i nad nimi pracujesz
Czy to tak jak nad 6.5 PL?  Kazdy coś robi i Kolego też cos tam usmazyłem, ale nie na tyle dobrze dopracowane by na afisz się wstawiać.
Określ się Pan dla tego tematu ! Czy nadal pracujesz nad tym ROMem czy ni?e> bo jak Cie czytam to nie kapuję

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 23:51:06 wysłana przez jancom »
ukończył szkołę XDA  :)
AndroNAND: 19.Okt.2012][All in One] EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA "Fastest ICS ever"
Andro SD Native:   PACman HD2 v1.1 [PA/AOKP/CM10][NativeSD ; NexusHD2-ICS-CM9-HWA V2.7  (Android 4.0.4) | Kernel: tytung_HWA_r3.5
Radio:2.15.50

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 17, 2009, 23:58:19 »
Powiem tylko, że prace są i nowe modyfikacje ROM i 6.1 i 6.5, tylko nie mam jak testować.
Dlaczego??? Bo szukam i kombinuje jak naprawić swoją Himę......

Jeżeli chodzi o ciebie jancom, to masz problem i nie umiesz sobie z nim poradzić, nie mam zamiaru ci tłumaczyć, czemu jest chwilowo tak a nie inaczej. Do własnych osądów o mojej osobie masz pw, a nie spam siejesz w poście.


*

Offline doman9

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czasem trzeba przegrać aby wygrać...
  • Sprzęt: HTC HIMALAYA
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 18, 2009, 00:26:21 »
Powiem tylko, że prace są i nowe modyfikacje ROM i 6.1 i 6.5, tylko nie mam jak testować.
Dlaczego??? Bo szukam i kombinuje jak naprawić swoją Himę......

Jeśli nie masz chętnych, gotowych robić za testerów, to chętnie potestuję 6.1 :), zresztą zapewne nie tylko ja :)
Czasem trzeba przegrać aby wygrać...

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 18, 2009, 00:29:27 »
Szczerze to nawet drobnostki bym dawał do testów, ale wszyscy wiedzą jaki jest net.
Chętnie bym wszystkich uszczęśliwił, nawet załatwiłem od nowe dla mojej HImalay-i

*

Offline doman9

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czasem trzeba przegrać aby wygrać...
  • Sprzęt: HTC HIMALAYA
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:50:45 »
Szczerze to nawet drobnostki bym dawał do testów, ale wszyscy wiedzą jaki jest net.
Chętnie bym wszystkich uszczęśliwił, nawet załatwiłem od nowe dla mojej HImalay-i

Myślę, że gdybyś założył nowy wątek typu "Wersje testowe WM 6.x PL - testerzy i opinie potrzebni"  w którym by były wersje testowe Twojego softu to na brak odzewu byś raczej nie narzekał.
Wszak im więcej testerów tym większa szansa wyłapania wszystkich baboli.
Poza tym wtedy wszyscy "frustraci" nie mieliby argumentu, że wypuszczasz "niedopracowany" soft - bo sami mogliby by potestować go, a jak by im nie pasił, to trudno, ich strata.

Powodzenia w odnowie twojej Himci.
Czasem trzeba przegrać aby wygrać...

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 18, 2009, 11:25:09 »
Pomyślę o tym, moją pracę wznowię jak tylko Himalaya znowu zacznie funkcjonować.
Idzie tak hu... , bo w mieście którym mieszkam wszyscy boją się to zrobić, a może z nich tacy specjaliści :P

Kontynuacja mojej pracy zostanie wszczęta jak tylko zostanę wzbogacony o gniazdo ładowania.
Ludziom którzy mają problemy ze sobą i kontrolą na tym ROM-ie zalecam własne zmodyfikowanie skrótów.
OS ma wady, jedynie w wpisach REG, a to to tylko moje nie dopatrzenie przed wystawieniem na forum, za co sorka :ok:

*

Offline jancom

  • *
  • 71
  • Sprzęt: HD2
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 27, 2009, 21:15:55 »
wpadłem po długim czasie sprawdzić ten topic czy moja opinia o tym wyzej była słuszna no i od Kwiecień 17, 2009, 23:58:19
ten pan nic do tej bajki nie dopisał sensownego . Jednak wlasciwie noxera opisałem w tym topicu.
ukończył szkołę XDA  :)
AndroNAND: 19.Okt.2012][All in One] EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA "Fastest ICS ever"
Andro SD Native:   PACman HD2 v1.1 [PA/AOKP/CM10][NativeSD ; NexusHD2-ICS-CM9-HWA V2.7  (Android 4.0.4) | Kernel: tytung_HWA_r3.5
Radio:2.15.50

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 29, 2009, 00:25:48 »
Uspokój się, nie mam jak poprawić tego w Himce,

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 27, 2009, 17:33:38 »
Kochani forumowicze, help !!!, posiadam HP data messenger z systemem wm6.1.Kupiłem spolszczenie do wm5.0 i wgrałem.IPAQ śmiga słabo, często się zawiesza i spolszcenie niejest pełne.
Mam pytanko i jednocześnie prośbę o pomoc. Czy jest wersja wm6.1 pl i skąd ją zdobyć?
POMMOCCCYYYY
Roman
 

