Backlight w iPAQ 3970

  • 1 Odpowiedzi
  • 488 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Backlight w iPAQ 3970
« dnia: Wrzesień 13, 2004, 11:00:32 »
Witam ponownie,

Mam takze problem z innym iPAQiem, tym razem z modelem 3970. Za nic w swiecie nie moge zmusic go do tego, zeby sie podswietlal ekran. Zarowno przy pracy na bateriach, jak i przy zasilaniu zewnetrznym ekran ciagle zostaje przyciemniony. Flashowanie BIOSu nie pomoglo. Czy ktos spotkal sie z takim problemem i ma jakis pomysl jak go rozwiazac ?

Prosze od odpowiedz.

ROM: 2.10.10 ENG , Windows CE 3.0

Backlight w iPAQ 3970
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:05:23 »
hm.... rozumiem ze suwaki w settingsach nie dzila - czyli generalnie mozesz miec uszkodzenie mechaniczne a nie software'owe. zmuszac to go tez nie ma do czego bo albo podswietlenie dziala albo nie. Proponuje odwiedzic serwis.

AAa przypomnialem sobie jeszcze o jednym (co generalnie po hard resecie powinno sie przestawic spoowrotem) ale moze -- przytrzymaj guzik POWER przez chwile ... to jest zgaszenie backlight i wlaczenie go spowrotem.