Jak zwiększyć "internal storage" IPAQ h1940 ?

  • 2 Odpowiedzi
  • 800 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline big_l

  • 46
  • Sprzęt: Nokia e90 + 2GB microSD KINGSTON
Jak zwiększyć "internal storage" IPAQ h1940 ?
« dnia: Luty 09, 2008, 23:45:59 »
Witam
Często mam taki problem, że podczas oglądania zdjęć, wywala mi bląd, że "internal storage" jest krytycznie mała i muszę zamknąć jakiś program, żeby ją zwiekszyć. Oczywiście nie mam co zamykać, w tym problem. Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć pod rząd. Mam 3.8MB wolnej pamięci "internal storage" i obecnie nawet SPB Backup nie chce zrobić kopii bo twierdzi, że jest za mało pamięci (kopie wrzuca na kartę SD, na której jest 500MB wolnego, plik kopii zawiera 25MB danych). Szukałem w tym suwaku w ustawieniach, ale to chyba nie to.
Czy da się zrobić coś takiego jak w starych windowsach - plik stronnicowania ustawia się na kartę pamięci i tam się zapisują chwilowe pliki. Coś jak SWAP w linuksach ?

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Jak zwiększyć "internal storage" IPAQ h1940 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2008, 14:49:36 »
Ten suwak jest właśnie od tego. Za jego pomocą przydzielasz pamięć. Widocznie za dużo napakowałeś do pamięci głównej palmtopa (zdjęcia, mp3, programy, Bóg wie co jeszcze) :P Po prostu poszukaj dużych plików i je pokasuj (nawet od 300kb, ponieważ 3 pliki zajmujące marne 300 KB dają już prawie 1 "cenny" MB). A co do ostatniego pytania to chyba nie.

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline big_l

  • 46
  • Sprzęt: Nokia e90 + 2GB microSD KINGSTON
Odp: Jak zwiększyć "internal storage" IPAQ h1940 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2008, 00:24:14 »
Ok, dzięki wielkie za pomoc. Podziałało :)