Kies i Galaxy S 2 problem

  • 6 Odpowiedzi
  • 2593 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kkamil4sz

  • *
  • 67
  • Sprzęt: Samsung Omnia II, Samsung Galaxy S II, Galaxy S5
Kies i Galaxy S 2 problem
« dnia: Kwiecień 10, 2012, 22:30:47 »
z tym g*wnianym programem męczyłem się ponad godzinę, w końcu zaczął wykrywać mój telefon (coś było z sterownikami CDC serial), ale teraz z kolei jak w kies chce przejrzeć pamięć telefonu klikam wyświetl w eksplorerze obok pamięć wewnętrzna lub zewnętrzna i nic się nie dzieje, dopiero po 10 - 15 min. się otwierają okienka z zawartością telefonu  ale i tak strasznie wszystko muli i wolno chodzi :/ Dodatkowo jak użyłem tej opcji z ustawień telefonu żeby usb było jako pamięć masowa to przy kopiowaniu folderu z karty pamięci minimalny kawałek paska był i ani rusz, skopiował się tylko folder z jednym plikiem i nic więcej nie szło dałem anuluj i eksplorer.exe musiałem w końcu restartować... Może mi ktoś pomóc ? Jutro dalej będę kombinował z tym :(

Odp: Kies i Galaxy S 2 problem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2012, 07:19:50 »
Też się z tym programem męczyłem. W końcu dałem za wygraną, bo znalazłem to: MyPhoneExplorer. Działa bez pudla.

*

Offline kkamil4sz

  • *
  • 67
  • Sprzęt: Samsung Omnia II, Samsung Galaxy S II, Galaxy S5
Odp: Kies i Galaxy S 2 problem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2012, 15:27:05 »
Zresztą od wczoraj jestem zmuszony do korzystania z kies air, bo nagle wszystkie usb mi w kompie wysiadły -.- działały, a godzinę później podłączam telefon i nic, jedynie się ładował -.- no cóż, dobrze że jest kies air, ale oczywiście z nim też był probolem, mogłem tylko pojedyńcze pliki przesyłać więc pobrałem wifi file explorer, ale prędkość pobierania nie przekracza 640 kb/s (pobiera przez przeglądarkę jak z neta) można podnieść jakoś tę prędkość ? Wydaje mi się że np. aplikacje z android marketu pobiera jakoś szybciej przez wifi... Może jakiś lepszy program ?

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kies i Galaxy S 2 problem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2012, 23:54:20 »
udostępnienie folderu/ dysku w sieci wifi i przeglądanie jej z poziomu telefonu. transfer taki, na jaki pozwala infrastruktura sieci, urządzenia wymieniające pliki.
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

Odp: Kies i Galaxy S 2 problem
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:19:04 »
Też się z tym programem męczyłem. W końcu dałem za wygraną, bo znalazłem to: MyPhoneExplorer. Działa bez pudla.
Gadał dziad do obrazu.

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kies i Galaxy S 2 problem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:52:16 »
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

*

Offline kkamil4sz

  • *
  • 67
  • Sprzęt: Samsung Omnia II, Samsung Galaxy S II, Galaxy S5
Odp: Kies i Galaxy S 2 problem
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2012, 16:20:25 »
orzo umiem w google szukać ;P

Nie wiedziałem że ten program działa też jak kies air, bo na początku pytałem o Kies, który działa na usb, po tym poście z MyPhoneExplorer dopiero napisałem że nie mogę używać usb (bo poprzedniego dnia jeszcze mogłem -.-)