Nie widzi karty pamięci?

  • 4 Odpowiedzi
  • 624 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bucus

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
Nie widzi karty pamięci?
« dnia: Lipiec 09, 2007, 17:36:32 »
Mam HP H2200 i mam taki problem, mam 2 karty pamięci 1 GB i 128 MB. Problem polega na tym ze 1GB działało dobrze, a jak włożyłem 128 to nie widziało tej karty, ale się tym nie przejmowałem bo mało jej używałem, ponownie włożona 1GB i ona działa dobrze.
Aż do dzisiaj wszystko chodziło ładnie i nagle miałem uruchomioną aplikacje z karty i nagle aplikacja się zamknęła, gdy chciałem włączyć ponownie nie mogłem, gdy chce sprawdzić zawartość karty przez menadżera plików nie widzi karty, robiłem hard reset i nic nie pomaga co to może być, co zrobić żeby działało?

Zapomniałem dodać że stało się to kiedy poziom baterii był ok 10% i zaczęło się wyświetlać że niski poziom.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nie widzi karty pamięci?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2007, 17:44:09 »
Naładuj baterię i włóż kartę ponownie. Możliwe, ze odcieło sprzętowo zasilanie sd. Przyjżyj się czy w środku gniazda styki nie są powyginane/zaśniedziałe, etc.

Odp: Nie widzi karty pamięci?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2007, 21:31:32 »
Spróbuj włożyć kartę docisnąć ją żeby weszła głębiej trzymając ją dociśniętą zobaczyć czy palm ją widzi. :)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nie widzi karty pamięci?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2007, 21:51:39 »
Newbie, totalne newbie. Jak docisnąć kartę w slocie, w którym karta wchodzi do określonego miejsca?

Odp: Nie widzi karty pamięci?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2007, 23:27:48 »
 Jeszcze nie spróbował a ty się już wypowiadasz że się nie da totalne głębie  :P