[SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.

  • 277 Odpowiedzi
  • 124329 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:51:37 »
Jak mi parę lat temu porysowali tel w serwisie to reklamowałem i mi całą obudowę wymienili :-)
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 01, 2011, 16:59:16 »
jest nowa wersja KIES - u mnie aktualizacja naśmieciła tylko w systemie(win7x64) i trzeba było ją ręcznie odinstalować żeby się od nowa zainstalował na czysto
kiedy się w samsungu nauczą aktualizacje robić - z samsungowym allshare jest dokładnie tak samo - aktualizacja jest niedorobiona
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 01, 2011, 17:09:01 »
widze aktualizacje, hmm, ok to instaluje ;)

-------

juz 6 raz pokazuje ze nie moze sie polaczyc z internetem czy chce ponowic probe -.-

----

ta aktualizacja jest chora,  w polowie wywalilo sie z powodu braku internetu (-.-) wiec anulowalem a teraz pokazuje mi że JEST AKTUALIZACJA, kiedy znowu chce zaktualizowac pokazuje ze juz mam aktualna wersje :D wymiekam ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 17:18:53 wysłana przez Komandosik »
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 01, 2011, 19:58:25 »
aniemówiłem?  :E
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:18:35 »
ta, faktycznie skonczylo sie na odinstalowaniu i zainstalowaniu ze strony samsunga -.- żałosne :D
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:33:19 »
1. Przesuwanie stron nie odbywa się w sposób płynny tylko skokowo/etapowo.... malo tego.... jest to z sekundowym opóźnieniem przez co wydaje się wolny
2. Brak szybkiej mozliwosci zaznaczania wiekszej ilosci maili podczas przegladania ich naglowkow
3. Duże opóźnienie zapalenia się wyświetlacza po skończonej rozmowie i odłożeniu telefonu od ucha (trzeba poczekać z 1,5 sekundy aż będziemy mogli cokolwiek zobaczyć)

I teraz moje pytanie bo widze ze w telefonie mam zainstalowany: VillainROM 2.0.0
czy te wady sa rowniez stadardowym androidzie od samsunga? Czy moze mozna je w jakis sposob usunac opcjami? Prosze o pomoc.
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

*

Offline brent

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cala kolekcja :)
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 02, 2011, 21:11:41 »
1. Przesuwanie stron nie odbywa się w sposób płynny tylko skokowo/etapowo.... malo tego.... jest to z sekundowym opóźnieniem przez co wydaje się wolny
czy te wady sa rowniez stadardowym androidzie od samsunga? Czy moze mozna je w jakis sposob usunac opcjami? Prosze o pomoc.

To jest laggy browser bug, ma to jakis zwiazek z deodexowaniem, ale sam dokladnie nie wiem, jaki. W stockowej wersji tego nie ma. Ja ze swojej strony polecam Litening Rom, nie ma tego problemu i moim zdaniem jest ogolnie duzo sensowniejszy od VillainROM.


W kolekcji m.in.: N9210i, Clie665, SPV, MDA3, FS720, A925, N9300, Qtek 8300, TYtN 1&2, iPhone2G, G900, Eee901, Raphael, E63, i780, i8000, i5700, C6-00, Kindle3G, iPhone4, Milestone, NookColor, SGS2

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 03, 2011, 11:20:40 »
aktualizuj sobie Kies'em oprogramowanie do najnowszej wersji która dzisiaj wyszła - KG5 i problem zniknie
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline brent

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cala kolekcja :)
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 03, 2011, 12:46:19 »
aktualizuj sobie Kies'em oprogramowanie do najnowszej wersji która dzisiaj wyszła - KG5 i problem zniknie

Albo od razu do KG6 + za jednym zamachem dodatkowo root i pare innych pozytecznych funkcji, jak chocby ulepszony program do aparatu, mozliwosc nagrywania rozmow wbudowana w system, procentowy wskaznik baterii itd.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1095274
W kolekcji m.in.: N9210i, Clie665, SPV, MDA3, FS720, A925, N9300, Qtek 8300, TYtN 1&2, iPhone2G, G900, Eee901, Raphael, E63, i780, i8000, i5700, C6-00, Kindle3G, iPhone4, Milestone, NookColor, SGS2

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:04:33 »
Rzeczywiscie problem czesciowo znikl po zainstalowaniu  Lite'ning Rom 5.0
Jednak wciaz pozostal problem z "3. Duże opóźnienie zapalenia się wyświetlacza po skończonej rozmowie i odłożeniu telefonu od ucha (trzeba poczekać z 1,5 sekundy aż będziemy mogli cokolwiek zobaczyć)"