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 27, 2009, 17:36:18 »
Kochani forumowicze, help !!!, posiadam HP data messenger z systemem wm6.1.Kupiłem spolszczenie do wm5.0 i wgrałem.IPAQ śmiga słabo, często się zawiesza i spolszcenie niejest pełne.
Mam pytanko i jednocześnie prośbę o pomoc. Czy jest wersja wm6.1 pl i skąd ją zdobyć?
POMMOCCCYYYY
Roman
 

Nie ten dział. zajrzyj do działu HP

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 14, 2009, 21:57:01 »
Witam i dlatego zapytam ! Czy ten Windows  też można bez ryzyka uwalenia urządzenia wgrać do MDA Compact, które były sprzedawane przez Erę , gdzie chyba od nowości jest wgrany Windows Mobile 2003 Second Edition o versja 4.21.1088. Pytam o to, bo nieco bawiłem się z Symbianami, a jeśli chodzi o sprzętu z Windowsem jest novice. Proszę o rzeczowe odpowiedzi i bez zbędnych aluzji jak to bywa na niektórych Forach.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 14, 2009, 22:04:47 »
Witam i dlatego zapytam ! Czy ten Windows  też można bez ryzyka uwalenia urządzenia wgrać do MDA Compact, które były sprzedawane przez Erę , gdzie chyba od nowości jest wgrany Windows Mobile 2003 Second Edition o versja 4.21.1088. Pytam o to, bo nieco bawiłem się z Symbianami, a jeśli chodzi o sprzętu z Windowsem jest novice. Proszę o rzeczowe odpowiedzi i bez zbędnych aluzji jak to bywa na niektórych Forach.

Nie.

Dla tego PDA jest inny dział

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:37:47 »
To nawet nie mądre pytanie  :mysli:

*

Offline robbo2k

  • **
  • 112
    • Blog o Telefonii komórkowej
  • Sprzęt: Era G1, KA08, Samsung i600, ipod touch
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 15, 2009, 13:48:19 »
U mnie SMS nie działy po wgraniu Manili2D, za to na SPB Mobile Shell na tym ROMie działaja. Na czystym ROMie tez.
Co do wygaszania to mam wrażenie ze ta opcja "wylacz urzadzenie po x minutach bezczynosci" dziwnie sie zachowuje.

Kolega z problemami niech zrobi doswiadczenie. WYlaczy te opcje w menu energia i zrobic soft reset a potem wlaczy w menu energia
 powinno dzialac dokladnie tak jak powinno. Zaraz zreszta to sprawdze i powiem
REGULAMIN !! masz zgodę ?

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 15, 2009, 15:40:12 »
Antej, z tą Himą nadal aktualne

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 15, 2009, 16:01:32 »
Antej, z tą Himą nadal aktualne

Zasadniczo tak, przede wszystkim fotki. Ostatnio różnie bywam w domu, ale po 23września 2tygodnie na bank jestem.

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 17, 2009, 14:30:00 »
Nom i tak by pasowało, bo na razie i tak nie mógłbym

*

Offline andrzej75

  • 12
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 29, 2009, 11:55:22 »
Witam wszystkich

Mam takie pytanie może ktoś z Was orientuje się czy ta wersja WM 6.1 PL będzie chodzić na Samsungu i780?

Proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam wszystkich

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 29, 2009, 11:58:41 »
Mam takie pytanie może ktoś z Was orientuje się czy ta wersja WM 6.1 PL będzie chodzić na Samsungu i780?

Nie.

Dla tego PDA jest inny dział

Ponownie... nie. 
Nawet nie zadałeś sobie trudu żeby przeczytać poniższy temat....szkoda

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:29:58 »
Czemu po soft resecie trzeba za każdym razem kalibrować ekran, tak jak po hard resecie?

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 23, 2009, 00:24:07 »
Witam . To mój pierwszy post i nie wiem czy dobrze trafiłem , a mianowicie Qtek 2020 łączy się z pc bez problemu (Vista) , ale gdy go wprowadze w bootloader zmienia serial w usb lecz nie jest widoczny w pc i nie mogę zmienić romu bo jest błąd połączenia . Proszę o jakieś podpowiedzi .

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 23, 2009, 09:08:35 »
Witam . To mój pierwszy post i nie wiem czy dobrze trafiłem , a mianowicie Qtek 2020 łączy się z pc bez problemu (Vista) , ale gdy go wprowadze w bootloader zmienia serial w usb lecz nie jest widoczny w pc i nie mogę zmienić romu bo jest błąd połączenia . Proszę o jakieś podpowiedzi .

Program do flashowania lubi tylko XP, bezpieczniej i szybciej będzie znaleźć PC z XP.

*

nokser

Odp: Windows Mobile 6.1 PL
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 25, 2009, 14:12:10 »
Antej, tak na prawdę nie ma to znaczenia :wink: