Active Sync Nieprawidłowe połączenie

  • 1 Odpowiedzi
  • 555 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lo53r

  • 26
Active Sync Nieprawidłowe połączenie
« dnia: Październik 02, 2008, 15:40:23 »
Witam.

Od pewnego czasu nie idzie zsynchronizować PDA z komputerem za pomocą kabla USB. ActiveSync zgłasza następujący problem:

Nieprawidłowe połączenie: Nie można otworzyć połączenia" 57 600 domyślnie". To połączenie jest nieprawidłowe lub nie istnieje. Wybierz inne połączenie i spróbuj ponownie.

Ostatnia synchronizacja:
Tutaj jest data i godzina

Ostatnia próba
Tutaj jest data i godzina

Czy napotkał sie ktoś z tutejszych na podobny problem? Dodam, że telefon bez problemu się podłączał, a teraz w pracy czy w domu jest to samo. Jedynie co mi jeszcze przychodzi do głowy, to fakt, że używałem aplikacji USB HDD, która zamieniała moj PDA w pendrive.
Liczę moi drodzy na waszą pomoc.
Pozdrawiam i z góry dziękuje.

*

Offline sudnia

  • **
  • 126
Odp: Active Sync Nieprawidłowe połączenie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2008, 23:52:41 »
spróbuj: ustawienia,system,usb do komputera. pobaw się ustawieniem parametru który tam jest. Dodatkowo za każdym razem rób reset urzadzenia i komputera. U mnie pomogło. A gryzło się ponieważ korzystalem do synchronizacji dwóch laptopów z różnymi systemami, xp i vista