PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Toshiba => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => G900 => Wątek zaczęty przez: djtechnoo w Listopad 17, 2008, 12:56:33
-
witam. nie wiem czy dobrze piszę w tym miejscu mój problem, jak coś to sorry :)
mam problem z połączeniem jakiego kolwiek połączenia z netem po przywróceniu wszystkiego do ustawień fabrycznych :-| w tym foniku (toshiba G900)
otóż, przypadkowo wszystko przywróciłem do ustawień fabrycznych poprzez "MASTER CLEAR"
a przedtem wszystko grało pięknie ładnie a teraz nie ma mocnych aby połączyć się z netem, i nie da rady nawet GPRS włączyć;/ nawet pobieranie ustawień ze strony Toshiby nic nie daje, nadal się nie łączy, a na wyświetlaczu widnieje cały czas ikonka E zamiast G a wcześniej się pojawiało G (GPRS) jak wcześniej, zdaje się robię to samo co wcześniej i nic, nic się nie łączy, a kasę czasami pobiera, choć nie wiem za co :mad: porady, które tutaj znalazłem też nic nie dają (a na samym początku pomogły) i nie wiem co już mam robić ;/ może trzeba jakieś sterowniki wgrać czy co? będę ogromnie wdzięczny kto mi pomorze z tym problemem.
dodam że telefon działa w sieci oprange
-
Normalka HR to jakby instalacja XP na PC od nowa. Wszystko trzeba pokonfigurować i doinstalować aplikacje. Tracisz też dane osobiste.
Zerknij odnośnie ustawień gprs i innych komunikacyjnych do:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=103210.0 (http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=103210.0)