PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HP/Compaq => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => h221x => Wątek zaczęty przez: rafalb w Październik 13, 2004, 11:47:11
-
Czesc,
Zaobserwowalem w swoim 2210 badzo dziwne zuzycie energi. Podczas ciaglej pracy bateria starcza na 4 do 5 godz (zalezy od intensywnosci pracy i jasnosci wyswietlacza) i jest to chyba ok, jednak ta sama bateria, przy wylaczonym Ipaq'u, kompletnie sie rozladowuje w przeciagu 12 do 16 godzin, a to juz moim zdaniem dziwne.
Wczesniej (tj 2 tygodnie temu) bez problemu wytrzymywała kilka dni. Podejzewam ze jest to efekt zainstalowania jakiejs aplikacji, ktora mimi wylaczenia (pozornego) dalej pracuje. Co o tym sadzicie? Czy ktos spotkał się z takim problemem? Może znacie rozwiazanie?
Z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam
Rafal
-
Masz najnowszy ROM?
-
Mam ROM 1.10, Na tym polska nakładka lokalizujaca i kilka innych aplikacji
-
Zrob soft reset i zostaw znow /jak wytrzymasz/ na kilkanasie godzin. Wtedy porównaj czy wyniki rozładowania są znacząco rózne.
-
moj 1940 po 1 tyg mial 76% energii (bylem na wakacjach wiec nikt go nie wlaczal)
-
Chyba znalazłem winowajcę !!! Po odinstalowaniu aplikacji "Omega one batery bar" wszystko wróciło do normy. po 18 godzinach jest 84% baterii. Ciekawe jest to dlaczego tak się dzieje. Jestem pewien, że wyłączałem mojego Ipaq'a, mimo to aplikacja nadal działała????? Dziwne
Pozdrawiam
Rafał
-
Pamietaj ze palmtop tak naprawde nigdy sie nie wylacza... przechodzi tylko w stan uspienia... a czasem zdarza sie np. ze monitoruje gniazdo na karty ... szukajac jakis plikow, itp. Przez to bateria moze siadac nawet przy "wylaczonym" palmtopie. Dokladnie tak moze byc z Battery Pack.