PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Himalaya => Wątek zaczęty przez: owip w Grudzień 07, 2006, 18:43:14

Tytuł: Tapeta w MDA II
Wiadomość wysłana przez: owip w Grudzień 07, 2006, 18:43:14
Witam serdecznie
Mam pytanie czy istnieje możliwość zmiany loga ery które wyświetla się podczas uruchamiania MDA II.
Jeżleli tak to jak to mogę zrobić ???
Pozdrawiam.
Tytuł: Tapeta w MDA II
Wiadomość wysłana przez: WaldekGo w Grudzień 07, 2006, 18:47:45
Wgrywając niebrandowane firmware - np. z xda-developers.com
Ale jeżeli to co napisałem powyżej jest dla ciebie niezrozumiałe, raczej się za to nie zabieraj.
Tytuł: Odp: Tapeta w MDA II
Wiadomość wysłana przez: balanger w Grudzień 30, 2008, 13:23:18
Wgrywając niebrandowane firmware - np. z xda-developers.com
Ale jeżeli to co napisałem powyżej jest dla ciebie niezrozumiałe, raczej się za to nie zabieraj.

Sorki, że reaktywuje historycznego posta, ale mój przypadek pokazuje, że nie jest tak jak sie wydaje.
Otóż mam EraMDA II na którym postawiłem WM 6.1 darka z powiekszonym obszarem storage i cały czas przy starcie pokazuje sie logo ery, a potem po ok. 1 sek. logo Athera.
Też byłem zaskoczony, a jednak.....
Tytuł: Odp: Tapeta w MDA II
Wiadomość wysłana przez: kamillo-s w Grudzień 30, 2008, 18:52:16
U mnie jest podobnie z tym , że u mnie pokazuje si e wm2003 a potem ather wm 6.1 -trochę śmieszne wm6.1 a jednaj wm 2003.
No cóż -pozostaje się tylko przyzwyczaić.
Tytuł: Odp: Tapeta w MDA II
Wiadomość wysłana przez: utak3r w Styczeń 09, 2009, 08:48:13
Po pierwsze - to nie jest tapeta, tylko splashscreen....
A po drugie to wcale nie jest tak, że trzeba wgrać inny ROM, tylko trzeba przeflashować ów splashscreen. Kiedyś ROMy posiadały go w komplecie, dziś już nie - bo pod WM5/6 operacja ta wcale nie jest taka prosta, jak by się mogło wydawać.

Generalnie, najłatwiej by było przywrócić ExtROM i w nim zainstalować specjalnego CABa ze splashscreenem. I nie jestem przekonany, czy przypadkiem nie trzeba wrócić do PPC2003... Nie próbowałem tego robić pod WM5/6, raz wgrałem swój własny splash - ale to jeszcze w czasach PPC2003 właśnie.
Tytuł: Odp: Tapeta w MDA II
Wiadomość wysłana przez: kamillo-s w Styczeń 12, 2009, 08:26:20
oczywiście ,że jest to splaschscreen czy jakoś może się to inaczej pisze, ale jak np u mnie w romie jest inny z athera i się on pojawia ,tylko że najpierw się jednak na jakieś 2 sek pojawia wm2003 se  :grin: śmiesznie co ??
Nie wiem jak innym ale mi takie pierdzieluchy nie przeszkadzają.