PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Android OS => Samsung Android => Galaxy S II (GT-i9100) => Wątek zaczęty przez: darkavenger w Wrzesień 23, 2011, 14:11:43

Tytuł: SGS II a GPS ?
Wiadomość wysłana przez: darkavenger w Wrzesień 23, 2011, 14:11:43
Wertuję forum, internet i nie mam jednoznacznej odpowiedzi. Pierwsze testy GPS-a w SGSII wypadały bardzo blado. Słaba dokładność odczytu danych itp. Gdzieś w necie wyszukałem , że sprawa jest załatana w najnowszym firmware-rze. Na forum parę osób coś pisało, ale też nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Jak to w końcu jest z tym GPS-em w Galaxy S II ?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Tytuł: Odp: SGS II a GPS ?
Wiadomość wysłana przez: vonski w Wrzesień 23, 2011, 14:41:47
BYŁO. (http://pdaclub.pl/forum/galaxy-s-ii-%28gt-i9100%29/gps-czas-do-fix-a-w-galaxy-s2/)
Ogólnie działa bardzo dobrze.
Tytuł: Odp: SGS II a GPS ?
Wiadomość wysłana przez: darkavenger w Wrzesień 23, 2011, 15:28:08
Ok dzięki za info. Czyli rozumiem, że tak jak sam pisałem. Sprawę załatwiło najnowsze oprogramowanie ? Tak ?
Tytuł: Odp: SGS II a GPS ?
Wiadomość wysłana przez: vonski w Wrzesień 23, 2011, 15:29:35
Ja miałem Galaxy od dnia premiery, z pierwszym softem, i nigdy żadnych problemów z GPS nie miałem, działało wszystko od początku bez zarzutu.