PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Android OS => Samsung Android => Galaxy S II (GT-i9100) => Wątek zaczęty przez: pawjas21 w Wrzesień 04, 2012, 08:43:08
-
Witam,
jako że ostatnio mam problemy z ładowaniem mojego SGS2, bateria mi wariuje, miga itd. chcę go oddać do serwisu. W związku z tym chciałem wylogować się ze wszystkiego z czego chłopaki w serwisie mogli by skorzystać. Nie wiem tylko, jak to zrobić. Chciałbym wylogować sie z konta google, samsung, i poczty (chodzi o to, żeby nie mogli pisać maili w moim imieniu i ich odbierać, te które już są, niech sobie czytają - zmiana hasła nie pomaga, pojawia się błąd logowania a gdy wyjdę z aplikacji i do niej z powrotem wrócę stare, prawidłowe hasło jest nadal zapisane:/ ) Może ktos wie jak się z tym uporać?
-
Wipe (inaczej przywrócenie do ustawień fabrycznych). Można ewentualnie próbować czyścić dane aplikacji i pakietów Google'a w menadżerze programów.
-
I nie ma na to innego sposobu? Aż się wierzyć nie chce, że żeby wylogowac się z kilku usług trzeba wywalać wszystko z telefonu:/ A mamy XXI wiek. Mogli pomyśleć o trybie serwisowym lub rozwiązać to jakoś inaczej.
-
Lepiej zrób backup, bo serwis od razu przewraca do ustawień fabrycznych zaraz po otrzymaniu sprzętu do naprawy.