PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HP/Compaq => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => h31xx/36xx/37xx/38xx/39xx/54xx/55xx => Wątek zaczęty przez: Marcin w Wrzesień 19, 2002, 17:01:56
-
zarzuć adres mailowy to podam ci adres stronki z upgradem.
-
bgrenda@hotmail.com
-
to ja tez bym prosil, browar@div.pl
-
to ja rowniez poprosze o adres serek@media-lab.com.pl
-
marcin napisał:
zarzuć adres mailowy to podam ci adres stronki z upgradem.
to jak ;) bedzie ten url ?
-
http://browar.div.pl/trash/ppc2000_2_ppc2002.rar 8.05MB
-
Po poczytaniu licznych postów na liście Brighthand dotyczącej IPAQa z serii 31xx doszedłem do wniosku, że cały ten upgrade po prostu nie ma sensu. Więcej jest wad niż zalet. Osobiścje chyba sobie dam spokój.
Adres listy:
http://discussion.brighthand.com/forumdisplay.php?s=264e0b242622eb038eeb79accfdd3368&forumid=112
Polecam też stronkę dotyczącą IPAQ-ów mono:
http://www.masellis.com/monpaq/
MonPAQ-owcy - łączmy się :)
-
ja osobiscie tez zrezygnowalem z updage.. jedyne co mnie w ppc2002 cieszylo to lepszy kontrasty wyswietlania i nowy modul do rozpoznawania pisam odrecznego... poza tym nic wiecej.
-
Dokładnie - nad brakiem Grafitti boleję. Tego mi szkoda. Ale co masz na myśli w temacie kontrastu? Bo taki feature jest przecież jak masz ROM w wersji 1.65 (w Settings->Contrast masz do wyboru Higher Picture Quality albo Higher Contrast) czyli w PPC2000.
Co mnie osoboście jeszcze boli to brak odpowiedniej strony kodowej w Pocket IE do polskich stron. Może ty wiesz jak to zwalczyć?
[No i powiększył bym pamięć. ale to już inna bajka....]
-
A jesli mam 1.46. to co ja mam ? , czy 1.65 to nie PPC2002?
btw: och ja ja bym chcial mie 500$ na update pamieci z 16MB do 256MB :)
-
Ad post nr.1
Compaq nie obiecywał upgrade za darmo a już w szczególności do ipaków 31xx
Poza tym jak sam piszesz masz iPAQ h3135 a to model ściągany z zagranicy a nie polski
Compaq prowadził akcję promocyjną dla kupujących w wybranym okresie. Jak każda promocja była ograniczona da czasy wyczerpania stanów magazynowych i faktycznie szybko się skończyły (o ile dobrze pamiętam to było 500 licencji)
-
Ad. kolejne posty
Posiadanie nielegalnej kopii oprogramowania jest niemoralne :)
-
co ty powiesz cawmook