PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Toshiba => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => G900 => Wątek zaczęty przez: crazyjaco w Listopad 10, 2009, 16:28:10

Tytuł: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: crazyjaco w Listopad 10, 2009, 16:28:10
Witam. Mam problem ze swoją tosią. Bawiłem się nuefonts, które są wgotowane do najnowszego rom-u globlusa, no i po pewnej zmianie mi się po resecie zrobiło takie coś jak na obrazku.. :-| Dodam, że używałem też real VGA 128DPI. Nie mogę nic kliknąć pasek start mi się otwiero gdzieś z boku, że go nie widać. Jedyne co moge odpalić to spis telefonów..
Tytuł: Odp: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: globalbus w Listopad 10, 2009, 16:34:24
wybrałeś dpi, do którego nie masz paczek, ale efekt dość ciekawy :P
Tytuł: Odp: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: crazyjaco w Listopad 10, 2009, 16:37:01
Mam paczki, bo wcześniej mi normalnie funkcjonowało. Dopiero po zabawie nuefonts mi sie schrzaniło  :-|
Tytuł: Odp: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: orzo w Listopad 10, 2009, 17:44:45
gdyby to normalnie działało, to całkiem fajny theme by był  :ohreally: sama tapeta i kilka informacji w rogu  :E
Tytuł: Odp: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: kiler24 w Listopad 10, 2009, 22:25:01
Ja bym już chyba na Twoim miejscu robił HR :E

P.S.
Fajny homescreen...taki jakby nie WM :E
Tytuł: Odp: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: crazyjaco w Listopad 10, 2009, 23:04:50
No udało mi się HR z poziomu pocketa zrobić  :grin: Tak sobie klikałem przycisk windowsa, aż tu nagle w rogu dostrzegłem jakąś malutką kreseczke, która się pojawia i znika  :P Więc zjechałem na sam dół i mi się urochomiły ustawienia  :proud: Co prawda same malutkie napisy, bez ikon, ale znalazłem czyszczenie główne i miałem kolejny problem, bo jak je włączyłem to miałem biały ekran  :-| Ale że mam dobrą pamięć to wpisałem na klawiaturce sprzętowej 1234 i lewy softkey  :E I się udało  :grin: Tak się rozpisałem jakby kiedyś ktoś miał podobny problem   B)
Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Dziwny problem.. Tylko nowy rom?
Wiadomość wysłana przez: apache4 w Listopad 13, 2009, 19:51:03
HR można zrobić razem z SR jakby co