PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Fujitsu-Siemens => Wątek zaczęty przez: buderhin w Marzec 30, 2009, 20:49:23
-
Działa wam synchronizacja na viście? Nie mogę ustawić synchronizacji na windows vista. Jest do synchronizacji program wbudowany w system ale nie chce dzialać. Pliki między pecetem i pocketem mogę przesyłać. Jak próbuję zainstalować oprogramowanie na palmtopa na pececie to mi mówi ze nie da rady bo nie działa tutaj activesync.
-
nie ma ActiveSync, jest Windows Mobile Device Center (lub jak kto woli po polsku Centrum obsługi urządzeń z systemem Microsoft Windows Mobile)
-
Mi na viscie dzialalo bez problemow Tak jak pisal kolega wyzej tutaj masz Windows Mobile Device Center, ktory jest lepszy nize AS Sprobuj odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz. Niestety teraz ma XP i pare dni meczylem sie z synchronizacja, az ruszyla.