PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Himalaya => Wątek zaczęty przez: Yazzon w Listopad 19, 2004, 16:58:16

Tytuł: Problemy z Inboxem na XDA II
Wiadomość wysłana przez: Yazzon w Listopad 19, 2004, 16:58:16
Mam nastepujace problemy z Inboxem w XDA II:

1. W elementach wyslanych i oderanych znajduja sie wiadomosci, ktorych nie mozna skasowac ani otworzyc. Jak mozna byloby je usunac?

2. W ActiveSync pod pozycja Inbox, nie moge wybrac Settings, ktore jest nieaktywne, co skutkuje tym, ze nie moge dokonac synchronizacji Outlooka na PC z Outlookiem w XDA II. Moze macie jakies sugestie w sprawie usuniecia tego mankamentu?
Tytuł: Problemy z Inboxem na XDA II
Wiadomość wysłana przez: kanczug w Listopad 19, 2004, 21:41:27
Co do numeru 2 to przeinstaluj Outlooka i ActiveSynca.
Tytuł: Problemy z Inboxem na XDA II
Wiadomość wysłana przez: SnowBizz w Listopad 21, 2004, 13:26:02
Na twoim miejscu jezeli juz masz po gwarancji lub jesli ci na niej nie zalezy wgral bym nowy ROM, sadze ze to rozwiazalo by problem nr1.. moze sprobuj latwiejszego sposobu zrob backup'a i hard reset.
Tytuł: Problemy z Inboxem na XDA II
Wiadomość wysłana przez: Yazzon w Listopad 28, 2004, 21:59:33
Pomogl tylko hard reset.
Zastanawiam sie z drugiej strony, dlaczego jezeli w outlooku na XDA II jest zarowno Inbox, Sent itp., to dlaczego activesyc synchronizuje tylko inbox?
Czy mozna wysylac  emaile poprzez activesync, jezeli tak to z jakiego konta (mam je 2: na yahoo i o2) bedzie wyslana wiadomosc?
Tytuł: Problemy z Inboxem na XDA II
Wiadomość wysłana przez: kanczug w Listopad 28, 2004, 22:48:34
Poczta zostanie wyslana standardowym kontem.