PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Android OS => Samsung Android => Galaxy S II (GT-i9100) => Wątek zaczęty przez: Kempisty w Sierpień 16, 2011, 12:12:37
-
Drodzy użytkownicy czy możecie sprawdzić na waszych samsungach czy macie takie delikatne linie przebiegajace przez wyswietlacz podczas przegladania ston w przegladarce u mnie wystepuje taki objaw jak zmniejsze podswietlenie prawie na minimum i najczesciej jest to dostrzegane na bialym tle.
-
Nic takiego nie zauważyłem na swoim fonie.
Więc albo przeglądarka, albo jakaś aplikacja to powoduje.
:) Albo masz bardzo dobry wzrok i za bardzo się przejmujesz tym co widzisz :)
-
Za bardzo się przyglądasz, ale faktycznie coś tam można zobaczyć. Wyłącz zaawansowana analizę wyświetlacza w celu oszczędzania baterii czy jak to się tam nazywa i przesuń minimalnie w prawo suwak jasności a problem zniknie.
Jak ktoś się bardzo przygląda to może zauważyć jeszcze jeden efekt - zostawcie na dłuższy czas wyświetlającą się klawiaturę a potem przesuńcie w dół belkę statusu. Przez chwilę na szarym tle będzie widać zarysy klawiatury - prawie jak w plazmie ;)
-
po zmianie softu problem zniknal dzieki
-
mam teraz soft lightening v5.0 i jednak po kilku dniach pracy na nim dostrzegam tez smuzenie i co najgorsze nie wystepuje ono zawsze raz jak przegladam powiedzmy pdaclub forum to mam smuzenie a innym razem nie. przegladarka jaka uzywam to opera i dzis dostrzeglem w jakiejs aplikacj na kolorze siwym i niech mi ktos nie pisze, ze mam wzrok za dobry bo to by trzeba bylo byc slepym zeby nie dostrzec takiej rzeczy. Postaram sie nastepnym razem zrobic zdjecie to pokaze jak to wyglada.
-
nagraj kamerka :) wtedy obadamy.