I teraz pytanie do tego co napisales.. mianowicie gdzie moge odszukac opcje do nagrywania rozmow w tym sofcie oraz ten ulepszony program do aparatu?
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:49:03 »
Przecież już dostałes odpowiedź na pytanie o nagrywanie w innym wątku to poo co spamujesz?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:48:17 »
Kolego tam powtarza się tylko nagrywanie rozmów reszta pytania jest całkiem inna więc prosże o odpowiedź i to ty nie spamuj.
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

*

Offline brent

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cala kolekcja :)
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:08:57 »
I teraz pytanie do tego co napisales.. mianowicie gdzie moge odszukac opcje do nagrywania rozmow w tym sofcie oraz ten ulepszony program do aparatu?

Nagrywasz rozmowe przyciskiem, ktory w tej wersji softu jest na ekranie polaczenia, uaktywnia sie niestety dopiero po jego nawiazaniu.

Ulepszony program do aparatu jest nadpisany na oryginalnym.
W kolekcji m.in.: N9210i, Clie665, SPV, MDA3, FS720, A925, N9300, Qtek 8300, TYtN 1&2, iPhone2G, G900, Eee901, Raphael, E63, i780, i8000, i5700, C6-00, Kindle3G, iPhone4, Milestone, NookColor, SGS2

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:36:21 »
A nie wiecie czy jest gdzies w opcjach kalibrancja wygaszania tego ekranu w czasie rozmowy telefonicznej?
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 04, 2011, 15:35:28 »
A nie wiecie czy jest gdzies w opcjach kalibrancja wygaszania tego ekranu w czasie rozmowy telefonicznej?
nie ma nic takiego ale u mnie rozjaśnia się w czasie niecałej sekundy - akurat na tyle co jest w sam raz
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 04, 2011, 15:39:12 »
Kolego tam powtarza się tylko nagrywanie rozmów reszta pytania jest całkiem inna więc prosże o odpowiedź i to ty nie spamuj.

Ja nie spamuje tylko przypominam o Regulaminie, taka moja rola jako GM :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Odp: Galaxy S II - wady
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 04, 2011, 15:48:41 »
To mogłeś zrobić to na priv :)
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

*

Offline Of

  • 39
  • Sprzęt: Omnia I / SGS II
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 07, 2011, 01:07:49 »
Po zakupie SGS2 nasunęło mi się kilka spostrzeżeń. Jestem zawiedziony wyposażeniem dodatkowym, a w zasadzie jego niemalże brakiem. Nawet instrukcje obsługi dostałem okrojoną, raptem kilkanaście stron. Nawet nie zawierała ona informacji o elementach wchodzących w skład zestawu, aby móc sprawdzić czego brakuje w pudełko. Samo urządzenie oceniam na 5 z minusem. W moim subiektywnym odczuciu mogłoby być odrobinę cięższe. Ponadto rodzaj materiałów nie daje poczucia solidności.
Aktualnie próbuję zweryfikować czy w moim SGS2 występują typowe usterki. Czy Szanowni Użytkownicy mogliby w wolnym czasie zamieścić zdjęcia (najlepiej w towarzystwie innych telefonów) z białą tapetą i minimalnym podświetleniem dla celów porównawczych? Już mnie oczy bolą od wpatrywania się w ekran w poszukiwaniu zielonej poświaty i różowych plam.  :O

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 07, 2011, 01:30:00 »
[...]
Już mnie oczy bolą od wpatrywania się w ekran w poszukiwaniu zielonej poświaty i różowych plam.  :O
to wez widelec i je sobie WYDLUB, a pozbedziesz sie bolu
zapomniales dodac jeszcze ze ma zbyt wiele wbudowanej pamieci
majac jej mniej sprezalby sie duzo szybciej podczas jej skanowania
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline Of

  • 39
  • Sprzęt: Omnia I / SGS II
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:39:49 »
[...]
to wez widelec i je sobie WYDLUB, a pozbedziesz sie bolu
zapomniales dodac jeszcze ze ma zbyt wiele wbudowanej pamieci
majac jej mniej sprezalby sie duzo szybciej podczas jej skanowania

W wyniku wydłubania oczy, jestem pewien, iż nastąpiłoby znaczne nasilenie bolesnych doznań. Co do pamięci to jest OK i w tym zakresie nie marudzę.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 07, 2011, 16:36:17 »
[gmod]Kolego Of i pozostali za zaśmiecanie tematu OT można dostać upomnienie. Od teraz wszystko nie na temat zostaje kasowane bez ostrzeżenia.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 16:38:23 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline mamutek

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE P990i -> HTC TP2 -> SGS II
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:19:15 »
pozwole sobie sie dolaczyc do gawiedzi chociaz nic nowego nie wniose raczej...
od miesiaca okolo posiadam sgs'a II. przesiadlem sie na niego z htc tpII, a na tego z se p990i
zestaw i owszem, ubogi.
w ekran sie wpatrywalem krotko w poszukiwaniu usterki i powiedziec musze jedno
jeszcze zadnej wady nie stwierdzilem w tym telefonie :D jest na kompletnym wykopie. zdecydowanie polecam wszystkim.
ot i koniec

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:53:04 »
Panowie, a ja powiem jedna CHOLERNA zalete... dzis slonce walilo niemilosiernie, wyciagnalem telefon (automatycznie podswietlenie) i... nic... a po chwili bum WSZYSTKO WIDAĆ nawet w sloncu... leo sie chowa -.-

kocham ekran samsunga :D
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:02:57 »
Panowie, a ja powiem jedna CHOLERNA zalete... dzis slonce walilo niemilosiernie, wyciagnalem telefon (automatycznie podswietlenie) i... nic... a po chwili bum WSZYSTKO WIDAĆ nawet w sloncu... leo sie chowa -.-

kocham ekran samsunga :D
fakt - ilekroć wyciągam leo w słońcu myślę, że mam podświetlenie ustawione na minimum

btw, ile zostaje wolnego ram i internal memory w stockowym romie sgs2 ?


*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:54:27 »
stockowy mialem bodajze 3dni. wiec podaje przyblizone
ram ponad 500 (w okolicach 512) na obecnym LIGHT ROOM 5 mam okolo 800
internal pamietam ze ktos pisal ze w okolicy 13gb ale... nie jestem pewny obecnie mam: 11,50gb łacznie

Lemar, ja jestem w szoku, ekran jest czytelny w pelnym sloncu - ciesze sie ze sprzedalem leo :)
a nawigacja chodzi tak płynnie że... uh oh ah - w leo nie widziałem aż takiej plynności
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 11, 2011, 13:06:56 »
a jak sądzicie lepszy jest stockowy rom czy lightening rom 5.0?
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 11, 2011, 13:09:02 »
skieri, twoje pytanie tak naprawde nie ma sensu. Dla mnie lepsza jest blondynka a dla innego czarnulka, tak samo w romach, sciagnij, zainstaluj, ocen. bynajmniej info o Lightening room masz w postach przezemnie napisanych.
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:34:21 »
Panowie, a ja powiem jedna CHOLERNA zalete... dzis slonce walilo niemilosiernie, wyciagnalem telefon (automatycznie podswietlenie) i... nic... a po chwili bum WSZYSTKO WIDAĆ nawet w sloncu... leo sie chowa -.-
kocham ekran samsunga :D
Już od czasów Omnii 2 (pierwszy AMOLED) Samsung rządził :D Ale fakt, czytelność w słońcu poraża :mrgreen:

btw, ile zostaje wolnego ram i internal memory w stockowym romie sgs2 ?
Na KE7 mam w tej chwili ok 300 MB wolnego RAMu (maksymalnie widziałem ok 500 MB), do tego dostępne jest 2GB "pamięci systemowej" i 11,5 GB "pamięci USB" (czyli wbudowanej).

a jak sądzicie lepszy jest stockowy rom czy lightening rom 5.0?
Dla Ciebie: zdecydowanie stockowy. Zadawane przez Ciebie pytania pokazują, że próbując wgrać cokolwiek innego tylko zrobisz sobie krzywdę...
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline skieri

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • CENTRUM TELEFONII KOMÓRKOWEJ
  • Sprzęt: HTC HERO
Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:55:27 »
Cytuj
Dla Ciebie: zdecydowanie stockowy. Zadawane przez Ciebie pytania pokazują, że próbując wgrać cokolwiek innego tylko zrobisz sobie krzywdę...

Nie bój się o mnie wgrałem ro bezproblemowo  :) generalnie w domyśle chodziło mi o wytrzymałość baterii bo na lightening rom 5.0 trzyma mi ona około 1 - 1,5 dnia.
Nigdy nie wchodź w dyskusję z debilem, najpierw sprowadzi cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.

Odp: [SGS2] Opinie, wady/zalety, dyskusja ogólna.
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 15, 2011, 12:52:54 »
Zdaza wqm się czasami doostrzec na waszych wyswietlaczach takie delikatne smuzenie, podczas uzywania standardowej przegladarki na roomiee stokowym. Jaka przegladarkie polecacie najlepiej zeby w szybko otwierala strony.