PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Toshiba => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => G900 => Wątek zaczęty przez: miki1406 w Styczeń 30, 2009, 22:03:40
-
Mam połączenie WiFi... Na kompie Malcolma (Windows XP Pro SP3 z bajerami wersja 7)... Chciałbym uruchomić Wirtualny pulpit... Potrzebny do sterowania kompem z łóżka... :grin: Może ktoś zna stronkę albo potrafi wyjaśnić jak uruchomić takie połączenie??
Aha szukam też programu na lapka który zczyta podczerwienią sygnał z pilota i przypisze interakcje do konkretnego przycisku... mam pilot mam ir z przodu lapka... dlaczego by nie sterować pilotem?? Ale to tak w offtopie
Wracając do tematu jak zobaczyć mój pulpit na tosi :P
-
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=62659.0 (http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=62659.0) ostatni post. Swoje IP komputera znajdziesz np. klikajac w ikonke połączenie lokalne na trayu i w zakładce obsługa.
-
Dzieki baggus :ok: Sporo pomogłeś... Wręcz rozwiązałeś problem :ok:
Napisane: Styczeń 30, 2009, 23:06:11
Może pomogę komuś... Pewnie zastanawiacie się gdzie jest w wirtualnym pulpicie przycisk wyłączenia kompa?? No nie ma... Ale można sobie skręcić prosy skrót na pulpit i z łóżka zamykać system :grin:
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-przycisk-wylaczajacy-komputer (http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-przycisk-wylaczajacy-komputer)
-
Nie ma za co. Na tośce według mnie zdalny pulpit jest całkiem wygodny po wifi. Byłem przekonany, że to się bedzie strasznie przycinać, a jest całkiem płynnie. Próbowałem wczesniej na wizardzie, ale qvga sie raczej do tego nie nadaje.
-
napiszcie mi proszę co trzeba wpisac w rdm+ w polu 'Computer number'
-
U mnie po wifi chodzi lepiej na 16bitach koloru niż na 256
-
Pewnie dlatego, że konwersji nie musi robić.
-
Mam problem z polaczeniem sie z zdalnym pulpitem, szukalem odpowiedzi na nurtujace pytanie ale nigdzie jej nie znalazlem moze ktos z Was ma jakis pomysl - lacze sie przez bluetootha z As bez problemu wlaczam program Remote Desktop (po wczesniejszym wpisaniu odpowiednich danych) uzytkownik zostaje wylygowany i nagle na Tosi wyswietla sie komunikat ze utracila kontakt z siecia (As faktycznie sie rozlaczylw momencie wylogowania) sprobowalem zrobic to samo po kalbu Usb i zadzialao bez wiekszych problemow.