Android OS > Gry Android

Modern Combat 3 nie chce działać

(1/4) > >>

don.kamillo:
Kupiłem sobie wczoraj Modern Combat 3, akurat było lekkie promo, gra w cenie piwa (3 zł). Ściągnąłem potrzebne dane, ale gra się nie uruchamia. Czarny ekran. W komantarzach było sporo negatywnych opinii, ale o Batmanie też były, a ten mi śmiga. Co zrobić?

goofy3:
Z tego co widzę w podpisie masz ICS, a z tego co widziałem są problemy właśnie na nim. Pozostaje spróbować innego romu opartego na ICS lub pisać go gameloftu... MC3 na SGS2 działał mi bez problemu na ICS i JB, każdy z nich custom.

BTW, ciekawe czy MC4 ruszy na S2, oby tylko z ceną nie zaszaleli...

abderyta:
Na Note z ICS też mi nie działa MC3, a Batman bez problemu.

don.kamillo:
No teraz akurat mam JB i też nie działa. Tylko czarny ekran. Dobrze, że to tylko 3 zł. Szkoda, miałem nadzieję, że sobie pogram, jakaś strzelanka po pracy by się przydała w ramach relaksu, a tak, pozostaje Mass Effect. Napisze jeszcze do Gameloftu, ale wątpie, że coś poradzą.

goofy3:

--- Cytat: don_kamillo w Październik 25, 2012, 08:07:02 ---Napisze jeszcze do Gameloftu, ale wątpie, że coś poradzą.

--- Koniec cytatu ---

Napisać zawsze warto. Jak nikt by nie zgłaszał tego typu problemów to szanse na update byłyby zerowe. A tak może coś pokombinują ;) Chociaż z drugiej strony niedługo premiera MC4, więc mogą olać temat...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej